Plzeň – Kladno 3:2 (kon.) | Zlín – Motor ČB 5:3 (kon.) | Litvínov – Sparta 2:1 (kon.)
K. Vary – Třinec 3:2 (po s.n.) | Kometa Brno – Vítkovice 3:2 (kon.) | Slavia – Pardubice 5:4 (po s.n.)
Berani Zlín
5:3 (1:1, 3:2, 1:0)
Banes Motor České Budějovice
Pátek 19.11.2010, 17:30 • ZS Luďka Čajky • Tipsport extraliga

Berani nakonec uhájili těsné vedení ze třetí třetiny a přidali pátou branku, kterou přidal muž zápasu za zlínské: Bedřich Köhler. Vyhlášeni nejlepší hráči utkání: Bedřich Köhler (ZLN) - Michal Mikeska (ČEB) Ze Zlína je to pro dnešek vše, hezký zbytek pátečního večera. Zásahy brankářů: Duba (11) Kovář (12) (19:59:16)

60:00

59:04
    Poslední minuta třetí třetiny.

57:50
    Budějovice si teď vytvořili dvě nebezpečné šance, ale ani jedna Dubu nepřekonala.

55:15
    Mikeska je na ledě a hosté jsou kompletní.

53:55
    Hosté jsou ve čtyřech.

53:09
    Rachůnek byl v zakončení faulován a Zlín bude hrát přesilovou hru 5na3. Michal Mikeska (ČEB) 2 min za držení.

52:49
    Po střele Hamrlíka puk poskakoval před brankou Kováře, ale nikdo ze zlínských už ho nedokázal zkrotit.

52:00
    Hamrlíkovu ránu se snažil tečovat Leška, ale Kováře nepřelstil.

51:55
    Milan Gulaš (ČEB) vyloučen dvěma minutami za podražení.

50:28
    Domácí si vytvořili v oslabení druhou šanci, Rachůnek předložil volnému Sýkorovi, kterého bravurně vychytal Kovář.

49:55
    V oslabení se dostal ke střele Leška, ale branku netrefil.

48:38
    Dalibor Řezníček (ZLN) 2 min hákování.

47:22
    Zlín právě vstřelil branku!
    Domácí využívají přesilovou hru. Střelu Linharta šikovně tečoval těsně před Kovářem BEDŘICH KÖHLER. Asistence: Linhart, Leška.

46:20
    František Ptáček (ČEB) vyhodil kotouč mimo hrací plochu a je za to potrestán dvěma minutami.

45:28
    Duba kryje ránu od modré čáry, buly po jeho pravici.

44:08
    Mountfield se usadil před Dubou, ale nijak vážněji ho neohrozil.

42:41
    Vlach našel ještě přihrávkou volného Radka Míku, ten ale svůj pokus nenamířil mezi tři tyče.

42:14
    Kovář raději přikryl puk do lapačky před dojíždějícím Balánem.

Ivo Raiskub

Branky a nahrávky: 2. Rachůnek (Sýkora), 21. Balaštík (Leška, Grof), 28. Balán (Grof), 34. Köhler (Leška.), 48. Köhler (Linhart, Leška) - 16. Ptáček (Mikeska), 25. Mikeska (R. Pšurný), 26. Květoň (Kašpařík, Novák)

Berani Zlín: Sedláček - Galvas, Grof, Hamrlík, Linhart, Lučka, Míka, Řezníček, Švrček - Balán, Balaštík, Čech, Důras, Holík, Köhler, Kubiš, Leška, Ondráček, Rachůnek, Sýkora, Vlach
    Banes Motor České Budějovice: Kovář - Jank, Kotaška, Novák, Ptáček, Snopek, Šulc - Červený, Gulaš, Kašpařík, Kuchejda, Květoň, Langhammer, Martynek, Mertl, Mikeska, Pletka, Podlešák, Pšurný Roman, Šimánek

Rozhodčí: Fraňo , Homola - Bejček , Charvát