Kadaň – Znojmo 5:0 (kon.) | Litoměřice – Jihlava 4:5 (po s.n.) | Olomouc – Písek 4:1 (kon.)
Havlíčkův Brod – Ústí n/L 2:0 (kon.) | Beroun – Vrchlabí 3:2 (kon.) | Třebíč – Chomutov 3:4 (po s.n.)
Hr. Králové – Tábor 5:2 (kon.) | Chrudim – Benátky n/J 7:6 (po s.n.)
Medvědi Beroun 1933
3:2 (3:0, 0:0, 0:2)
HC Stadion Vrchlabí
Sobota 11.12.2010, 17:301. liga (ČR)

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

00:01

0:15
    Úvodní vhazování vyhráli hosté, jejich akce končí ve středním pásmu.

0:42
    Tvrdek vypálil, ale jen do bruslí obránce, Nedvěd si sbírá kotouč za brankou, ale ten končí v ochranné síti, Nedvěd (BER) dostává 2 minuty za zdržování.

1:37
    Chaloupka vypálil od modré, ale jen těsně minul branku, hosté v útočném pásmu a opět Chaloupka pálí od modré, Cikánek vyráží hrudí a dorážku do lapačky.

1:44
    Medvědi vyvážejí kotouč do útoku, tam dobře šetří čas.

2:42
    Medvědi drží kotouč ve středním pásmu, ale kotouče se ujal Rusnák, který vypálil z kruhů a získává tak vhazování pro hosty. Medvědi jsou kompletní.

2:50
    Zakázané uvolnění Medvědů.

3:48
    Medvědi zakládají útok.

4:09
    Medvědi se neshodli v rozehrávce - zakázané uvolnění.

4:20
    Hanzlova střela končí v lapačce Cikánka, vhazuje se po jeho levici.

4:27
    Vrchlabí se dostává do tlaku, Urban si sebral kotouč v rohu kluziště a střelou po ledě trefuje Cikánka do betonů, kotouč se ještě odrazil do boční konstrukce tyče.

5:15
    Tvrdek nahazoval kotouč před branku, ale kotouč jen prosvištěl brankovištěm.

5:24
    Medvědi donutili Koutského přerušit hru.

6:30
    Beck zavezl kotouč do útočného pásma, ale Medvědi si jej pohlídali a získali kotouč na své hole.

6:55
    Hostující látal si najel před branku, ale dostal kotouč na brusle a tak nezakončil ideálně, Cikánek chytá kotouč do lapačky.

7:21
    Hašek (BER) dostává 2 minuty za sekání.

7:58
    Medvědi vyhazují kotouč přes všechny čáry.

8:30
    Látal šikovně vytlačil hostující hráče do středního pásma.

9:00
    Látal (VRC) dostává 2 minuty za držení.

9:21
    Rusnák prosvištěl do útočného pásma jako vítr, ale Medvědi jej o kotouč připravili. Medvědi jsou kompletní.

9:48
    Valský se dostal ke kotouči na kruzích, ale jeho střela přes obráncovy brusle neprošla.

10:10
    Beroun právě vstřelil branku!
    Valský se dostal ke kotouči, posunul jej na lépe postaveného JIŘÍHO HAŠKA, který využívá přesilovou hru Medvědů. Asistence: Jakub Valský.

11:08
    Kotouč ve středním pásmu, Medvědi se nedokázali prosadit do přečíslení.

11:35
    Hašek (BER) dostává 2 minuty za podražení.

11:57
    Jelínek (BER) dostává 2 minuty za krosček.

12:35
    Hosté v útočném pásmu, Beck našel křižnou přihrávkou Hubáčka, který pálí z první, ale Cikánek se krásně přemístil a vyráží kotouč betony.

13:42
    Pácal napřáhl od modré, ale branku přestřelil asi o metr.

13:57
    Medvědi jsou kompletní. Hosté se skoro celou přesilovku drželi v útočném pásmu, ale jejich střely končily na skvěle chytajícím Cikánkovi, nebo mimo branku, Besser ujíždí mezi dva obránce, ale kotouč končí pod výstrojí Koutského.

