Klatovy – Most 3:5 (kon.) | Roudnice – Kobra 3:7 (kon.) | Č. Lípa – Řisuty 3:10 (kon.)
Děčín – Sokolov 5:3 (kon.) | Uničov – Šumperk 3:12 (kon.) | Opava – SHK Hodonín 6:5 (kon.)
Pelhřimov – Trutnov 4:2 (kon.) | Nymburk – Chotěboř 6:2 (kon.) | Vsetín – Přerov 3:5 (kon.)
Žďár n/S – Lev Benešov 10:4 (kon.) | Jindř. Hradec – Kolín 6:3 (kon.)
KLH Vajgar Jindřichův Hradec
6:3 (1:3, 3:0, 2:0)
SC Marimex Kolín
Neděle 21.11.2010, 18:002. liga skupina Střed (ČR)

Obrat jako hrom, jinak nelze tento zápas nazvat. Kolín sice vedl o tři branky, ale Vajgar toto manko zničil a dalšími třemi brankami jasně ukázal, kdo získá dnes tři body. Hezký večer od Vajgaru přeje Honza. Wirkner. (20:12:02)

60:00

59:17
    Heršálek minul v oslabení kolínskou branku. Na druhé straně se po ráně Nedbala vyznamenal Tomáš Kubeš.

58:15
    Malý minul v tutové šanci.

58:02
    Kolín si ještě zahraje přesilovku, dvě minuty pro Jakuba Hofmeistera za faul kolenem.

57:33

57:30
    Milotinský chtěl ještě vyšperkovat na Aleše Skokana, ale to už bylo lehce překombinované.

56:33
    Kolín vyhazuje a k tomu hradecký icing jen o pár okamžiků později.

55:33
    Kolín se dopustil dalšího faulu, jmenovitě Pavel Kubát, dvě minuty podražení.

54:53
    Vajgar právě vstřelil branku!
    Michael Dvořák pálil po buly od modré a TOMÁŠ HÁJEK jeho ránu doklepl do branky. Asistence Michael a Marek Dvořákové.

53:59
    Robert Procházka nepustil puk ze třetiny a svým švihem protáhl Blažka.

53:39
    JAKUB HOFMEISTER vyhrál buly, sám se dostal k puku a bekendem po ledě skóroval. Bez asistence.

53:07
    Milotinský o kousek minul.

52:23
    Marek Dvořák netrefil skákající puk.

51:26
    Dalekonosná rána ze středního pásma končí v lapačce Tomáše Kubeše.

48:48
    Dolinův pokus Blažek vytěsnil na poslední chvíli svou vyrážečkou.

47:55
    Kolín je kompletní. Vajgar dokázal hosty zatlačit před Blažka, ale střelba se jaksi nekonala. Největší šancí byl zřejmě odražený puk od jednoho z kolínských beků.

45:19
    Vajgaru se zatím nedaří.

44:32
    Hosté vyhazují.

43:55
    Vysoká hůl v podání Václava Čtvrtečky. 2+2 minuty.

41:40
    Kubeš raději skryl kotouč před dotírajícím Josefem Malým.

43:08
    Teď zase tlačí Vajgar. Po tlaku první formace hosté vyhazují na icing.

41:54
    Kolín je v úvodu třetí třetiny aktivnější. Kubeš musel třikrát zasahovat.

40:01

Vajgar hned v úvodu druhé třetiny snížil na rozdíl jediné branky. Poté domácí přečkali pětiminutové oslabení po přísném vyloučení Davida Mazance a udeřili v samém závěru třetiny. Tři minuty před druhou sirénou vyrovnal David Kupec a 30 vteřin před koncem třetiny poslal do vedení domácí hokejisty Jan Bula. Třetí dějství vypukne přibližně v 19:41.

40:00

39:30
    První hradecká formace doslova vyšachovala hostující obranu. Kupec od modré přihrával Marku Dvořákovi, který přesně našel na druhé straně brankoviště JANA BULU a Vajgar se ujímá vedení. Asistence Marek Dvořák a David Kupec.

