Klatovy – Most 3:5 (kon.) | Roudnice – Kobra 3:7 (kon.) | Č. Lípa – Řisuty 3:10 (kon.)
Děčín – Sokolov 5:3 (kon.) | Uničov – Šumperk 3:12 (kon.) | Opava – SHK Hodonín 6:5 (kon.)
Pelhřimov – Trutnov 4:2 (kon.) | Nymburk – Chotěboř 6:2 (kon.) | Vsetín – Přerov 3:5 (kon.)
Žďár n/S – Lev Benešov 10:4 (kon.) | Jindř. Hradec – Kolín 6:3 (kon.)
KLH Vajgar Jindřichův Hradec
6:3 (1:3, 3:0, 2:0)
SC Marimex Kolín
Neděle 21.11.2010, 18:002. liga skupina Střed (ČR)

58:02
    Kolín si ještě zahraje přesilovku, dvě minuty pro Jakuba Hofmeistera za faul kolenem.

55:33
    Kolín se dopustil dalšího faulu, jmenovitě Pavel Kubát, dvě minuty podražení.

43:55
    Vysoká hůl v podání Václava Čtvrtečky. 2+2 minuty.

28:42
    Kolín se sám připravil o pásmo a vzápětí fauloval Michaela Dvořáka Jan Pohl, dvě minuty za sekání.

27:06
    David Mazanec na trestné lavici za faul loktem. Hradecký bek však stál v pozoru jako legendární panáček igráček. Pět minut a osobní trest do konce utkání pro Davida Mazance.

23:03
    Přísné vyloučení vidíme i na druhé straně. Petr Pýcha dvě minuty za sekání.

19:59
    Hostující Pýcha dvě minuty za držení.

14:52
    Hosté pod tlakem vyhodili puk z kluziště, konkrétně Pavel Musil. Dvě minuty za zdržování hry.

12:36
    Přesilovku si zahraje i Vajgar, dvě minuty pro Václava Čtvrtečku za držrení protihráče.

09:42
    Vajgar si přesilovku ani nedohraje, nedovolené bránění v podání Jana Buly.

07:56
    Přesilovku si zahraje i Vajgar. Roberta Procházku hákoval Josef Malý.

05:12
    Druhá vysoká hůl tohoto zápasu, Michael Dvořák trochu přísně na trestné lavici. Kolín si zahraje již druhou přesilovou hru.

01:20
    Hosté vyslali dvě střely na Kubeše, aby na druhé straně fauloval Aleš Skokan, dvě minuty vysoká hůl.

Jan Wirkner

Branky a nahrávky: 14. Kupec (Bula), 22. Skokan A. (Tupý), 37. Kupec (Bula), 40. Bula (Dvořák, Kupec), 54. Hofmeister, 55. Hájek (Dvořák Mi., Dvořák Ma.) - 6. Nedbal (Malý), 12. Dulovec, 14. Malý (Musil)

KLH Vajgar Jindřichův Hradec: Kubeš, Krásný - Mazanec D., Chmel, Procházka, Maryška, Tupý, Heršálek, Dvořák Mi., Mazanec J., Dvořák Ma., Hofmeister, Bula, Skokan A., Dolina, Repkin, Hájek, Kupec, Milotinský, Masanov, Gromov.
    SC Marimex Kolín: Blažek, Brázdil - Nedbal, Pohl, Kubát, Drak, Pýcha, Malý, Musil, Skokan L., Dulovec, Pomichálek, Mejzr, Čtvrtečka, Pospíšil, Morkes, Hloušek.

Rozhodčí: Hejduk - Klouda, Křivohlavý