Bílí Tygři Liberec
0:6 (0:0, 0:5, 0:1)
BK Mladá Boleslav
Čtvrtek 18.11.2010, 18:10Tipsport extraliga

Zápas končí jednoznačným vítězstvím hostujícího týmu. Liberec sice v první třetině svého soupeře přehrával, avšak branku vsítit nedokázal. Hosté od druhé části přebrali otěže zápasu a připisují si tři body. Z města pod Ještědem přeji příjemný zbytek večera. (20:42:07)

Nejlepším hráčem Liberce vyhlášen Špaček, z hostující týmu přichází přebrat stejné ocenění Boháč.

60:00

59:57
    Tygři dohrávají zápas s pukem na holích.

59:14
    Plodek dostává osobní desetiminutový trest za nesportovní chování.

59:14
    Útočnou akci domácího celku zastavuje ofsajd, vhazovat se bude ve střední třetině.

58:48
    Severočeši si ještě zahrají přesilovku, Marušák jde pykat za nedovolené bránění.

58:00
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny, o vítězi je definitivě rozhodnuto. Halou zní oslavné chorály hostujících fanoušků, liberečtí příznivci již opouští halu v hojném počtu.

55:51
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!

Tak to byla parádní individuální akce v podání DARRELLA HAYE! Hostující zadák získal puk u vlastní brány, elegantně prokličkoval celým hřištěm, rázem se dostal až před Vošvrdu, kterého pokořil dobře mířenou střelou k tyči. Hosté využívají přesilovku - 0:6. Bez asistence.

55:11
    Andrej Podkonický odjíždí na trestnou lavici, provinil se hákováním.

54:55
    Podkonického dorážku zleva zastavuje boční konstrukce středočeské klece, Boleslav poté vyhazuje na icing.

53:00
    Do útočného pásma se vřítil Dušek, jeho akci ovšem nikdo ze spoluhráčů nepodpořil. Tygři si tak větší šanci nevypracovali.

51:31
    Při vlastním oslabení odpálil černou pryž přímo ze vzduchu Ondřej, letící puk zastavuje hbitě vytyčený beton mladoboleslavského gólmana.

51:03
    Vak je posléze potrestán za hrubost - hostující přesilovka.

50:53
    Výtisk nahazoval kotouč od modré čáry a k dorážce z bezprostřední blízkosti se dostal Tomáš Vak, i nyní však Valent udržel čisté konto. Puk schoval ve výstroji.

50:40
    Macho odpaluje puk na icing. Hosté již ve svých ofenzivních výpadech definitivně polevili. Útočí především domácí družina, jež se snaží alespoň zmírnit soupeřovu nadvládu.

49:21
    Moravcova nepřesná střela k Valentovi nedoputovala, Boleslavští se vzápětí znovu osvobozují. Liberci dnes přesilovky nejdou.

48:32
    Za mohutného potlesku mladoboleslavských příznivců vyhazuje puk přes celé hřiště obránce Lehikoinen.

Lukáš Šonský

Branky a nahrávky: 23. Boháč (Hrdel), 27. Bahenský (Boháč), 27. Bahenský (Pabiška, Vrbata), 32. Tvrdík (Divíšek), 40. Boháč (Hrdel, Nouza), 56. Hay

Bílí Tygři Liberec: Pinc (od 32.Vošvrda) - Čakajík, Hunkes, Výtisk, Moravec, Trončinský, Rýgl, Derner - Kudrna, Nedvěd, Dušek, Hořava, Vak, Podkonický, Víšek, Plodek, Klimenta, Ondřej, Bárta, Vantuch, Špaček.

BK Mladá Boleslav: Valent (Schwarz) - Hay, Jindra, Marušák, Lehikoinen, Duben, Macháček, Žabka, Čížek - Macho, Divíšek, Tvrdík, Pabiška, Vrbata, Bahenský, Boháč, Nouza, Hrdel, Handlovský, Loskot, Bahenský.

Rozhodčí: Fraňo, Pešina - Bejček, Kalivoda.