Olomouc – Písek 1:1 (kon.) | Jablonec – HFK Olomouc 5:0 (kon.) | Plzeň – Opava 3:0 (kon.)
Mladá Boleslav – Sokolov 4:0 (po pen.) | Brno – Karviná 4:0 (kon.) | Č. Budějovice – Teplice 0:2 (kon.)
FK Jablonec
5:0 (3:0)
1. HFK Olomouc
Středa 10.11.2010, 16:30Pohár FAČR

82
    Změna hráčů také v domácím kádru, místo Pavlíka vběhne do boje Uvíra.

81
    Olomoučtí střídají, Onofreje nahradí Žondra.

74
    Petr Filipský je dalším potrestaným hráčem Olomouce.

68
    Domácí tým střídá, Pitáka nahradí Haurdič.

67
    Žlutou kartu obdržel hostující Polák.

67
    Jablonec právě vstřelil branku!

Fotbalisté Baumitu zasazují slábnoucímu sokovi pátý úder! Kovařík se prosmýkl do olomoucké šestnáctky, odcentroval do vápna, odkud za pomoci tyče dostal balón do sítě DAVID LAFATA - 5:0.

64
    JAN KOVAŘÍK zpracoval dalekonosný pas od svých spoluhráčů, obešel brankáře Šroma a pohodlně skóroval do prázdné brány - 4:0.

50
    Na opačné straně hřiště mohl další zásah přidat Lafata, jenž stál rovněž tváří v tvář brankáři. Svoji střelu ovšem nasměroval vedle brány.

48
    Olomouc také měla hned v úvodu druhého dějství šanci na vstřelení branky! Z levé strany uháněl zcela sám na bránu Filipovský, jenže Špit dokázal zmenšit soupeři střelecký úhel a míč zneškodnit.

46
    Obě družstva o poločase vystřídala. V domácích řadách nahradil Vošahlíka Jarolím, hostující kouč stáhl z trávníku Obala, jehož nahradí Kobylík a také Tögela, místo něj si zahraje Hořava.

41

TOMÁŠ PEKHART kompletuje těsně před koncem prvního poločasu hattrick! Domácí kanonýr získal míč na hranici velkého vápna, rychlou kličkou oklamal protivníka a poté neomylně zavěsil - 3:0.

33
    Jablonec mohl naopak přidat do sítě svého protivníka třetí dáreček! Lafatovu skvělou přihrávku mohl posunout do poloprázdné svatyně Vošahlík, ale svůj pokus namířil jen do hostujícího zadáka.

30
    Hostující Čtvrtníček si vykoledoval žluté napomenutí.

22
    Ladislav Onofrej poslal k zemi protihráče a vidí první žlutou kartu v dnešním klání.

16

Severočeský celek je za svoji aktivitu odměněn druhým úspěšným zásahem. Jablonský se dostal k odraženému míči po rohovém kopu a jeho centr úspěšně hlavou zasáhl TOMÁŠ PEKHART - 2:0.

12
    Směr Kovaříkova pasu chytře tečoval Lafata před malým vápnem, avšak brankáře Šroma překonat nedokázal. Úvodní minuty nabízí hodně pohledných momentů.

10
    Před soupeřovo obydlí se poprvé nasunuli také fotbalisté HFK a rázem mohlo být vyrovnáno! Tvrdá rána Ondřeje Čtvrtníčka ovšm mezi tři tyče nemířila.

5

Skvělý nástup Baumitu do zápasu, Jablonečtí potvrzují roli favorita a dostávají se do vedení. Kovaříkův pas do olomouckého vápna přesměroval hlavou do sítě TOMÁŠ PEKHART - 1:0.