38:12
    Po Skokanově ráně bliklo červené světlo, ale Vajgar se nezaradoval, protože hradecký forvard trefil jen boční síťku kolínské branky.

36:19
    Po několika nezáživných okamžicích hry vlétl do třetiny hostů Jan Bula, předal DAVIDU KUPCOVI, který přesnou ranou vymetl růžek kolínské branky. Asistence Jan Bula.

33:55
    Milotinský nepropasíroval puk kolem tyčky do brány.

33:04
    Vajgarský brejk tří proti dvěma končí hned za modrou čárou.

32:11

31:39
    Aleš Skokan sám sebe vymotal z ofsajdové pasti, předal puk Milotinskému, jehož bekend skončil v lapačce Jiřího Blažka.

30:50

30:11
    David Kupec po delší době donutil hostujícího brankáře k zákroku.

28:42
    Kolín se sám připravil o pásmo a vzápětí fauloval Michaela Dvořáka Jan Pohl, dvě minuty za sekání.

27:36
    Vajgar vyhazuje.

27:06
    Probíhá úprava ledu, nevím tedy co se má na ledě upravovat.

27:06
    David Mazanec na trestné lavici za faul loktem. Hradecký bek však stál v pozoru jako legendární panáček igráček. Pět minut a osobní trest do konce utkání pro Davida Mazance.

25:56
    Kolín střílí ze všech pozicí i nemožných úhlů. Vajgar nyní vyhodil na icing.

25:03

24:45
    Tupý svou dělovkou prověřil Blažkovu lapačku.

23:44
    Kozlové ukazují důraz před brankou, Bula se k teči nedostal a byl vytísněn hodně mimo kolínské brankoviště.

23:30
    Po ráně Roberta Procházky zůstal ležet Pospíšil na ledě a vynutil si tím přerušení hradecké kombinace.

23:03
    Přísné vyloučení vidíme i na druhé straně. Petr Pýcha dvě minuty za sekání.

22:16
    Kupec dostal puk na modrou, dle sudích však do ofsajdu.

21:50
    Blažek vytěsnil Procházkovu ránu svou holí do ochranné sítě.

21:46
    Kolínský icing.

21:05
    ALEŠ SKOKAN si v přesilovce mezi kruhy počkal na ideální čas na střelu a švihem trefil nad lapačku Jiřího Blažka. Asistence Tomáš Tupý.

20:40
    Hofmeister se zjevil z ničeho nic před Blažkem, ale teč hradeckého forvarda kolínského brankáře trefila do hrudi.

20:30
    Hra přerušena, jeden z kolínských hokejistů se dlouze zvedal za vlastní brankou, ale bude v pořádku, jmenovitě Karel Nedbal.

20:16
    Kupec v osfajdu.

20:01

Kolín dvakrát využil přesilovku a jednu branku přidal ve vlastním oslabení. Vajgar dokázal v téže početní výhodě Davidem Kupcem snížit na dvoubrankový rozdíl. Kolín dokázal v první dvacetiminutovce vytěžit z několika šancí tři branky. Domácí si dokáží šance vypracovat jako Kolín, ale koncovka zatím hraje v neprospěch Jihočechů. Druhá třetina začne přibližně v 1847.

20:00

19:59
    Hostující Pýcha dvě minuty za držení.

19:24
    Rána do Kubešovy masky, která byla slyšet na míle daleko.

18:36
    Kupec s Markem Dvořákem byli prakticky sami před Blažkem, ale svojí akci překombinovali a ani nezakončili.

17:19
    Masanov minul.

16:52

16:12
    Icing Vajgaru.

15:47
    Závar před Blažkem, po tlaku Kupce s Bulou hosté vyhazují.

15:06
    Procházkova tečovaná rána končí v ochranné síti.

14:52
    Hosté pod tlakem vyhodili puk z kluziště, konkrétně Pavel Musil. Dvě minuty za zdržování hry.

13:49
    Vajgar i tak přesilovku využil. Bulův pokus švihem ještě Blažek betonem zastavil, ale na dorážku DAVIDA KUPCE byl již krátký. Asistence Jan Bula.

