HC Brumov-Bylnice
5:2 (3:1, 2:0, 0:1)
Dynamiters Blansko HK
Sobota 04.12.2010, 17:00 • ZS Brumov - Bylnice • Krajská liga mužů

Utkání skončilo zaslouženou výhrou domácích a tak zůstávají 3 body doma. Loučím se s Vámi a přeji Vám příjemný zbytek dne. (19:04:04)

Blansko právě vstřelilo branku!

Naprosto kuriózní situace. Kučera nahrával puk mezi kruhy, kde hledal spoluhráče. Ovšem Bednařík Ivo z Brumova ve snaze odpálit puk mimo klec Tučka napálil kotouč přímo mezi Tučkovy betony naprosto nechytatelně. Brankář Tuček se pak smál na celé kolo. Úsměvná chvíle. Stav utkání je 5:2!

50:37
    Brumov začíná hru podceňovat, někdy to vypadá, že se všichni vidí na pozápasovém guláši, který mají po každém domácím zápase nachystaný.

56:59
    Hraje se v poklidném tempu. Brumov si hlídá 3 body.

52:16
    Blansko hraje v plném počtu.

51:59

50:16
    Poměr sil na ledě se vyrovnává. Vyloučen hostující Rozmahel za vysokou hůl.

40:01

Ve druhé třetině Brumov ještě zvýšil o 2 branky a tak zaslouženě vedou 5:1. Třetí třetina začne asi v 18:31.

40:00

39:59
    Vyloučen hráč Brumova Bednařík za napadení.

38:44
    Hosté hrají v plném počtu.

36:44
    Za příliš mnoho hráčů na ledě dostává menší trest Blansko. Domácí hrají přesilovku.

35:23

33:23
    Vyloučen hráč Brumova Škrobák za faul loktem.

31:19
    Brumov právě vstřelil branku!

Hostující obrana si teď nepokryla dostatečně brumovské hráče a ke střele z mezikruží se dostal Peterka Martin, který měl mnoho času na zamíření a mezi betony hostujícího golmana prostřelil puk do sítě.

Jan Vaněk

Branky a nahrávky: 5. Novák Tomáš, 7. Pavlík Adam (Gajdošík Daniel), 18. Peterka Martin (Vaněk Jaroslav), 27. Hlatký Zdeněk (Novák Tomáš), 32. Peterka Martin - 13. Hrazdíra Pavel, 57. Kučera Ondřej

HC Brumov-Bylnice: Tuček, Juříček, Mokrejš, Bahula, Gergela, Gajdošík, Hlatký, Březík, Peterka, Vaněk, Plachtovič, Pavlík, Machala, Novák, Škrobák, Sýs, Dekleva

Dynamiters Blansko HK: Vlach, Hort, Bílý. Kazda, Kuběna, Kučera, Berka, Horák, Hrazdíra, Němec, Štěpánek, Rozmahel, Berka, Šmíd, Keprt, Král, Grunwald

Rozhodčí: Škrobák - Hořelka, Mana