15:11
    Vlček zakládá útok, ale kotouč pro Haška byl příliš dlouhý, hosté si jej sbírají do své moci.

16:08
    Valský ujel po křídle, nechal kotouč do tandemu na Haška, ten jej vrací na kruhy Valskému, který ale ležícího Koutského nepřehodil a ani dorážka Vlčka branku netrefila.

16:24
    Hubáček (VRC) dostává 2 minuty za podražení.

16:30
    Medvědi obsadili útočné pásmo, kotouč dostal na modrou Jebavý, který vypálil a do dráhy kotouče vložil svou hůl JAROSLAV HAFENRICHTER a Medvědi vedou o dvě branky. Asistence: Jiří Jebavý, Ladislav Vlček.

17:39
    Medvědi se dostali do útoku, ale ani Nedvědova, ani Pavlova dorážka přes Koutského neprošla.

18:45
    Hraje se ve středním pásmu, Hubáček hledal křižnou přihrávkou Kubeše, ale ten byl vytlačen do rohu kluziště.

19:11
    JAKUB VALSKÝ se zmocnil kotouče ve středním pásmu a kličkou do bekhendu překonává Koutského. Bez asistence.

20:00

Další třetina začne přibližně v 18:21.

20:01

20:38
    Besser napadá rozehrávku Pácala, ten nakonec odehrává kotouč do středního pásma, ale tam jsou Medvědi, kteří zavážejí kotouč do útoku.

21:15
    Hosté zakládají útok, ale akce končí ve středním pásmu.

21:50
    Medvědi odehrávají kotouč do středního pásma, zatím se ani jednomu týmu napodařilo ohrozit branku ve druhé třetině.

22:25
    Zíma bojoval o kotouč v rohu kluziště, ale Medvědi jej získali na své hole.

23:10
    Zakázané uvolnění hostů.

24:05
    Hosté se dostali s kotoučem před branku, ale Cikánek nemusel zasahovat, naopak Melka se dostal do samostatného úniku, ale v koncovce si Koutský prostor mezi betony pohlídal.

24:23
    Hosté zahrávají zakázané uvolnění, vhazuje se po pravici Koutského.

24:39
    Kupec se snažil propasírovat kotouč mezi betonem a tyčí hostujícího gólmana, ale Koutský si prostor pohlídal.

25:02
    Hafenrichter dostal nabyto mezi kruhy, ale branku přestřelil.

26:10
    Chaloupka se tvrdě opřel do Valského, ale rozhodčí vylučovat nebude, hosté vyvážejí kotouč z obranné třetiny, nakonec kotouč končí v ochranné síti nad domácí brankou, vhazuje se ve středním pásmu.

26:18
    Vhazuje se před Cikánkem.

27:21
    Jebavý najel do třetiny a vypálil, ale branku Koutského netrefil.

28:08
    Rudovský zachytil kotouč v obranné třetině hostů, ale do zakončení se nedostal, Zukal zahrává zakázané uvolnění.

29:26
    Kupec vyslal do zakončení Novotného, ale jeho bekhendová střela přes hokejku hostujícího obránce míjí branku.

29:26
    Přerušená hra v obranném pásmu hostů, přihrávka rukou, vhazuje se ve středním pásmu.

29:50
    Pavel zavezl kotouč za modrou, naznačil střelu, ale následně přes Chaloupku neprošel.

30:03
    Nedvěd vypálil od modré a Koutský si připisuje další zákrok lapačkou, vhazuje se po jeho pravici.

30:42
    Švagrovský se natáhl na Drábka a vypíchl mu kotouč z hole, ke kotouči se dostává Jan Besser, ale jeho střela z ostrého úhlu a ještě navíc z otočky jen těsně minula pravou tyč.

30:59
    Cikánek přerušuje hru.

31:14
    Zacpálek si zajel na výlet do útočného pásma a z prostoru mezi kruhy se dostal ke střele, kterou Koutský viděl a zlikvidoval ji lapačkou.

31:57
    Vhazuje se ve středním pásmu.

32:30
    Nahození Tvrdka nijak Cikánka nezaskočilo, domácí gólman přerušuje hru, vhazuje se po jeho pravici.

