Sokolov – Roudnice 4:9 (kon.) | Klášterec nO – Řisuty 6:3 (kon.) | Technika Brno – Opava 5:1 (kon.)
Frýdek-M. – Vsetín 6:1 (kon.) | Havířov – Nový Jičín 3:1 (kon.) | Uh. Hradiště – Přerov 1:8 (kon.)
Val. Meziříčí – SHK Hodonín 6:5 (po s.n.) | Lev Benešov – Chotěboř 8:4 (kon.) | Milevsko – Žďár n/S 3:2 (kon.)
HC Baník Sokolov
4:9 (1:4, 2:3, 1:2)
HC Roudnice nad Labem
Sobota 30.10.2010, 17:002. liga skupina Západ

59:05
    Petr Nový I (Sokolov) 2 minuty za sekání.

55:40
    Nového levý beton v akci.

52:49
    Domácí hrají přesilovku 5 na 4.

52:13
    Toma Josef (Roudnice) - 2 minuty za podražení.

48:25
    Vyloučen Štěpán Matěj (Roudnice) 2 minuty za sekání.

48:10
    Baník právě vstřelil branku!
    Branku vstřelil PETR KUKLA. Asistence: Formánek, Dobřemysl.

47:33
    Roudnice právě vstřelila branku!
    Ve vlastním oslabení dokonácá zkázu Sokolova PAVEL MRŇA, který zesměšnil celou obranu i brankáře Nového.

46:14
    Vyloučen Topič Michael (Roudnice) 2 minuty za nedovolené bránění.

45:54
    To si Zdeněk Sopr moc neodpočinul. Zkušený matador JAN BOHÁČEK i ve svých 41 letech dokazuje svůj přínos a kvalitu.Ke třem asistencím si připisuje i branku. Asistence: Veselý.

45:34
    Odpočinout si půjde Zdeněk Sopr (Sokolov) - 2 minuty za držení.

40:21
    Veselý Jakub (Roudnice) - 2 minuty za hákování.

36:44
    Aleš Chamrád (Roudnice) 2 minuty za hákování. Sokolov má 2 minuty výhodu přesilovky 5 na 3.

36:44
    Sokolov ožil. Knesl Aleš (Roudnice) 2 minuty za podražení.

35:35
    Jedna z mála povedených akcí Sokolova. PETR KUKLA skóruje, nahrával mu Zdeněk Formánek.

34:02
    Petr Nový II se zaskvěl, když pravým betonem vychytal Chamráda.

29:30
    Martin Toms (Sokolov) 2 minuty za držení.

29:09
    A i náhradník v brance domácích inkasoval. ADAM KOTRBA šikovně objel branku a zasunul k bližší tyči.

25:10
    Marek Antal (Roudnice) 2 minuty za vražení.

24:43
    Toto už nevydržel Anonín Štelmach a nechal se vystřídat Petrem Novým II.

24:43
    PAVREL MRŇA projel obranou domácích jako nůž máslem a neomylně zavěsil do šibenice. Asistence: Příhoda.

21:58
    Strýček (Sokolov) - 2 minuty za držení.

21:44
    V přesilovce snižuje JAN SETIKOVSKÝ. Asistence: Martin Toms.

21:35
    Veselý Jakub (Roudnice) 2 minuty za držení hole.

20:39
    Pátý gól hostí vsítil TOMÁŠ NOVÁK. Hattrick v asistencích zaznemenává Jan Boháček.

19:30
    Čtvrtý úspěch Roudnice zaznamenává po velkém okně v domácí obraně efektním zakončením ALEŠ CHAMRÁD. Asistence: Jan Boháček.

18:37
    Jan Soukup (Sokolov) sekání - 2 minuty.

18:11
    Dalším vyloučeným v dnešním zápase je Petr Sailer (Roudnice) - 2 minuty za sekání.

17:44
    Po hezké souhře hostů se v přesilové hře prosadil střelecky ALEŠ CHAMRÁD. Asistence: Novák, Kotrba.

15:46
    Petr Račanský (Sokolov) vyloučen za hákování - 2 minuty.

13:26
    Pavel Mrňa (Roudnice) 2 minuty za sekání.

11:45
    Po chybě domácí obrany si vylámal zuby na Štelmachovi v dobré pozici Roudnický Toma.

10:12
    Bleskové využití domácí přesilovky! Střelcem je JAKUB MAREČEK, asistoval mu Jan Soukup.

09:40
    Aleš Chamrád (Roudnice) 2 minuty za sekání.

08:41
    Tak to je pro domácí studená sprcha! Úspěšným zakončovatelem PAVEL MRŇA. Asistence: Antal, Příhoda.

08:18
    JOSEF TOMA propálil Štelmacha mezi betony. Asistence: Jan Boháček.

07:20
    Štelmach vychytal v sólovém najezdu největší hvězdu Roudnice-Pavla Mrňu.

02:14
    Vyloučen Zdeněk Sopr (Sokolov) 2 minuty za hákování.

Rostislav Králik

Branky a nahrávky: 11. Mareček (Soukup), 22. Setikovský (Toms), 36. Kukla (Formánek), 49. Kukla (Formánek, Dobřemysl) - 9. Toma (Boháček), 9. Mrňa (Antal, Příhoda), 18. Chamrád (Novák, Kotrba), 20. Chamrád (Boháček), 21. Novák (Boháček), 25. Mrňa (Příhoda), 30. Kotrba, 46. Boháček (Veselý), 48. Mrňa