Třebíč – Benátky n/J 3:4 (po pr.) | Havlíčkův Brod – Jihlava 3:1 (kon.) | Chrudim – Tábor 1:3 (kon.)
Litoměřice – Olomouc 0:5 (kon.) | Kadaň – Písek 4:2 (kon.) | Beroun – Znojmo 2:1 (kon.)
Hr. Králové – Chomutov 1:3 (kon.) | Vrchlabí – Ústí n/L 1:2 (po s.n.)
po s.n.
HC Stadion Vrchlabí
1:2 (1:0, 0:0, 0:1 - 0:1)
HC Slovan Ústí nad Labem
Středa 03.11.2010, 18:00 • Vrchlabí • 1. liga (ČR)

Domácí tedy ztratili dobře rozehraný zápas, když si nechali vstřelit vyrovnávající branku 12 vteřin před koncem třetí třetiny. A plusový bodík si připsali díky výhře v samostatných nájezdech. Z vrchlabské Elektromont Arény přeji příjemný zbytek večera. (20:38:07)

65:00
    Dva body hostujícímu celku zařídil vítezným nájezdem MAREK ČURILLA.

A nedal!

Domácí FIlip musí proměnit, jinak dva body putují do Ústí.

Avšak nevyzrál na Ševčíka.

Za hosty se chystá k trestnému střílení bývalý vrchlabský hráč Rok Pajič.

A proměnil!

Domácí Poživil musí dát!

Ten vyzrál opět blafákem na Ševčíka, který nahradil v domácí brance na nájezdy Koutského.

Jako další pojede ústecký Čurilla.

Který zkusil taktéž blafák, ale neuspěl!

Za domácí Bezouška.

A blafákem vyzrál na Koutského!

Jako první pojede hostující Mikulík.

Samostatné nájezdy začínají.

Ani prodloužení nerozhodlo o vítězi dnešního střetnutí, následovat budou samostatné nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:58
    Dvě vteřiny před koncem prodloužení se ještě vylučuje. Dvouminutový trest za vysokou hůl dostává Diviš. Vhazuje se před Francouzem.

64:37
    Hosté se dostali k závěrečnému tlaku, domácí se brání zuby nehty.

63:00
    A Vrchlabí špatně rozehrálo, z čehož plyne zakázané uvolnění.

62:54
    Hosté jsou kompletní.

62:46
    Domácí zatím nezahrozili, spíše se přesilovkou trápí.

62:22
    A další úspěšné vyhození hostující trojice.

61:56
    Hosté se osvobozují.

61:47
    Gengel z úhlu zkoušel procedit puk za Francouze, ten se ale nenechal překvapit.

61:02
    Němeček vyhazuje kotouč až ke Koutskému.

A vrchlabský lodivod Řeháček sáhnul k oddechovému času.

60:54
    Obrovská možnost pro Vrchlabí! Klobouček je potrestán dvěma minutami za hákování.

60:01

Hosté tedy "za pět dvanáct" vyrovnali, což znamená jedinné - následuje pětiminutové prodloužení!

60:00
    Konec třetí třetiny.

59:48
    Lvi právě vstřelili branku!

A hosté dvanáct vteřin před koncem třetí třetiny vyrovnávají! Sám před Koutským se ocitl RICHARD DIVIŠ, který jednal chladnokrevně. Naznačil střelu, položil si domácího brankáře a pak už jen pohodlně zasunul do odkryté branky. Asistence: Jan Alinč, Ondřej Holomek.

59:21
    Hosté v šesti!

59:10
    Gengel se ocitl v dobré šanci, z mezikruží ale střílel jen doprostřed branky!

58:37
    Hraje se v pásmu domácích, hosté zatím nesáhli k možnosti šesti hráčů v poli.

58:21
    Chaloupkova střela od modré končí v náručí Francouze, ten měl odkrytý výhled.

58:04
    Hostům už příliš času na vyrovnání nezbývá, navíc jsou u puku domácí.

57:30
    A znovu Vrchlabí šikovně vyhodilo, puk se na zakázané uvolnění nedostal.

57:15
    Střela jednoho z hostujících hráčů sražena do ochranné sítě. Vhazování po levici Koutského.

56:29
    Domácí Poživil jen nahodil na Francouze, který rychle puk rozehrál.

55:53
    Hosté stále více a více dotírají na branku Koutského, domácí se ale zatím brání skvěle.

54:17
    Jednomu z hostujících hráčů je odpískána přihrávka rukou, vhazuje se ve středním pásmu.