32:51
    Hašek dostal přihrávku od Valského, domácí útočník si kotouč stáhl a zakončil mezi bruslemi hostujícího hráče, Koutský jeho střelu viděl a cyhtá kotouč do náruče.

33:02
    Postavení mimo hru hostů.

34:13
    Tvrdek (VRC) dostává 2+10 minut za zásah do hlavy a krku.

34:46
    Kupec, Besser a zakončující Nedvěd předvedli krásnou akci, ale Koutský předvedl krásný zákrok, Nedvědi si najel mezi kruhy, dostal kotouč do jízdy, ale ležícího gólmana nepřekonal.

35:10
    Nedvěd :BER) dostává 2 minuty za sekání.

36:13
    Medvědi zakládají útok, ale to už jsou hosté komplětní.

36:30
    Koutský předvedl něco nevídaného, domácí hráč byl natlačen Drábkem do brankoviště a Koutskému při této situaci spadla maska, ale neudržel nervy na uzdě a ohnal se po domácím hráči a tak za to dostává trest 2 minuty za hrubost.

36:35
    Poživil (VRC) dostává 2 minuty za nedovolené bránění.

36:40
    Hraje se 4/3.

37:10
    Medvědi kompletní 5/3.

37:58
    Medvědi v útočném pásmu, kombinují s kotoučem, ale Nedvěd neudržel kotouč na modré, ale Medvědi se ihned vracejí zpět do přesilovkového rozestavení.

38:35

38:45
    Hašek si najel do útoku a jel sám na Koutského, ten si ale vyjel a efektivním skluzem vypíchl kotouč z hole domácího útočníka.

39:01
    Hraje se poslední minuta druhé třetiny.

39:30
    Hubáček se dostal ke kotouči, ale jen jej nahodil na Cikánka, ten jej kontroluje holí.

39:44

39:49
    Střela Matějíčka od modré našla pouze lapačku Cikánka.

40:00

Další třetina začne přibližně v 19:12.

Z důvodu výpadku proudu na zimním stadionu, bude začátek třetí třetiny o několik málo minut opožděn.

Tak nám ještě jednou vypadl elektrický proud, ale už je vše v pořádku a bude se pokračovat.

40:01

40:15
    Vhazování ve středním pásmu.

40:28
    Vrchlabí vstřelilo branku!
    Kubeš narazil kotouč mezi kruhy PATRIKOVI BECKOVI, který se prosadil přesnou střelou k pravé tyči. Asistence: Vladislav Kubeš, Ondřej Poživil.

41:20
    Medvědi drží střední pásmo, hosté nemohou rozehrát útočnou akci.

42:24
    Medvědi jeli do útoku, ale do zakončení se nikdo nedostal.

42:56

42:58
    Beck vyhrál vhazování a kotouč se dostal k RADKOVI HUBÁČKOVI, který propálil vše a kotouč se ještě odrazil od tyče. Asistence: Patrik Beck.

43:23
    Medvědi nastoupili do třetí třetiny jako opaření, nebo jsou vykolejeni z důvodu výpadku proudu, uvidíme, jak bude zápas pokračovat.

43:40

44:03
    Vlček se dostal do zakončení, ale přes hokejku hostujícího obránce končí kotouč v ochranné síti nad brankou.

44:26
    Urban dostal kotouč mezi kruhy, ale Látal předvádí obětavý zákrok a padl přímo proti střele hostujícího hráče. Vhazuje se před Cikánkem.

44:52
    Chaloupka dostal kotouč na modrou, ale Cikánek jeho střelu viděl a chytá kotouč do lapačky.

45:35
    Novotný se dostal ke kotouči na mantinelu a vyslal střelu z první, ale trefuje jen boční konstrukci.

46:18
    Hosté se po dvou vstřelených brankách zvedli a touží po vyrovnání, ale Medvědi dobře brání.

47:04
    Cikánek má kotouč v lapačce, Kubeš projel brankovištěm a sekl domácího gólmana do lapačky, jasné dvě minuty pro hostujícího hráče, ale rozhodčí nevylučuje. Kubeš se jel ještě Cikánkovi omluvit.

