Vítkovice – Mladá Boleslav 2:3 (kon.) | Kometa Brno – Litvínov 4:0 (kon.) | Znojmo – Chomutov 4:2 (kon.)
Olomouc – Motor ČB 1:0 (kon.) | Opava – Liberec 8:4 (kon.) | Havířov – Sparta 3:8 (kon.)
Třinec – Slavia 4:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Plzeň 0:4 (kon.) | Pardubice – Kladno 7:3 (kon.)

58:10
    David Rittich zůstává sedět na střídačce.

58:10
    Domácí si vzali oddechový čas.

57:33
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    A opěď rychlá odpověď hostů. Z vyhraného buly přihrál Vaněk na nikým hlídaného Sýkoru, který mířil do horního růžku.

56:26
    Dukla právě vstřelila branku!
    Adam Zeman se dostal do samostatného úniku. Jeho pomalá střela překvapila i samotného Habala,

55:58
    Ofsajd domácích.

54:43
    Perfektní akci předvedli hosté. Jihlavská obrana byla bez šance.

54:19
    Rittich hasil závan před jihlavskou bránou.

53:14
    Domácí se dostávají pod nátlak hostů.

49:53
    Hosté dokázali podruhé rychle odpovědět. Do levého horního růžku se trefuje Michal Vachovec.

48:33
    Adam Zeman ujel do útočného pásma, kde nahrával do jízdy Polcarovi. Střelu Habal vyrazil.

45:21
    Jakub Brychta z rohu našel volného Michaela Polcara, který mířil bezchybně.

44:24
    Icing domácích.

43:10
    Před bránou Habala se utvořil nepřehledný chumel hráčů. Lépe zorientovat se dokázali hosté, kteří vyvezli puk ven z pásma.

41:55
    Kuřítko zavezl kotouč až do útočného pásma, tak se puku zmocnili karlovarští obránci.

41:20
    Rittich se dostal pod palbu hostujících hráčů.

40:01

Ve druhém dějství utkání byly k vidění dva gólové okamžiky. Vyrovnané skóre musí rozhodnout až třetí třetina.

40:00

38:42
    Vachovcova střela skončila u Ritticha, ten jí však pouze vyrazil na hůl Kentoše, který ležícího Ritticha překonal.

37:34
    Hra se začíná přiostřovat. Vysloužil tvrdě narazil soupeře na mantinel. V tu samou chvíli se dostal do dobré střelecké pozice Kolda.

36:29
    Branku vstřelil Prokš, asistence Pometlo. Gól padl v signalizované výhodě.

36:16

35:41

35:24
    Po tvrdém střetu s protihráčem zůstal na ledě ležet Protasenja.

34:16
    Vylučovat se bude také na druhé straně. Pulpán (KVA) potrestán za podražení.

33:41
    Cirhan (JIH) odchází odpykat trest za hru vysokou holí.

32:50
    Záhora s Kentošek si nebezpečně pohrávali s pukem před Rittichovou bránou. Domácí gólman raději přerušil hru.

31:41
    Ve velké šanci hosté. Vachovec v bezprostřední blízkosti nedokázal dotlačit kotouč za Rittichova záda.

30:49
    Zadražilova střela tečovaná do ochranné sítě.

28:05
    Zeman nahrál z roku Vysloužilovi mezi kruhy, ten z první pálil. Jeho střela vyražena.

27:48
    Střela Zemana z mezikruží zůstala v lapačce Habana.

27:22
    Šance i na druhé straně. Kentošova střela mířila nebezpečně mezi betony. Rittich je přitiskl k sobě, ale vůbec netušil, kde koutouč je.

26:15
    Protasenja vybízel Kuřítka, ten však jeho nahrávku minul. Hra se odhrává v útočném pásmu Jihlavy.

24:12
    Hosté se dostali pod tlak domácích.

23:35
    Potasenja v obrovské šanci dorážel střelu Zídka.

23:07

22:22
    Domácí hráči ve čtyřech.

22:15
    hosté semkli domácí hráče v obranném pásmu Jihlavy. Červenožlutí však obětavě padají do střel.

21:23
    Po přihrávce Šika velice tvrdě vystřelil Vachovec. Rittich puk udržel mezi betony.

21:07
    Dvojitá přesilová hra k prospěchu karlovarských hráčů. Na dvě minuty vyloučen Protasenja (JIH) za vysokou hůl.

20:22
    Kolda (JIH) odchází na dvě minuty na trestnou lavici za nedovolené bránění.

20:01

Další třetina začne přibližně v 18:58.

V první třetině jsme se nedočkali žádného gólu. Chvílemi měla hra vysoké tempo, chvílemi bylo vidět, že nikdo nechce udělat první chybu, kterou by mohl soupeř potrestat.

20:00

18:33
    Pulpán si nenápadně vyjel na obhlídku jihlavské brány, Ritticha však nepřekvapil.

16:39
    Hezký hokejový moment byl k vidění před bránou hostů. Pometlo prokličkoval karlovarskými beky, a jeho přihrávka mířila na Protasenjovu hůl. Ten se však k zakončení nedostal.

15:09
    Pány puku se stali domácí, kteří nechtějí kotouč jen tak půjčit soupeři.

13:43
    Protasenja prověřil pozornost Habal, jeho střela sražena.

13:16

12:07
    Vhazování ve středním pásmu.

11:16
    Jihlavě se naskytla příležitost v podobě početní výhody. Na dvě minuty za hákování odchází na lavici hanby Vachovec (KVA).

10:20
    Hra se přelévá z jedné strany na druhou, ovšem žádná výraznější šance k vidění nebyla.

9:22
    Po vyhraném buly Jihlavy se puku ujal Prokš, střelu si Habal pohlídal.