Slavia – Kometa Brno 4:2 (kon.) | K. Vary – Olomouc 7:2 (kon.) | Motor ČB – Jihlava 5:3 (kon.)
Ústí n/L – Vítkovice 3:4 (po pr.) | Plzeň – Zlín 5:6 (po pr.) | Liberec – Pardubice 4:0 (kon.)

Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Bravůrní akce v podání PETRA KOBLASY! Koblasa skvěle prokličkoval obranu Olomouce a dostal se do samostatného úniku, ze kterého vytěžil poslední gól Energie.

55:10
    Miroslav Hudák (KVA) si na dvě minuty rezervoval místo na trestné.

54:09
    A je zřejmě rozhodnuto! Akci dva na jednoho zakončil JAROMÍR KVERKA sám a jeho střela přepadla přes gólmana tak pomalu, že jsem tu skoro usnul.

46:50
    Vyloučen David Zachar (OLO) za hákování na dvě minuty.

43:45
    Samostatný únik dvou hráčů Energie nebyl úspěšný, ale když Hudák vrátil kotouč zpět na mezikruží volnému KENTOŠOVI a ten vystřelil, tak to byl gól, kterému už nešlo zabránit. Snad jen vypnutím osvětlení v hale. Asistence: Hudák

43:00
    Samostatný únik ALEŠE PŮLPÁNA slaví úspěch! Jeho beckhendová střela končí až za zády Hynka Kůdely. Asistence: Kverka.

40:23
    Dva Olomoučtí se dostali až před Habala, ale nezvládli řádně zakončit.

39:10
    Hudák překonává Kůdelu a posílá Energii minutu před koncem třetiny do vedení.

37:51
    Rozehrávka Energie byla velmi nepřesná, z čehož plyne i faul Kentoše (KVA) a dvouminutový trest pro něj za sekání.

35:00
    Karlovy Vary mohly v oslabení vstřelit gól. Osamocený Záhora dostal přihrávku přímo před branku, ale mířil mimo.

34:15
    Baar (KVA) míří na trestnou na dvě minuty za sekání.

33:37
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Kotouč se dostal k POZDĚNOVI, který o tyčku vyrovnává. Habal nemohl reagovat. Asistence: Heža

27:26
    Přesilovka Energie je využita! Ketnoš vystřelil od modré. Odražený kotouč dorazil SHUSSER a posílá Energii do vedení. Asistence: Kentoš.

26:35
    Vyloučen Jergl (OLO) na dvě minuty za podražení.

25:18
    Shusser vystřelil od modré, jeho střelu tečoval VACHOVEC a vyrovnává. Asistence: Shusser.

23:12
    RADIM HAAS zakončuje z akce jeden na jednoho střelou nad rameno gólmana Energie a posílá Olomouc do vedení.

21:17
    Hudák se sám dostal do brankoviště, ale nedokázal zakončit.

19:00
    Vyloučen Valeš (KVA) za podražení.

14:42
    Přesilovka 5 na 3 pro Energii. Vyloučen Kůdela (OLO) za zdržování. Trest odpyká jiný z Olomouckých.

14:09
    Voznicha (OLO) podrazil útočníka Energie při individuální akci a odpyká si dvě minuty za podražení.

10:38
    Přihrávku z poza brány na mezikruží nedokázal Vachovec proměnit v gól.

8:02
    Jiří Jergl (OLO) si odsedí dvě minuty za podražení.

7:35
    Rána Valeše od modré jen těsně minula horní tyč.

3:33
    Záhora (KVA) podrazil ve středním pásmu jednoho z Olomouckých a odpyká si dvouminutový trest za podražení.

Jan Salajka

Branky a nahrávky: 26. Baar (Shusser), 28. Shusser (Kentoš, Hudák), 40. Hudák (Rohan M., Záhora), 43. Půlpán (Kverka), 44. Kentoš (Hudák, Sýkora), 55. Kverka (Baar, Rohan M.), 60. Koblasa (Vachovec, Funk) - 24. Haas (Rác), 34. Pozděna (Heža)

HC Energie Karlovy Vary: Habal (Endal) - Adrlík, Valeš, Šik, Shusser, Funk, Rohan - Hudák, Koblasa, Kentoš, Sýkora, Vaněk, Vachovec, Baar, Kverka, Záhora, Půlpán
    HC Olomouc: Kůdela (Motáň) - Ustrnul, Brandýs, Kvapil, Jergl, Lyzák, Pozděna, Kreisel, Axman - Haas, Málek, Vaněk, Ogrizek, Voznica, Zachar, Králík, Mareček, Lehečka, Machala, Rác, Heža