47:38
    Jakub Drábek se dostal s kotoučem před branku, ale nadvakrát neprostřelil Cikánka, který dobře zasáhl betony.

48:04
    Nedvěd zavezl kotouč do třetiny a nahodil kotouč na Koutského, který přerušuje hru.

48:38
    Ofsajd hostů, vhazuje se ve středním pásmu.

49:02
    Valský chtěl vyslat Haška do samostatného úniku, ale přihrávka na domácího útočníka byla moc dlouhá - zakázané uvolnění.

49:21
    Hosté se sami vyhazují z útočné třetiny.

50:10
    Nahozený kotouč od Filipa zneškodnil domácí obránce, Medvědi vyvážejí kotouč.

50:53
    Na ledové ploše již po několikáté dnes zůstává ležet nějaký hráč, tentokráte je to Zacpálek, ale naštěstí pro domácí vstává a odjíždí na střídačku.

50:53
    Kubeš (VRC) dostává 2 minuty za sekání.

51:30
    Medvědi byli v přesilovkovém rozestavení, ale hostům se podařilo posunout kotouč do středního pásma.

52:09

52:20

52:48
    Filip si sjel na střelu, ale jeho dělovka míjí branku.

52:53

54:04
    Látal (BER) dostává 2 minuty za držení.

54:38
    Hosté v přesilovkovém rozestavení, ale kotouč je za domácí brankou, Malý dobře napadá Filipa, ten se následně dostal pře branku a opět sekání na Cikánka, který měl kotouč pod vyrážečkou, ale rozhodčí opět nevylučuje.

54:44
    Beck se dostal ke střele od modré, Cikánek si našel skulinu, kterou viděl kotouč a chytá jej do náruče.

55:45
    Zukal vypálïl od modré, do dráhy kotouče vložil hůl Beck, ale kotouč míří mimo tři tyče.

56:04

56:06
    Vhazuje se po levici Cikánka.

56:58
    Nedvěd zatáhl kotouč do útočného pásma, ale jeho střelu vyráží Koutský betony.

57:07

57:23
    Kupec zatáhl kotouč do útočného pásma, ale byl o kotouč připraven hned za modrou čarou.

57:50
    Nahozený kotouč na Cikánka, ten ale kotouč kontroluje vyrážečkou.

58:20
    Hašek zavezl kotouč do útoku, zavezl kotouč za branku, tam byl evidentně podražen, ale Úlehla si zřejmě někde ulehl a jasný faul nepíská.

58:51
    Hraje se ve třetině Medvědů, kotouč prolétl brankovištěm, ale nikdo z hostů se k teči nedostal.

59:22
    Zakázané uvolnění Medvědů, Koutský míří na střídačku.

59:22
    Oddechový čas pro hosty.

59:22
    Vhazuje se po pravici Cikánka.

59:42
    Chaloupka vypálil od modré, ale kotouč míří mimo tyče.

59:52
    Zacpálek se dostal ke kotouči, ale ze středního pásma branku netrefil.

60:00

Medvědi nakonec utkání zvládli a vyhráli, díky za sledování online přenosu a z Berouna se s vámi loučí Petr Titlbach. (19:57:09)

Petr Titlbach

Branky a nahrávky: 11. Hašek (Valský), 17. Hafenrichter (Jebavý, Vlček), 20. Valský - 41. Beck (Kubeš, Poživil), 43. Hubáček (Beck)

Medvědi Beroun 1933: Cikánek (Kareš) - Husák, Nedvěd, Zacpálek, Látal, Jebavý, Malý - Pavel, Kupec, Besser - Novotný, Hašek, Valský - Vlček, Pacovský, Švagrovský - Hafenrichter, Melka, Rudovský - Polák
    HC Stadion Vrchlabí: Koutský (Ševčík) - Matějíček, Pácal, Poživil, Chaloupka, Drábek, Hanzl, Zukal, Čížek - Tvrdek, Filip, Rusnák - Kubeš, Hubáček, Beck - Drábek, Belay, Látal - Bezouška, Urban, Zíma

Rozhodčí: Úlehla - Brejcha, Suchánek