Plzeň – Havířov 4:2 (kon.) | Liberec – Zlín 0:0 (zruš.) | Ústí n/L – Jihlava 4:3 (kon.)
Motor ČB – Kometa Brno 3:2 (po pr.) | Mladá Boleslav – Olomouc 3:1 (kon.) | Slavia – Opava 5:0 (kon.)
K. Vary – Třinec 1:4 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
1:4 (0:2, 0:1, 1:1)
HC Oceláři Třinec
Pátek 03.12.2010, 18:30 • KV Aréna (Karlovy Vary - Tuhnice) • DHL Extraliga juniorů

Loučím se s Vámi z karlovarské KV Arény s přáním pohodového víkendu! (21:11:26)

60:00

57:04
    Kotrla měl po pomalém nahození problén udržet kotouč v lapačce. Nakonec mu z ní vypadl a jen ducha přítomný bek Třince zachránil svůj tým od druhé inkasované branky.

56:14
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Domácí se přeci jen dočkávají čestného úspěchu. Po kombinaci se od modré napřáhl Jan Tomeček a puk se zastavil až v brance Třince. Asistence: Aleš Půlpán.

55:22
    Vyloučen Radek Faksa (TRI) na dvě minuty za podražení.

51:05
    Koblasa to zkusil zblízka sám, ale Kotrla jeho úmysl vystihl a včas zasáhl.

50:35
    Nyní jdou do tří hosté. Ondřej Burzala (TRI) vyloučen na dvě minuty za podražení.

49:57
    Vyloučen Dominik Hegyi (TRI) na dvě minuty za faul loktem.

49:23
    Vyloučen Tomáš Sýkora (KVA). Hráč dostal osobní trest za napadení.

46:14
    Třinec právě vstřelil branku!
    Třinečtí nebídnutou dvoujnásobnou přesilovou hrou nepohrdli. Po učebnicové souhře pálil od modré Pavlík. Brankář vyrazil dozadu na hůl Marosze, který pohotově vyslal do útoku FILIPA BAJTEKA, který se dorážkou do poloodkryté klece nemýlil. Asistence: Rostislav Marosz, Filip Pavlík.

45:11
    Energie jde do tří! Na dvě minuty vyloučen Pavel Valeš (KVA).

44:55
    Pavlíkovu dělovku od modré vyráží Habal betonem!

44:14
    Vyloučen další domácí hokejista. Adam Schusser (KVA) musí odpykat dvě minuty na trestné za sekání.

43:15
    Hosté se v početní výhodě dopustili icingu.

41:56
    Vyloučen Martin Funk (KVA) na dvě minuty za podražení.

40:53
    Tutovka hostů zůstává nevyužita. Deveri mohl po krásném a přesném pasu od spoluhráče zakončovat do odkryté klece, ale domácí Habal se stihl bleskurychle přesunout a projektil vytěsnit.

40:01

Poslední třetina začne v cca 20:05.

Druhá třetina mimo boxerské vložky příliš hokejové krásy nenabídla. Nesla se spíše v duchu domácího dobývání třineské svatyně, což se ovšem zatím jeví jako nadlidský úkol, vzhledem k výkonům Kotrly.

Milan Ouředník

Branky a nahrávky: 57. Tomeček (Půlpán) - 2. Bajtek (Marosz), 8. Faksa (Roupec), 27. Marosz (Faksa), 47. Bajtek (Marosz, Pavlík)