K. Vary – Liberec 2:3 (kon.) | Třinec – Pardubice 3:0 (kon.) | Zlín – Slavia 3:1 (kon.)
Sparta – Kladno 6:3 (kon.) | Motor ČB – Plzeň 2:3 (po s.n.) | Mladá Boleslav – Kometa Brno 2:3 (po s.n.)
Litvínov – Vítkovice 3:1 (kon.)
po s.n.
BK Mladá Boleslav
2:3 (1:1, 1:0, 0:1 - 0:0)
HC Kometa Brno
Neděle 05.12.2010, 17:30 • ŠKO-ENERGO Aréna • Tipsport extraliga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

BK Mladá Boleslav: Schwarz - Žabka, Mikuš, Marušák, Macháček, Hay, Jindra, Lehikoinen, Duben - Pabiška, Matějovský, Boháč - Macho, Gajovský, Fabuš - Barney, Vrbata, Bahenský - Mikulík, Hrdel, Nouza

HC Kometa Brno: Hovi - Houdek, Bičánek, Mojžíš, Stehlík, Malec, Zubíček, Kempný - Erat, Dopita, Veselý, Švaňhal, Hubáček, Brabenec, Polodna, Huml, Kvapil, Svoboda, Hruška

Rozhodčí: Šindler, Smitka - Kis, Prchal.

Dobrý večer při sledování onlajn přenosu z utkání dvou mužstev v naprosto rozdílném rozpoložení. Kometě se v poslední době daří a série povedených domácích zápasů ji vyšvihla na vrchní příčky tabulky. Zato Mladá Boleslav od bodového odpočtu nebodovala ani jednou a prohrála pět zápasů v řadě.

00:01

0:33
    Matějovský zasáhl čistým hitem Stehlíka.

1:03
    Zubíček stáhl před Hovim Vrbatovi přilbu z hlavy, vylučovat se ale nebude.

1:36
    Kometa právě vstřelila branku!
    Obrovská chyba domácího obránce Marušáka, jehož přihrávku do středního pásma vystihl na modré čáře IVAN HUML. Ten se Marušáka zbavil a blafákem překonal i brankáře Schwarze. Bez asistence.

3:20
    Fabuš byl po přihrávce sám před Hovim, ale nedokázal ho mezi betony prostřelit.

4:10
    Teď chyboval v obraně domácí kapitán Žabka, Kometa se k zakončení nedostala.

4:46
    Boleslav v ofsajdu.

5:44
    Matějovský se ve středním pásmu nedostal přes zužující se val v modrých dresech.

6:55
    Hosté brání skvěle střední pásmo a už v zárodku štěpí boleslavské útočné výpady.

8:07
    Zakázané uvolnění Mladé Boleslavi.

8:42
    Hovimu přeskočil puk za bránou hokejku a po rychlé přihrávce byl domácí Boháč rázem v gólové šanci. Neposedný kotouč však také netrefil.

9:43
    Švaňhal se ocitl sám u Schwarzovy tyče, pokus o blafák mu naštěstí pro domácí hráče nevyšel podle představ.

11:02
    Fabušova rána byla zbytečná, Vrbata byl v ofsajdu.

11:29
    Velkého zmatku před Hovim nevyužil Boháč ani Jindra. Druhý pokus skončil v ochranné síti.

11:45
    Bičánek (KOM) je prvním hříšníkem dnešního utkání. Dvě minuty inkasuje za držení, Boleslav hraje přesilovou hru.

11:47
    Hostům se podařilo hned po buly puk vyhodit.

13:10
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Boleslav nyní dobře sehrála přesilovou hru a díky zaváhání brankáře Hoviho vyrovnává. Finský gólman neudržel střelu Haye a SCOTT BARNEY puk dorazil do sítě. Asistence: Darrell Hay, David Vrbata.

14:15
    Barney přihrával z otočky mezi kruhy naslepo, puk ukořistil soupeř.

15:16
    Před Hovim zase pracují emoce, včas zasáhli čároví rozhodčí.

15:23
    Bahenský z hranice kruhu pro vhazování přestřelil.

17:15
    Nouza vystihl na modré čáře rozehrávku Komety, ale jediným dotykem pro něj šance skočila.

17:49
    Pabiška se snažil tečovat puk před Hovim, finský gólman kryje. Vhazuje se.

18:20
    Brno v útlumu a na koni je Boleslav. Pabiška neuspěl v další šanci bekhendem.

19:13
    Svoboda měl před sebou pouze prázdnou bránu, ale Schwarz se dokázal vrátit mezi tyče a puk skončil na jeho kalhotách.

19:42
    Žabka nastřelil jen Dopitovy brusle.

