Kometa Brno – Zlín 4:2 (kon.) | Pardubice – Litvínov 4:3 (po pr.) | Vítkovice – K. Vary 2:1 (po s.n.)
Plzeň – Liberec 3:2 (kon.) | Kladno – Třinec 1:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Motor ČB 2:1 (kon.)
Slavia – Sparta 2:1 (kon.)
BK Mladá Boleslav
2:1 (2:1, 0:0, 0:0)
Banes Motor České Budějovice
Neděle 31.10.2010, 17:30 • Ško-Energo aréna, Mladá Boleslav • Tipsport extraliga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

BK Mladá Boleslav: Schwarz – Žabka, Jindra, Marušák, Lehikoinen, Hay, Macháček, Duben – Milroy, Divíšek, Boháč, Loskot, Vrbata, Matějovský, Bahenský, Handlovský, Nouza, Kupec, Tvrdík, Padělek, Mikulík

HC Mountfield: Kovář - Snopek, Vydarený, Ptáček, M. Tůma, Novák, Šulc, Jank - Šimánek, Mikeska, Pletka - Gulaš, Langhammer, L. Květoň - Martynek, Kašpařík, R. Pšurný - Mertl, Červený, Podlešák – Kuchejda

Rozhodčí: Hodek, Souček - Kajínek, Podrazil.

Dobré odpoledne z Mladé Boleslavi, kde se schyluje k souboji mezi trápící se Mladou Boleslaví a lídrem z Českých Budějovic.

Boleslavské vedení v po zápase se Spartou Praha (0:2) odvolalo trenérskou dvojici Jan Tlačil - Leo Gudas. Sparťanská trenérská dvojice na lavičce i přes výhru v Mladé Boleslavi také nevydržela, co je ale zajímavé - odvolaný trenér Sparty Miloš Holaň se stal novým koučem Bruslařského klubu Mladá Boleslav.

Jeho asistentem se stal slovenský bývalý brankář Vlado Hiadlovský. Novými hráčskými posilami BK Mladá Boleslav jsou Milan Mikulík (Ústí nad Labem), Aleš Padělek (Jihlava) a Michal Tvrdík (Plzeň). Všichni tři jsou již dnes na soupisce pro utkání.

00:01

0:16
    Mikeska se dostal k první střele, Schwarz zasahuje betonem.

0:29
    Mikeska (CEB) vyloučen na dvě minuty za sekání.

1:05
    Marušákova rána byla sražena ještě před Kovářem mimo.

1:28
    Hay zakončil z ostrého úhlu, Kovář připraven.

1:40
    Boleslav v tlaku. Matějovský z ideální pozice přestřelil, i dvě další boleslavské střely volaly po gólu.

2:29

3:52
    Pletka přihrával v útočném pásmu nepřesně, z budějovické akce nic nebylo.

4:30
    Vrbata vybruslil z rohu kluziště před bránu a nastřelil jen Kováře.

4:36
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Boleslavské trápení v koncovce ukončil ranou pod lapačku ALEŠ PADĚLEK, staronová posila Mladé Boleslavi. Asistence: David Vrbata.

5:33
    Boleslav vyhodila puk k budějovické brance a střídá.

6:20
    Hosté zahráli na zakázané uvolnění.

7:03
    Boleslav dobře brání střední pásmo a Budějovice se do útočné třetiny dostávají zatím složitě.

7:36
    Kupec (MBL) vyloučen za podražení. První přesilová hra pro hosty.

7:50
    Tůma (CEB) vyloučen za hákování Vrbaty, který mohl ujíždět od střídaček sám na Kováře.

8:10
    Divíšek naznačil střelu a zmátl spoluhráče Mikulíka - ofsajd.

9:09
    Tvrdíkova pohotová spolupráce s Boháče končí u brankáře Kováře. Potlesk si vysloužili domácí hráči.

9:36

9:50

10:16
    Žabka rázně vyčinil Langhammerovi za nájezd do boleslavského brankáře. Vylučovat se nebude.

11:30
    Červený vystřelil po ledě. Schwarz vyrazil puk jen k Podlešákovi, který se nedokázal rychle zorientovat a domácí hráči mu velkou příležitost ke skórování zmařili.

12:44
    Důraz se domácím hráčům vyplácí. Střelu Nouzy protlačil v signalizované výhodě za ležícího Kováře ZDENĚK BAHENSKÝ. Asistence: Tomáš Nouza, Michal Tvrdík.

13:32
    Boleslavská rozehrávka končí zakázaným uvolněním.

13:38
    Schwarz sebral pohotově puk do lapačky a střeží domácím dvoubrankový náskok.

14:18
    Boleslavský ofsajd.

14:51
    Podlešákova snaha o dorážku z otočky marná, boleslavská obrana u něho byla včas.

15:48
    Vrbata mířil těsně vedle, zpoza brány se pokusil odrazit puk o Kovářovy betony do brány Boháč, ale také neuspěl.

17:08
    Budějovice protlačili puk do brány, zkoumá se video. Střelec najel do brankáře Schwarze.

17:08
    Mountfield právě vstřelil branku!
    Branka PAVLA KAŠPAŘÍKA platí, Schwarz se zlobí marně. Asistence: Martin Tůma.

17:18
    Za nedovolené bránění vyloučen Žabka (MBL).

18:38
    Boleslav se dobře brání.

19:18
    Domácí v plném počtu. Budějovice se k ničemu nedostaly.

19:44
    Gulaš mířil mezi betony, Schwarz byl pozorný.

20:00

Boleslav byla v první třetině dravější a zaslouženě vede 2:1. Druhá třetina začne přibližně v 18:30.

20:01

20:23
    Budějovičtí jeli ve třech proti jednomu, jenže Šimánek nestihl včas nahrát a hosté o šanci přišli.

21:31
    Zakázané uvolnění Mladé Boleslavi.

22:04
    Od Dubnových bruslí putoval puk ke Schwarzovi, který byl u tyče pozorný.

22:36
    Mertl (CEB) vyloučen za sekání.

23:10
    Mikulík se prodral do zakončení, Kovářovy tyče minul.

24:30
    Jindrova rána byla zablokována. Kovář práci neměl.

25:03
    Budějovický ofsajd.

25:38
    Divíškova nepřesná zadovka skončila na holi soupeře.

26:16
    Gulaš vypálil ihned po přejetí modré čáry tahem, Schwarz stáhl puk lapačkou.

27:02
    Padělek zakončil spolupráci s Boháčem střelou do Kováře. Nevšiml si spoluhráče Vrbaty, který mohl zakončovat z lepší pozice.

28:27
    Mikulík mířil z mezikruží mezi betony, Kovář je sklapl včas.

29:35
    Macháček předvedl individuální akci, navíc ji zakončil povedenou střelou. Kovář zasáhl vyrážečkou.

29:46
    Loskotovi skočil do střely Tůma.

30:31
    Gulaš byl na hranici kruhu pro vhazování trestuhodně volný. Střela si přes rameno Schwarze do brány cestu nenašla.

31:09
    Žabka (MBL) vyloučen za hákování.

31:49
    Boleslav vyhazuje.

32:48
    Padělek šikovně ukrojil cenné sekundy z trestu.

33:09

33:43
    Nouza přišel při přechodu útočné modré čáry o hokejku, z šance nic nebylo.

34:01
    Kašpařík nesmyslně atakoval Schwarze a sklízí údery od obránce Jindry.

34:01
    Oba jsou vyloučeni. Kašpařík (CEB) na čtyři minuty za hrubost, Jindra (MBL) na dvě minuty za hrubost. Boleslav hraje přesilovou hru.