13:13
    Kozlové právě vstřelili branku!
    Kolín trestá i v oslabení. Rychlý brejk dvou na jednoho zakončil JOSEF MALÝ, po asistenci Pavla Musila.

12:53
    Skokan s Hájkem zahrozili, hosté vyhazují.

12:36
    Přesilovku si zahraje i Vajgar, dvě minuty pro Václava Čtvrtečku za držrení protihráče.

11:33
    Kolín využívá i druhou lehce nabytou přesilovku, když odražený puk uklidil od branky MARTIN DULOVEC. Bez asistence.

11:07
    Kolín se tlačí před Kubeše, Vajgar dostal puk do středního pásma.

09:58
    Hosté v plném počtu. Kolín má před sebou 104 vteřin početní výhody pěti proti čtyřem.

09:42
    Vajgar si přesilovku ani nedohraje, nedovolené bránění v podání Jana Buly.

09:00
    Tupý pálil od modré, na druhé straně v oslabené střílel z jízdy Čtvrtečka.

07:56
    Přesilovku si zahraje i Vajgar. Roberta Procházku hákoval Josef Malý.

07:21
    Kolín pálí z každé pozice, z úhlu to zkoušel Kubát.

06:42
    Michael Dvořák se vydal do útoku, jeho rána z jízdy nezaskočila kolínského brankáře.

05:36
    Hosté svou druhou početní výhodu využívají, když KAREL NEDBAL pálil od modré a tečovaný kotouč skončil v hradecké brance. Asistence Josef Malý.

05:19
    Josef Malý netečoval puk v těsné blízkosti hradecké branky.

05:12
    Druhá vysoká hůl tohoto zápasu, Michael Dvořák trochu přísně na trestné lavici. Kolín si zahraje již druhou přesilovou hru.

04:12
    Michael Dvořák nevyslal do brejku Masanova, icing Vajgaru.

03:20
    Vajgar je kompletní. Kolínská přesilovka nepřinesla jedinou pořádnou střelu na branku Vajgaru.

02:29
    Kupec vyhazuje až za kolínskou branku.

02:07
    Kubeš zkrotil skákavý puk, vhazovat se bude po jeho pravici.

01:51
    Puk ve středním pásmu.

01:20
    Hosté vyslali dvě střely na Kubeše, aby na druhé straně fauloval Aleš Skokan, dvě minuty vysoká hůl.

00:01

Oba týmy jsou již na ledě, v brance hostů Jiří Blažek, v brance Vajgaru Tomáš Kubeš.

KLH Vajgar Jindřichův Hradec: Kubeš, Krásný - Mazanec D., Chmel, Procházka, Maryška, Tupý, Heršálek, Dvořák Mi., Mazanec J., Dvořák Ma., Hofmeister, Bula, Skokan A., Dolina, Repkin, Hájek, Kupec, Milotinský, Masanov, Gromov.

TJ SC Kolín: Blažek, Brázdil - Nedbal, Pohl, Kubát, Drak, Pýcha, Malý, Musil, Skokan L., Dulovec, Pomichálek, Mejzr, Čtvrtečka, Pospíšil, Morkes, Hloušek.

Rozhodčí: Hejduk - Klouda, Křivohlavý.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Jan Wirkner

Branky a nahrávky: 14. Kupec (Bula), 22. Skokan A. (Tupý), 37. Kupec (Bula), 40. Bula (Dvořák, Kupec), 54. Hofmeister, 55. Hájek (Dvořák Mi., Dvořák Ma.) - 6. Nedbal (Malý), 12. Dulovec, 14. Malý (Musil)

SC Marimex Kolín: Blažek, Brázdil - Nedbal, Pohl, Kubát, Drak, Pýcha, Malý, Musil, Skokan L., Dulovec, Pomichálek, Mejzr, Čtvrtečka, Pospíšil, Morkes, Hloušek.

Rozhodčí: Hejduk - Klouda, Křivohlavý