Plzeň – Kladno 3:2 (kon.) | Zlín – Motor ČB 5:3 (kon.) | Litvínov – Sparta 2:1 (kon.)
K. Vary – Třinec 3:2 (po s.n.) | Kometa Brno – Vítkovice 3:2 (kon.) | Slavia – Pardubice 5:4 (po s.n.)
Berani Zlín
5:3 (1:1, 3:2, 1:0)
Banes Motor České Budějovice
Pátek 19.11.2010, 17:30 • ZS Luďka Čajky • Tipsport extraliga

53:09
    Rachůnek byl v zakončení faulován a Zlín bude hrát přesilovou hru 5na3. Michal Mikeska (ČEB) 2 min za držení.

51:55
    Milan Gulaš (ČEB) vyloučen dvěma minutami za podražení.

50:28
    Domácí si vytvořili v oslabení druhou šanci, Rachůnek předložil volnému Sýkorovi, kterého bravurně vychytal Kovář.

48:38
    Dalibor Řezníček (ZLN) 2 min hákování.

47:22
    Zlín právě vstřelil branku!
    Domácí využívají přesilovou hru. Střelu Linharta šikovně tečoval těsně před Kovářem BEDŘICH KÖHLER. Asistence: Linhart, Leška.

46:20
    František Ptáček (ČEB) vyhodil kotouč mimo hrací plochu a je za to potrestán dvěma minutami.

40:53
    Jaroslav Balaštík (ZLN) 2 min sekání - Jan Snopek (ČEB) 2 min krosček. Bude se hrát 4/4.

34:29
    Budějovický Tomáš Mertl je vyloučen na dvě minuty za držení.

33:55
    Leška přenechal puk na modré čáře BEDŘICHU KÖHLEROVI, který střelou z velikého úhlu překonává Kováře a posíla tak Berany do vedení. Asistence: Petr Leška.

27:49
    V obrovské šanci se ocitl domácí kapitán Balaštík, Kovář jeho ránu chytil do lapačky. Velmi důležitý zákrok pro hostující tým.

27:19
    Vyloučen byl Rostislav Martynek (ČEB) dvěma minutami za podražení.

27:03
    STANISLAV BALÁN zachytil kotouč po vyhraném vhazování a střelou z prostoru mezi kruhy překonává Kováře. Asistence: Jakub Grof.

25:05
    Mountfield právě vstřelil branku!
    Hosté jsou na koni, domácí obraně unikl LUKÁŠ KVĚTOŇ a střelou nad lapačku překonává Dubu. Asistence: Kašpařík, Novák.

24:10
    Hosté vyrovnávají. Za brankou vybojoval puk Roman Pšurný, který předal puk Mikeskovi a ten střelou z poza branky překonal Sedláčka. Velmi laciná branka, která vyhání zlínského brankáře z klece kterého střída Tomáš Duba. Asistence: Roman Pšurný.

20:20
    Berani se prosazují ihned po začátku druhé třetiny, když se v přesilové hře 5na3 trefil za Kovářova záda JAROSLAV BALAŠTÍK. Asistence: Leška, Grof.

19:22
    Na druhé straně přihrával Leška Balaštíkovi, ale zlínský kapitán neusměrnil kotouč do téměr odkryté branky.

18:30
    Martin Podlešák (ČEB) vyfasoval dvě minuty za podražení. Domácím se tak nabízí v závěru třetiny výhoda přesilové hry.

18:22
    Podlešák v tutové šanci netrefil zlínskou branku.

15:50
    Mikeska se v přesilové hře prokličkoval až do útočného pásma, kde přihrál puk na střelu FRANTIŠKU PTÁČKOVI a ten přesnou střelou vyrovnává stav na 1:1. Asistence: Michal Mikeska.

14:41
    Jan Švrček (ZLN) potrestán dvěma minutami za nedovolené bránění.

10:18
    Tentokrát přesilová hra pro Zlín. Lukáš Květoň (ČEB) 2 min držení.

09:53
    Na opačné straně se ocitl v samostatném nájezdu Kašpařík, Sedláček se roztáhl na brankové čáře a pokus hostujícího hráče chytá.

07:57
    Jan Švrček (ZLN) se za brankou dostal do potyčky s Pletkou a je za to potrestán dvěma minutami za hrubost.

03:28
    První vyloučení dnešního zápasu. Michal Mikeska (ČEB) 2 min za podražení.

01:09
    Sýkora našel volného Rachůnka, který se prodral kolem mantinelu až před Kováře, kterého překonal povedenou kličkou do behkendu. Asistence: Tomáš Sýkora.

Ivo Raiskub

Branky a nahrávky: 2. Rachůnek (Sýkora), 21. Balaštík (Leška, Grof), 28. Balán (Grof), 34. Köhler (Leška.), 48. Köhler (Linhart, Leška) - 16. Ptáček (Mikeska), 25. Mikeska (R. Pšurný), 26. Květoň (Kašpařík, Novák)

Berani Zlín: Sedláček - Galvas, Grof, Hamrlík, Linhart, Lučka, Míka, Řezníček, Švrček - Balán, Balaštík, Čech, Důras, Holík, Köhler, Kubiš, Leška, Ondráček, Rachůnek, Sýkora, Vlach
    Banes Motor České Budějovice: Kovář - Jank, Kotaška, Novák, Ptáček, Snopek, Šulc - Červený, Gulaš, Kašpařík, Kuchejda, Květoň, Langhammer, Martynek, Mertl, Mikeska, Pletka, Podlešák, Pšurný Roman, Šimánek

Rozhodčí: Fraňo , Homola - Bejček , Charvát