53:38
    A domácí šikovně vyhodili tak, že z toho není ani zakázané uvolnění.

53:22
    Hosté se snaží převzít iniciativu utkání, hraje se v pásmu domácích.

52:39
    Ludvík nebezpečně pálil z otočky, střela minula branku jen o pár centimetrů.

51:59
    Vrchlabí je v plném počtu, Ústí sehrálo přesilovou hru velmi špatně.

51:25
    A vrchlabí se osvobozuje.

51:03
    Hubáček obětavě skočil po volném kotouči a vypíchl jej až za modrou, domácí si tedy mohou na chvíli vydechnout.

50:27
    Přechod do útočného pásma v podání hostů opět vázne, ofsajd.

49:59
    Filip dostává dvouminutový trest za sekání, hosté mají možnost početní výhody.

49:19
    A hosté se osvobozují jen za cenu zakázaného uvolnění.,

49:07
    Rusnák zkoušel štěstí zpoza branky, ale Francouz se nenechal zaskočit.

48:17
    Chaloupkova střela z modré končí v připravené lapačce hostujícího gólmana.

47:16
    Divišova nebezpečně skákající střela nezaskočila Koutského.

46:28
    Nádhernou individuální akci předvedl Rusnák! Ten si ze tří protihráčů udělal kuželky a dostal se až k Francouzovi, na kterého však blafákem neuspěl a i další dorážka skončila šťastně pro hostující mužstvo.

45:37
    Špatný přechod do pásma předvedli hráči Vrchlabí, píšťalka rozhodčího oznámila ofsajd.

45:18
    Ústečtí jsou v plném počtu.

44:35
    A další osvobození od celku z Ústí. Koutský ale rychle rozehrál puk na volného spoluhráče.

44:05
    Hosté vybojovali puk, s ničím se nerozpakovali a vyhodili.

43:31
    A domácí začali přesilovou hru tradičně, tedy zakázaným uvolněním.

43:18
    A další nedisciplinovanost na straně hostujícího celku. Dvouminutový trest inkasoval Sklenička za podražení.

Dnešní utkání sleduje 1200 platících diváků.

42:09
    Ústí je kompletní.

42:02
    Hosté se osvobozují a oba celky střídají.

41:23
    Vrchlabští se sami dostali z útočného pásma díky nepřesné přihrávce.

40:53
    Nepřesnost se vloudila na hokejky domácích, zakázané uvolnění.

40:09
    Uplynulo teprve 9 vteřin třetí třetiny a hosté jsou potrestáni dvěma minutami. Alinč jde na dvě minuty za katr za sekání.

40:01

Další třetina začne přibližně v 19:40.

Druhá perioda nepřinesla příliš atraktivní hokej. Moc šancí k vidění nebylo. Tu největší měl v závěru třetiny hostující Mikulík, který měl před sebou polovinu branky, ale minul ji, a tak se do šaten odchází stále za jednobrankového vedení celku z Krkonoš.

40:00

39:15
    Bláhova střela zprava šla vedle branky hostů.

38:38
    Obrovská šance hostů! Poživil zpoza branky přihrával před ní na Mikulíka, který ale ve stoprocentní šanci selhal, měl téméř polovinu branky odkrytou!

38:20
    Mikulík střílel zpoza obránce, ale Koutský je dnes opravdu bezchybný, střelu zastavil betonem.

38:15
    Další špatný přechod do útočného pásma předvedli ústečtí hráči, rozhodčí odpískal ofsajd.

37:33
    Janků se snažil prodrat do střelecké pozice, ale byl odzbrojen od puku Pácalem.

36:12
    Domácí mohli jít do dvoubrankového vedení! Látal přihrával před branku, kde puk tečoval Urban, ale těsně vedle pravé tyče Francouzovy branky!

35:22
    Nyní se hraje především ve středním pásmu, ani jednomu z celků se nedaří dostat se do třetiny soupeře.

34:25
    Zakázané uvolnění hostujícího celku po další nepřesné rozehrávce.

33:49
    Dobrá šance domácích. Rusnák velmi tvrdě pálil z prostoru mezi kruhy, ale jeden z hostujících hráčů tečoval puk do ochranné sítě.

33:11
    Vrchlabí je kompletní, další početní výhoda Ústeckých zůstala bez využití.

32:46
    A domácí skvělou obranou prací dostali puk za modrou.

32:29
    Ústečtí hrají příliš zbrkle. Další nepřesnost v jejich rozehrávce znamená icing.

32:05
    A další úspěšné vyhození v podání Vrchlabí.

31:32
    Domácí se osvobozují.

