Brno – Slovácko 7:0 (kon.) | Ostrava – Jablonec 1:3 (kon.) | Olomouc – Bohemians 1905 3:1 (kon.)

Brno právě vstřelilo branku!
    Dnes nepadl gól hlavou, tak ho prostě musel někdo vstřelit. Na vzdálenější tyč si naběhl střídající ROSTISLAV ŠAMÁNEK a s velkým štěstím si připisuje první ligovou branku.

65
    Debakl, Slovácko je na ručník. TOMÁŠ POLÁCH si udělal dobrý den z několika hostujících výletníků, obešel i gólmana Fryštáka a zavěsil pohodlně do sítě.

56
    Dejte jim bůra! Několik minut tento pokřik zněl brněnským publikem. A nyní to přišlo. MAREK STŘEŠTÍK si pohrál s hostující obranou, jedna klička, druhá klička, rána a teč do protipohybu Fryštáka znamená pátý zářez na pažbě.

34
    Dnes sice hraje Kometa s Mladou Boleslaví, ale jsme na fotbale a nikoliv na hokeji. Totální rozklad hostující obrany dokumentuje JAN KALABIŠKA, který se dostal k míči ve vápně a pohodlně zavěsil do prázdné brány.

32
    TOMÁŠ MICHÁLEK podruhé! Klapka, režie, akce - gól! Tak takový nášup během třiceti minut jen těžko mohl někdo čekat.

28
    Tak to byla paráda. FILIP RÝDEL se dostal k odraženému míči, poté z voleje napřáhl před velkým vápnem a míč zapadl přesně do šibenice Filipkovy svatyně.

10
    Domácí se dostávají z první akce do vedení. TOMÁŠ MICHÁLEK se trefil přesně k pravé tyči a nedal Filípkovi šanci.

Roman Zajíček

Branky: 10. Michálek (pen.), 28. Rýdel, 32. Michálek (pen.), 34. Kalabiška, 56. Střeštík, 65. Polách, 83. Šamánek

Karty:   16. Rýdel, 57. Střeštík, 64. Kalabiška - 12. Ondřejka, 20. Valenta, 49. Mezlík   29. Filípko

FC Zbrojovka Brno: Lejsal - Hamouz, Trousil, Hudec, Husár - Polách (74. Šamánek), Michálek, Střeštík (62. Hodek), Dostálek (59. Simerský), Rýdel - Kalabiška.
    1.FC Slovácko: Filipko - Kubáň, Košút (70. Vít Valenta), Mezlík, Kuncl - Hlůpik, Valenta Jiří (32. Fryšták), Volešák, Reinberk - Švancara, Ondřejka (61. Fujerik).

Rozhodčí: Jílek - Večeřa, Santarius