Ústí n/L – Slavia 3:4 (po s.n.) | Chomutov – Liberec 5:3 (kon.) | Jihlava – Znojmo 3:2 (kon.)
Motor ČB – Mladá Boleslav 3:4 (po s.n.) | Havířov – Vítkovice 2:6 (kon.) | Havlíčkův Brod – Olomouc 2:3 (po s.n.)
Pardubice – Kometa Brno 1:2 (kon.)
Piráti Chomutov
5:3 (2:2, 2:0, 1:1)
Bílí Tygři Liberec
Pondělí 06.12.2010, 17:30 • ČEZ Stadion Chomutov • DHL Extraliga juniorů

56:08
    Hosté jdou do čtyř. Na dvě minuty vyloučen Jaroslav Kedršt, za faul kolenem.

51:53
    Vyloučení domácích. Stejný přestupek - Karol Korim.

51:40
    Vyloučení domácího týmu. Na dvě minuty vyloučen Petr Hučko, za zdržování hry.

44:45
    Menší čarvátka na ledě znamená vyloučení na obou stranách. Za domácí František Mála, 2.minuty - napadení. Za hosty Vít Jonák, 2.minuty - hrubost.

43:25
    Vyloučení hostujícího týmu, za příliš mnoho hráčů na lědě.

30:49
    Vyloučení domácího hráče. Vyloučen Karol Korim na dvě minuty, za sekání.

29:15
    Vyloučení na obou stranách. Domácí Josef Ptáčník, 2. minuty - hrubost. Hostující Václav Lacek, 2. minuty - hrubost.

29:00
    Vyloučení Liberce. Na dvě minuty vyloučen Jiří Říha, za krosček.

20:34
    Vyloučení domácích. Na dvě minuty je vyloučen Jaroslav Kůs, za držení protihráče.

19:24
    Vyloučení hostů. Na dvě minuty si jde odpočinout Václav Lacek, za faul loktem.

16:49
    Vyloučení na domácí straně. Na dvě minuty, za podražení si jde odpočinout Martin Moteljek.

15:26
    Vyloučení hostů. Na dvě minuty si jde odpočinout hostující Michal Bulíř, za nedovolené bránění.

02:42
    První vyloučení v zápase. Jakub Hofmeister vyloučen na 5. minut + do konce utkání, za napadení. Liberec bude mít dlouhou přesilovku 5 na 4, trvajících 5. minut.

Václav Mohelník

Branky a nahrávky: 12. Mála (Kůs), 16. Hrabák (Hanták, Mála), 27. Kůs (Chlouba, Ptáčník), 33. Mála (Kůs), 60. Mála (Ptáčník, Kůs) - 3. Miškovský (Kedršt), 18. Miškovský (Říha, Jánošík), 60. Jánošík (Skalický)

Piráti Chomutov: Příhoda - Hamal, Hammerbauer, Hučko, Žižka, Mála, Chlouba, Hofmeister, Motejlek, Heindl, Rutta, Hanták, Kolčava, Korim, Bartejs, Hrabák, Sedláček, Kůs, Mazánek, Pesjak, Ptáčník.
    Bílí Tygři Liberec: Alexa – Niko,Plutnar, Lacek, Dám, Říha, Šefl, Karlík, Sobotka, Jánošík, Bulíř, Kedršt, Dlouhý, Skalický, Valášek, Vařecha, Mulač, Miškovský, Jonák, Bittner, Psota.

Rozhodčí: Svoboda - Jelínek, Pešek