31:11
    Po dlouhé době se bude vylučovat. Dvouminutový trest za hákování si vykoledoval Chaloupka .

30:52
    Alinč se ocitl v dobré střelecké příležitosti, ale vystřelil přímo do náručí vrchlabského brankáře.

29:44
    Koutský si pohlídal Klouboučkovo nahození z velké dálky.

29:30
    Nyní po jejich špatné přihrávce následuje zakázané uvolnění. Buly před Francouzem.

28:48
    Hra se odehrává ve třetině domácích, ale platí stále stejný scénář. Hosté se nemohou dostat do dobré střelecké pozice.

27:56
    Hra se přestěhuje před Koutského, domácí se provinili zakázaným uvolněním.

27:18
    Špatný přechod do pásma v podání hostujícího mužstva. Ofsajd.

26:56
    Po odraženém kotouči v hostující třetině se puk doklouzal až ke Koutskému, jenž jej raději přikryl před dojíždějícím protihráčem.

26:32
    Skleničkovu střelu velmi dobře tečoval Mikulík, puk jen těsně minul levou tyč Koutského branky!

25:58
    A na druhé straně vyprášil vyrážečku Francouze dobrou střelou zápěstím Beck.

25:23
    Kloboučkova střela od modré vyprášila betony Koutského.

24:15
    Rusnák střílel od levého mantinelu a Francouz velmi laxně vyrazil puk před sebe, kde naštěstí pro něj byl jako první hostující hráč.

23:23
    Němeček nahodil puk do pásma, tam se ho ale zmocnili domácí. Oba celky mají prostor ke střídaní.

22:34
    Zbrklá rozehrávka hostujících obránců - icing.

22:05
    Hosté se snaží být aktivní, ale Vrchlabští dobře brání a nepouští je k nebezpečným možnostem.

21:06
    U puku domácí Chaloupka, který čeká, až mu spoluhráči vystřídají.

20:37
    Filip z velké dálky nahodil na Francouze, ten raději podržel puk.

20:01

Další třetina začne přibližně v 18:53.

První třetina přinesla slušný, ofenzivně laděný hokej, ve kterém měli mírně navrch domácí, čemuž odpovídá i prozatimní skóre. Hosté však promarnili téměř dvě minuty dlouhou početní výhodu 5 na 3. To domácí si s nabídnutou přesilovou hrou poradili o dost lépe, vsítili totiž zatím vedoucí branku, jejíž autorem je po šikovné teči Látal.

20:00

19:50
    Další střela domácích z modré, Francouz opět bezchybný.

19:47
    Hosté jsou v plném počtu.

19:18
    Hosté však v oslabení hrozí nebezpečnými výpady. Jeden z nich nyní předvedl Poživil, který střílel z levého kruhu, ale neuspěl.

19:02
    Matějíčkova střela od modré našla místo v lapačce Francouze.

18:32
    Čurilla dobrým forčekinkem vybojoval kotouč a dostal se i ke střele, se kterou však domácí brankář neměl větší problém.

18:06
    Domácí nezačali přesilovou hru zrovna efektivně. Po špatném založení útoku a nepřesné přihrávce následuje zakázané uvolnění a hra se stěhuje před Koutského.

17:47
    A znovu vyloučen hostující Diviš. Tentokrát si dvouminutový trest odsedí za vražení na hrazení.

17:34
    Mikulík prověřil pozornost domácího strážce tyčí tvrdou střelou zleva, Koutský úspěšně zakročil.

16:19
    A domácí se snaží být i nadále aktivní. Další střelecký pokus si připsal Gengel, který spíše ale jen nahodil puk na Francouze.

15:25
    Vrchlabí vstřelilo branku!

A domácí využívají početní výhodu! ONDŘEJ LÁTAL otevírá skóre dnešního zápasu poté, co šikovně tečoval střelu Chaloupky z modré, Francouz již zareagovat nestihl. Asistence: Petr Chaloupka.

15:20
    Ústí je ve čtyřech.

15:07
    Rozhodčí bude znovu vylučovat a znovu je potrestán hráč ve žlutomodrém. Dvouminutový trest za hákování dostal Mikulík. Vrchlabí má třináct vteřin dlouhou přesilovku 5 na 3.

14:47
    Ani domácí zatím nehrají přesilovou hru podle svých představ, hostí vyhazují.

14:17
    Domácí to nyní překombinovali, hosté se zmocnili puku a vyhazují.

13:52
    Navrátilec do vrchlabského dresu Gengel dobře střílel, ale střelou od modré neuspěl.

