Třebíč – Benátky n/J 3:4 (po pr.) | Havlíčkův Brod – Jihlava 3:1 (kon.) | Chrudim – Tábor 1:3 (kon.)
Litoměřice – Olomouc 0:5 (kon.) | Kadaň – Písek 4:2 (kon.) | Beroun – Znojmo 2:1 (kon.)
Hr. Králové – Chomutov 1:3 (kon.) | Vrchlabí – Ústí n/L 1:2 (po s.n.)
po s.n.
HC Stadion Vrchlabí
1:2 (1:0, 0:0, 0:1 - 0:1)
HC Slovan Ústí nad Labem
Středa 03.11.2010, 18:00 • Vrchlabí • 1. liga (ČR)

65:00
    Dva body hostujícímu celku zařídil vítezným nájezdem MAREK ČURILLA.

Avšak nevyzrál na Ševčíka.

A proměnil!

Ten vyzrál opět blafákem na Ševčíka, který nahradil v domácí brance na nájezdy Koutského.

Který zkusil taktéž blafák, ale neuspěl!

A blafákem vyzrál na Koutského!

64:58
    Dvě vteřiny před koncem prodloužení se ještě vylučuje. Dvouminutový trest za vysokou hůl dostává Diviš. Vhazuje se před Francouzem.

60:54
    Obrovská možnost pro Vrchlabí! Klobouček je potrestán dvěma minutami za hákování.

59:48
    Lvi právě vstřelili branku!

A hosté dvanáct vteřin před koncem třetí třetiny vyrovnávají! Sám před Koutským se ocitl RICHARD DIVIŠ, který jednal chladnokrevně. Naznačil střelu, položil si domácího brankáře a pak už jen pohodlně zasunul do odkryté branky. Asistence: Jan Alinč, Ondřej Holomek.

49:59
    Filip dostává dvouminutový trest za sekání, hosté mají možnost početní výhody.

46:28
    Nádhernou individuální akci předvedl Rusnák! Ten si ze tří protihráčů udělal kuželky a dostal se až k Francouzovi, na kterého však blafákem neuspěl a i další dorážka skončila šťastně pro hostující mužstvo.

43:18
    A další nedisciplinovanost na straně hostujícího celku. Dvouminutový trest inkasoval Sklenička za podražení.

40:09
    Uplynulo teprve 9 vteřin třetí třetiny a hosté jsou potrestáni dvěma minutami. Alinč jde na dvě minuty za katr za sekání.

38:38
    Obrovská šance hostů! Poživil zpoza branky přihrával před ní na Mikulíka, který ale ve stoprocentní šanci selhal, měl téméř polovinu branky odkrytou!

36:12
    Domácí mohli jít do dvoubrankového vedení! Látal přihrával před branku, kde puk tečoval Urban, ale těsně vedle pravé tyče Francouzovy branky!

31:11
    Po dlouhé době se bude vylučovat. Dvouminutový trest za hákování si vykoledoval Chaloupka .

26:32
    Skleničkovu střelu velmi dobře tečoval Mikulík, puk jen těsně minul levou tyč Koutského branky!

17:47
    A znovu vyloučen hostující Diviš. Tentokrát si dvouminutový trest odsedí za vražení na hrazení.

15:25
    Vrchlabí vstřelilo branku!

A domácí využívají početní výhodu! ONDŘEJ LÁTAL otevírá skóre dnešního zápasu poté, co šikovně tečoval střelu Chaloupky z modré, Francouz již zareagovat nestihl. Asistence: Petr Chaloupka.

15:07
    Rozhodčí bude znovu vylučovat a znovu je potrestán hráč ve žlutomodrém. Dvouminutový trest za hákování dostal Mikulík. Vrchlabí má třináct vteřin dlouhou přesilovku 5 na 3.

13:20
    A přesilová možnost se nabízí nyní i pro domácí. Dvouminutový trest za sekání dostává Diviš.

6:43
    A domácí půjdou do tří! Rozhodčí potrestal Hubáček čtyřminutovým trestem za vysokou hůl!

6:21
    První přesilovou hru utkání získalo Ústí. Chaloupka inkasoval dvouminutový trest za hrubost.

Patrik Huber

Branky a nahrávky: 16. Látal (Chaloupka) - 60. Diviš (Alinč, Holomek), 65. Čurilla

HC Stadion Vrchlabí: Koutský (Ševčík) - Matějíček, Pácal, Poživil, Chaloupka, Čížek, Bendík, Hanzl, Poskočil - Drábek, Filip, Rusnák - Kubeš, Bláha, Látal - Gengel, Hubáček, Beck - Urban, Bezouška
    HC Slovan Ústí nad Labem: Francouz – Němeček, Pojkar, Klobouček, P. Hořava, L. Poživil, Holomek, Boháč – Čurilla, Alinč, Diviš – Janků, Kloz, Pazourek – Kanko, Pajič, Ludvík – Šedivý, Mikulík, Sklenička. Trenéři: Rosol a Skrbek.

Rozhodčí: Horák - Arazimová, Hejl