Ústí n/L – Slavia 3:4 (po s.n.) | Chomutov – Liberec 5:3 (kon.) | Jihlava – Znojmo 3:2 (kon.)
Motor ČB – Mladá Boleslav 3:4 (po s.n.) | Havířov – Vítkovice 2:6 (kon.) | Havlíčkův Brod – Olomouc 2:3 (po s.n.)

Chomutov právě vstřelil branku!
    Chomutov upravuje na konečné skóre do prázdné brány.

59:35
    Liberec právě vstřelil branku!
    Hosté se prosazují v početní výhodě.

Hosté hrají Power-play!

56:08
    Hosté jdou do čtyř. Na dvě minuty vyloučen Jaroslav Kedršt, za faul kolenem.

54:00
    Domácí se za všech sil ubránili a již hrají v pěti.

52:30
    Fantastické zákroky gólmana a obětavé zákroky obránců, kteří brání cenný náskok.

Hosté si berou oddechový čas.

51:53
    Vyloučení domácích. Stejný přestupek - Karol Korim.

51:40
    Vyloučení domácího týmu. Na dvě minuty vyloučen Petr Hučko, za zdržování hry.

45:25
    Hosté hrají v plném počtu. Hraje se za plného počtu hráčů na ledě.

44:45
    Menší čarvátka na ledě znamená vyloučení na obou stranách. Za domácí František Mála, 2.minuty - napadení. Za hosty Vít Jonák, 2.minuty - hrubost.

43:25
    Vyloučení hostujícího týmu, za příliš mnoho hráčů na lědě.

43:01
    Hraje se před domácí bránou. Hosté se pokoušejí něco udělat s nepříznivým skórem.

40:01

40:00

39:12
    Vyloučení hostů. Na dvě minuty si jde odpočinout Daniel Miškovský + 10. minut osobní trest, za nesportovní chování.

37:19
    Utkání utíka rychle bez žádné větší změny. Po pěti minutách se přerušilo.

32:49

32:37
    Gól v oslabení. Frantiček Mála utekl hostující obraně a překvapil hostujícího brankáře mezi betony. Asistence: Jaroslav Kůs.

32:25
    Hra obou mužstev je ve druhé třetině tragická. Ani jeden z týmů si neumí přihrát a založit pořádnou akci.

30:49
    Vyloučení domácího hráče. Vyloučen Karol Korim na dvě minuty, za sekání.

29:15
    Vyloučení na obou stranách. Domácí Josef Ptáčník, 2. minuty - hrubost. Hostující Václav Lacek, 2. minuty - hrubost.

29:00
    Vyloučení Liberce. Na dvě minuty vyloučen Jiří Říha, za krosček.

26:18
    Parádní akce od domácí formace. Ťukes na jeden dotek zakončil Jaroslav Kůs a poslal domácí do vedení. Asistence: Roman Chlouba a Josef Ptáčník.

24:53
    Vyloučení hostů. Na dvě minuty si jde odpočinout Ján Niko, za vysokou hůl.

22:34
    Hosté v přesilové hře nic nevymysleli a domácí jsou, již v pěti.

21:24
    Hosté v plném počtu. Liberec má krátkou přesilovku.

20:34
    Vyloučení domácích. Na dvě minuty je vyloučen Jaroslav Kůs, za držení protihráče.

20:01

20:00

19:24
    Vyloučení hostů. Na dvě minuty si jde odpočinout Václav Lacek, za faul loktem.

17:13
    Druhá branka hostů v přesilové hře. Znova se jako v první případě prosazuje Daniel Miškovský. Asistence: Jiří Říha a Filip Jánošík.

16:49
    Vyloučení na domácí straně. Na dvě minuty, za podražení si jde odpočinout Martin Moteljek.

15:49
    Domácí obracejí stav utkání ve své přesilové hře. Mála si našel puk, přihrál Hantákovi, který střílel. Z dorážky se prosazuje Radek Hrabák.

15:26
    Vyloučení hostů. Na dvě minuty si jde odpočinout hostující Michal Bulíř, za nedovolené bránění.

15:04
    Domácí si komplikují situaci zbytečným a složitým přihráváním ve svém pásmu.

13:20
    Domácí mohli otočit stav utkání. Sám před bránou stál Miha Pesjak, který ovšem svůj pokus zazdil. Ani na dvakrát nepřekonal libereckého Tomáše Alexu.

11:43
    Po buly se k puku dostal František Mála a prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Jaroslav Kůs.

11:41
    Hosté zahráli zakázané uvolnění a domácí se dostávají do šance k vyrovnání.

10:10
    Dnes, již podruhé zvoní tyč za domácím brankářem! Střelu švihem předvedl Michal Bulíř.

07:42

06:53
    Chomutov mohl podruhé v oslabení inkasovat. Tvrdě vypálil Lukáš Vařecha a vystrašil domácího brankáře, který předvedl parádní semafor ...

06:30
    Chomutov se konečně osvobodil a hlazuje se před brankářem hostí.

04:14
    Stále trvá pětiminutové vyloučení domácího hráče a tlak Liberce sílí.

02:56
    Bleskové využití přesilové hry. Z dorážky se za záda Aleše Příhody trefuje Daniel Miškovský. Asistence: Jaroslav Kedršt.

02:42
    První vyloučení v zápase. Jakub Hofmeister vyloučen na 5. minut + do konce utkání, za napadení. Liberec bude mít dlouhou přesilovku 5 na 4, trvajících 5. minut.

01:58
    Liberec trefuje tyč domácí brány! Střelu vyslal Milan Valášek.

01:27
    První zahřívací pokusy na obou stranách ...

00:01

KLH Chomutov: Příhoda - Hamal, Hammerbauer, Hučko, Žižka, Mála, Chlouba, Hofmeister, Motejlek, Heindl, Rutta, Hanták, Kolčava, Korim, Bartejs, Hrabák, Sedláček, Kůs, Mazánek, Pesjak, Ptáčník.

Bílí Tygři Liberec: Alexa – Niko,Plutnar, Lacek, Dám, Říha, Šefl, Karlík, Sobotka, Jánošík, Bulíř, Kedršt, Dlouhý, Skalický, Valášek, Vařecha, Mulač, Miškovský, Jonák, Bittner, Psota.

Rozhodčí: Svoboda - Jelínek, Pešek.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

Václav Mohelník

Branky a nahrávky: 12. Mála (Kůs), 16. Hrabák (Hanták, Mála), 27. Kůs (Chlouba, Ptáčník), 33. Mála (Kůs), 60. Mála (Ptáčník, Kůs) - 3. Miškovský (Kedršt), 18. Miškovský (Říha, Jánošík), 60. Jánošík (Skalický)

Piráti Chomutov: Příhoda - Hamal, Hammerbauer, Hučko, Žižka, Mála, Chlouba, Hofmeister, Motejlek, Heindl, Rutta, Hanták, Kolčava, Korim, Bartejs, Hrabák, Sedláček, Kůs, Mazánek, Pesjak, Ptáčník.

Rozhodčí: Svoboda - Jelínek, Pešek