13:20
    A přesilová možnost se nabízí nyní i pro domácí. Dvouminutový trest za sekání dostává Diviš.

12:48
    Hosté pokračují v mizérii. Opět jen kombinoval ve třetině domácích a ke střele se nedostali, nakonec přišli o puk.

12:18
    Rusnák hned po buly vyzkoušel pozornost Francouze, ten zareagoval skvěle a vykopl puk betonem do rohu.

11:40
    Beck se dostal do útočného výpadu a zpoza kruhu vystřelil. Ovšem jeho pokus postrádal razanci a Francouz s ním neměl sebemenší problém.

10:52
    Vrchlabští se nyní při rozehrávce zbrkle zbavili puku, ten doklouzal až na zakázané uvolnění.

10:43
    A domácí přežili i oslabení 5 na 4, Hubáček na ledě.

10:25
    Hosté sice kombinují v útočném pásmu již delší dobu, ale bez střelby to opravdu nepůjde.

9:51
    Filip se dostal do protiútoku, který dokonce zakončil střelou od levého mantinelu, s níž si ale poradil hostující brankář.

9:29
    Domácí vyhazují, oba celky střídají.

9:03
    Ústečtí se dostávají pouze ke střelám od modré. Nyní pálil Klobouček, ale před Koutským nebyl nikdo, kdo by mu zakryl výhled.

8:32
    Ovšem prozatím se brání skvěle, další vyhození až k Francouzovi.

8:21
    Vrchlabí je z nejhoršího venku, Chaloupka je na ledě. Stále však mají hosté výhodu jednoho muže v poli.

7:48
    Přechod hostujícího družstva do pásma zastavil rozhodčí - ofsajd.

7:42

7:35
    Němeček taktéž zkoušel štěstí od modré, ale i nyní skvěle zasáhnul Koutský.

7:12
    Pojkar velmi nebezpečně pálil od modré a Koutský v poslední chvíli vytěsnil střelu betonem. Následně domácí vyhodili.

6:43
    A domácí půjdou do tří! Rozhodčí potrestal Hubáček čtyřminutovým trestem za vysokou hůl!

6:21
    První přesilovou hru utkání získalo Ústí. Chaloupka inkasoval dvouminutový trest za hrubost.

6:13
    Odpískáno sevření puku jednomu z domácích hráčů, vhazuje se po levici Koutského.

6:01
    Hraje se v pásmu domácích, hosté z Ústí postupně s časem přebírají aktivitu.

5:42
    Omluvte, prosím, technické potíže. Nyní už je vše v pořádku.

2:20
    Hosté špatně rozehráli, icing.

1:38
    Beck se snažil od mantinelu přihrát před branku, kde číhal jeho spoluhráč, do přihrávky ale šikovně vložil hůl Holomek.

1:09
    Bláhovu střelu zápěstím z prostoru pravého Kruhu zlikvidoval Francouz.

0:23
    Vrchlabí získalo úvodní buly, první útok domácích, ale dobře nedopadl.

00:01

HC Vrchlabí: Koutský (Ševčík) - Matějíček, Pácal, Poživil, Chaloupka, Čížek, Bendík, Hanzl, Poskočil - Drábek, Filip, Rusnák - Kubeš, Bláha, Látal - Gengel, Hubáček, Beck - Urban, Bezouška

HC Slovan Ústečtí Lvi: Francouz – Němeček, Pojkar, Klobouček, P. Hořava, L. Poživil, Holomek, Boháč – Čurilla, Alinč, Diviš – Janků, Kloz, Pazourek – Kanko, Pajič, Ludvík – Šedivý, Mikulík, Sklenička. Trenéři: Rosol a Skrbek.

Rozhodčí: .

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Patrik Huber

Branky a nahrávky: 16. Látal (Chaloupka) - 60. Diviš (Alinč, Holomek), 65. Čurilla

HC Stadion Vrchlabí: Koutský (Ševčík) - Matějíček, Pácal, Poživil, Chaloupka, Čížek, Bendík, Hanzl, Poskočil - Drábek, Filip, Rusnák - Kubeš, Bláha, Látal - Gengel, Hubáček, Beck - Urban, Bezouška
    HC Slovan Ústí nad Labem: Francouz – Němeček, Pojkar, Klobouček, P. Hořava, L. Poživil, Holomek, Boháč – Čurilla, Alinč, Diviš – Janků, Kloz, Pazourek – Kanko, Pajič, Ludvík – Šedivý, Mikulík, Sklenička. Trenéři: Rosol a Skrbek.

Rozhodčí: Horák - Arazimová, Hejl