Poprad – Skalica 5:2 (kon.) | Trenčín – Banská Bystrica 2:1 (kon.) | Martin – HC Slovan 3:2 (kon.)
Zvolen – Košice 1:2 (po s.n.) | Nitra – Žilina 5:4 (kon.)
po s.n.
HKM Zvolen
1:2 (0:1, 1:0, 0:0)
HC Košice
sk Neděle 05.12.2010, 17:00Tipos Extraliga (SR)

Košice dali gól! Miklík rozhodol, trafil do čierneho a rozhoduje o 15-tom víťazstve Košíc vonku v rade!

62:31
    Škoda ide na dve minúty, to je veľká šanca Košíc rozhodnúť tento zápas!

46:45
    Obrovská šanca Michala Chovana, ktorý bol úplne sám pred Hudáčkom! Tvrdou ranou netrafil bránku!

42:22
    Homér fauloval Chovana a ide na dve minúty, presilovka Zvolena.

37:54
    Teraz ale vážnejšia situácia, Čierny ide na dve minúty za vyhodenie puku a Košice budú hrať presilovku.

36:40
    Teraz však Škoda úplne sám pred Hudáčkom prestrelil bránku, to bola obrovská šanca domácich!

34:18
    Frolík podrazil Michala Chovana a ide za to na dve minúty, ďalšia zvolenská presilovka.

30:44
    Zvolen bude hrať presilovku, Huba ide na dve minúty za nedovolené bránenie.

30:01
    Zvolen dal gól! Je vyrovnané! Záhorovský trafil do žrde a odrazený puk dopravil za Hudáčkov chrbát Škoda!

27:28
    Ďalšia domáca presilovka, na dve minúty ide Matúš Chovan.

25:46
    Šterbák v obrovskej šanci, zjavil sa sám pred Škrečkom, ale trafil iba do jeho tela!

23:47
    Vzájomné vylúčenie, na dve minúty si sadli domáci Otčenáš a hosťujúci Marcel Haščák. Prvý za hákovanie, druhý za napadnutie.

16:31
    Košice dali gól! Hostia vyhrávajú! Rozkrútili kolotoč okolo Škrečka, Marcel Baláž prihral spoza bránky Hubovi a ten pohotovo otvára skóre!

12:11
    Deyl ide na dve minúty za nedovolené bránenie, prvá presilovka domácich.

4:00
    Dve zvolenské šance! Najskôr Jurík trafil do brankára a to isté z bezprostrednej blízkosti vzápätí zopakoval Kovář!

Richard Blaho

Branky a nahrávky: 31. Škoda (Zuzin, Záhorovský) - 17. Huba (Marcel Baláž, Matúš Chovan), ?. Miklík

HKM Zvolen: Škrečko - Čierny, Hranáč, Bokroš, Ďaloga, Vosátko, Juraško, Valach, Cútt - Kovář, Jurík, Michal Chovan - Barinka, Pucher, Baláž - Škoda, Zuzin, Záhorovský - Leskovjanský, Trochta, Otčenáš.
    HC Košice: Hudáček - Homer, Tabaček, Grman, Šterbák, Šeda, Deyl, Slimák - Vorel, Kristek, Miklík - Bartoš, Jenčík, Dravecký - Andrašovský, Frolík, Marcel Haščák - Huba, Marcel, Baláž, Matúš Chovan.

Rozhodčí: Lokšík - Brath, Novák.