Ústí n/L – Slavia 3:4 (po s.n.) | Chomutov – Liberec 5:3 (kon.) | Jihlava – Znojmo 3:2 (kon.)
Motor ČB – Mladá Boleslav 3:4 (po s.n.) | Havířov – Vítkovice 2:6 (kon.) | Havlíčkův Brod – Olomouc 2:3 (po s.n.)

Chomutov právě vstřelil branku!
    Chomutov upravuje na konečné skóre do prázdné brány.

59:35
    Liberec právě vstřelil branku!
    Hosté se prosazují v početní výhodě.

Hosté hrají Power-play!

56:08
    Hosté jdou do čtyř. Na dvě minuty vyloučen Jaroslav Kedršt, za faul kolenem.

54:00
    Domácí se za všech sil ubránili a již hrají v pěti.

52:30
    Fantastické zákroky gólmana a obětavé zákroky obránců, kteří brání cenný náskok.

Hosté si berou oddechový čas.

51:53
    Vyloučení domácích. Stejný přestupek - Karol Korim.

51:40
    Vyloučení domácího týmu. Na dvě minuty vyloučen Petr Hučko, za zdržování hry.

45:25
    Hosté hrají v plném počtu. Hraje se za plného počtu hráčů na ledě.

44:45
    Menší čarvátka na ledě znamená vyloučení na obou stranách. Za domácí František Mála, 2.minuty - napadení. Za hosty Vít Jonák, 2.minuty - hrubost.

43:25
    Vyloučení hostujícího týmu, za příliš mnoho hráčů na lědě.

43:01
    Hraje se před domácí bránou. Hosté se pokoušejí něco udělat s nepříznivým skórem.

40:01

40:00

39:12
    Vyloučení hostů. Na dvě minuty si jde odpočinout Daniel Miškovský + 10. minut osobní trest, za nesportovní chování.

37:19
    Utkání utíka rychle bez žádné větší změny. Po pěti minutách se přerušilo.

32:49

Václav Mohelník

Branky a nahrávky: 12. Mála (Kůs), 16. Hrabák (Hanták, Mála), 27. Kůs (Chlouba, Ptáčník), 33. Mála (Kůs), 60. Mála (Ptáčník, Kůs) - 3. Miškovský (Kedršt), 18. Miškovský (Říha, Jánošík), 60. Jánošík (Skalický)

Piráti Chomutov: Příhoda - Hamal, Hammerbauer, Hučko, Žižka, Mála, Chlouba, Hofmeister, Motejlek, Heindl, Rutta, Hanták, Kolčava, Korim, Bartejs, Hrabák, Sedláček, Kůs, Mazánek, Pesjak, Ptáčník.
    Bílí Tygři Liberec: Alexa – Niko,Plutnar, Lacek, Dám, Říha, Šefl, Karlík, Sobotka, Jánošík, Bulíř, Kedršt, Dlouhý, Skalický, Valášek, Vařecha, Mulač, Miškovský, Jonák, Bittner, Psota.

Rozhodčí: Svoboda - Jelínek, Pešek