Třebíč – Benátky n/J 3:4 (po pr.) | Havlíčkův Brod – Jihlava 3:1 (kon.) | Chrudim – Tábor 1:3 (kon.)
Litoměřice – Olomouc 0:5 (kon.) | Kadaň – Písek 4:2 (kon.) | Beroun – Znojmo 2:1 (kon.)
Hr. Králové – Chomutov 1:3 (kon.) | Vrchlabí – Ústí n/L 1:2 (po s.n.)
po s.n.
HC Stadion Vrchlabí
1:2 (1:0, 0:0, 0:1 - 0:1)
HC Slovan Ústí nad Labem
Středa 03.11.2010, 18:00 • Vrchlabí • 1. liga (ČR)

Domácí tedy ztratili dobře rozehraný zápas, když si nechali vstřelit vyrovnávající branku 12 vteřin před koncem třetí třetiny. A plusový bodík si připsali díky výhře v samostatných nájezdech. Z vrchlabské Elektromont Arény přeji příjemný zbytek večera. (20:38:07)

65:00
    Dva body hostujícímu celku zařídil vítezným nájezdem MAREK ČURILLA.

A nedal!

Domácí FIlip musí proměnit, jinak dva body putují do Ústí.

Avšak nevyzrál na Ševčíka.

Za hosty se chystá k trestnému střílení bývalý vrchlabský hráč Rok Pajič.

A proměnil!

Domácí Poživil musí dát!

Ten vyzrál opět blafákem na Ševčíka, který nahradil v domácí brance na nájezdy Koutského.

Jako další pojede ústecký Čurilla.

Který zkusil taktéž blafák, ale neuspěl!

Za domácí Bezouška.

A blafákem vyzrál na Koutského!

Jako první pojede hostující Mikulík.

Samostatné nájezdy začínají.

Ani prodloužení nerozhodlo o vítězi dnešního střetnutí, následovat budou samostatné nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:58
    Dvě vteřiny před koncem prodloužení se ještě vylučuje. Dvouminutový trest za vysokou hůl dostává Diviš. Vhazuje se před Francouzem.

Patrik Huber

Branky a nahrávky: 16. Látal (Chaloupka) - 60. Diviš (Alinč, Holomek), 65. Čurilla

HC Stadion Vrchlabí: Koutský (Ševčík) - Matějíček, Pácal, Poživil, Chaloupka, Čížek, Bendík, Hanzl, Poskočil - Drábek, Filip, Rusnák - Kubeš, Bláha, Látal - Gengel, Hubáček, Beck - Urban, Bezouška
    HC Slovan Ústí nad Labem: Francouz – Němeček, Pojkar, Klobouček, P. Hořava, L. Poživil, Holomek, Boháč – Čurilla, Alinč, Diviš – Janků, Kloz, Pazourek – Kanko, Pajič, Ludvík – Šedivý, Mikulík, Sklenička. Trenéři: Rosol a Skrbek.

Rozhodčí: Horák - Arazimová, Hejl