20:00

Domácí tým neměl dobrý vstup do zápasu, ale ve druhé polovině první třetiny dokázal svou hru zlepšit a i vyrovnat. Nerozhodný stav je po dvaceti minutách spravedlivý. Druhá třetina začne přibližně v 18:21.

20:01

20:28
    Hovi si musel vyjet pro vyražený puk téměř mezi kruhy, aby znemožnil dorážet Mikulíkovi.

20:59
    První přesilová hry Komety. Fabuš (MBL) vykázán na trestnou lavici za držení.

21:06
    Mojžíš zamířil od modré čáry jen do boční sítě.

21:40
    Boleslav vyvezla puk a pak jej odevzdala.

22:02
    Žabka (MBL) vyloučen na dvě minuty za nešikovné podražení. Kometa bude hrát až 57 sekund 5 na 3.

22:23
    Stehlík pálí mimo.

22:41
    Od Macháčka se odrazil puk do středního pásma.

23:17
    Domácí se ubránili poměrně v klidu, několikrát ale zasahoval Schwarz.

24:02

25:06
    Huml (KOM) vyloučen na dvě minuty za napadení Vrbaty.

25:23
    Hosté vyhazují.

25:45
    Žabkova rána minula po dvou tečích Hoviho tyče o pár decimetrů.

26:52
    Vrbata napravil své mírné zaváhání a prověřil Hoviho.

27:06

27:30
    Dvojí zakázané uvolnění Komety Brno.

27:41
    Gajovský byl v obrovské šanci před Hovim, který vleže situaci ustál!

28:45
    Erat tečoval puk před Schwarzem těsně mimo tyče.

29:45
    Pabiškova rána mířil do horního rohu, Hovi zasáhl lapačkou.

31:37
    Na útočný výlet se vydal Žabka, jeho bekhend byl nepřesný. Boleslav byla poté vykázána z útočného pásma za postavení útočícího hráče v brankovišti.

32:27
    Puk skončil v ochranné síti za Schwarzem, vhazuje se po jeho pravici.

32:39
    Přímo z buly vylétla rána na Schwarze, ten puk zkrotil ramenem.

32:51
    Hruška (KOM) vyloučen za podražení.

33:30
    Mikulík puk v útočném pásmu ztratil.

33:56
    Bahenský zakončoval na dlouhou hůl, Hovi si poradil.

34:00
    Vrbatova tečovaná rána skončila mimo.

34:51

35:31
    Humlovi se z obranného pásma nepodařilo vypálit puk baseballovým způsobem.

36:15
    Boleslav unavila Brno v jeho obranném pásmu. Jindra obkroužil bránu a DANIEL BOHÁČ zakončoval do prázdné brány. Asistence: Josef Jindra, Zbyněk Hrdel.

37:09
    Matějovský a Mikulík byli v další velké šanci před Hovim, ale neproměnili ji.

37:41
    Fabušovu ránu vyráží hostující brankář lapačkou.

38:50
    Barney ujížděl s Vrbatou. Kanaďan se rozhodl zakončit sám, Hovi kličku vykryl, a Vrbatova přihrávka mířila jen na posunutou bránu.

39:56
    Stehlík (KOM) vyloučen za podražení.

40:00

Ve druhé třetina vyjádřila Boleslav svou aktivitu jednou brankou, kterou zaznamenal ve 37. minutě Daniel Boháč. Třetí třetina začne přibližně v 19:17.

40:01

40:25
    Pabiška (MBL) vyloučen za sekání.

40:37
    Matějovský v ofsajdu.

41:22
    Boháčova přihrávka byla nepřesná, u puku je Kometa.

41:56

42:25

43:15
    Matějovskému byla při pokusu o zakončení z bezprostřední blízkosti zablokována hůl.

44:33
    Na Boleslav byly spáchány dva fauly, sedět jede nepochopitelně jen Zubíček (KOM) za hákování.

45:04

45:26
    A znovu.

45:59
    Kometa jela 2 na 1, skvěle ale situaci dobruslil Vrbata a výhodu Brna zlikvidoval.

46:33

47:18
    Nouza vybojoval za bránou puk a dokázal i zakončit. Z ostrého úhlu bránu minul.

47:32
    Žabkova rána směrovala k tyči, Hovi zasáhl vyrážečkou a uklidil puk do rohu kluziště.

48:11
    Mikulík (MBL) zasáhl holí do obličeje Mojžíše a inkasuje menší trest.

48:42
    Zubíčkův pokus ztlumil Schwarz.

49:36
    Nouza (MBL) je vyloučen za zdržování hry k velké nevoli domácího publika, které se předtím dožadovalo faulu na domácího Fabuše.