Vítkovice – Pardubice 2:1 (po s.n.) | Motor ČB – Kometa Brno 5:4 (kon.) | K. Vary – Mladá Boleslav 4:1 (kon.)
Litvínov – Třinec 6:3 (kon.) | Slavia – Plzeň 3:1 (kon.) | Liberec – Kladno 4:2 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
4:1 (1:0, 2:0, 1:1)
BK Mladá Boleslav
Úterý 28.12.2010, 18:00 • KV Arena • Tipsport extraliga

To je z KV Areny vše, nashledanou v roce 2011! (20:22:38)

Nejlepším hráčem Mladé Boleslavi je Marek Schwarz, jako nejlepší hráč domácích je vyhlášen David Hruška.

Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Do akce dva na jednoho se dostali Hruška a Skuhravý. Karlovarský kapitán poslal kotouč na druhou stranu DAVIDU HRUŠKOVI, který z první pod víko skóruje do prázdné branky! Asistence: Václav Skuhravý, Jan Košťál.

57:24
    Nepřesná rozehra Mladoboleslavských, a domácí se tak díky zakázanému uvolnění dostanou do útočného pásma.

56:50
    Skuhravý vyhazuje do středního pásma.

56:22
    Energetici vyhazují na zakázané uvolnění,

56:14
    Mensator po vhazování raději hned ukrývá kotouč. Další vhazování v obranném pásmu domácích.

56:11
    Energetici jsou pod tlakem hokejistů Mladé Boleslavi.

54:44
    Domácí i hosté hrají v plném počtu.

54:21
    David Hruška se dostal do brejku, šel do beckhendového blafáku, položil si gólmana a snažil se ho přehodit, ale Marek Schwarz výborně vymrštil svou lapačku a ukryl kotouč! Velmi důležitý zákrok.

53:32
    Macháček od modré napálil Mensatora.

53:30
    Po velkém závaru před brankou domácí raději vyhazují na zakázané uvolnění.

42:56
    Vyloučen Marek Melenovský (KVA) na dvě minuty za podražení - krátká přesilovka 4 na 3 pro Mladou Boleslav.

52:44
    Za vysokou hůl vyloučen na dvě minuty Juraj Štefanka. Poměr sil na ledě se srovná.

52:36
    Petr Kumstát drží kotouč v útočném pásmu.

52:05
    Ránu Lehikoinena si domácí málem srazili do vlastní branky.

Jan Salajka

Branky a nahrávky: 11. Hruška (Pech), 27. Melenovský (Sailer), 31. Košťál (Skuhravý, Kumstát), 58. Hruška (Skuhravý, Košťál) - 42. Jindra (Hrdel, Boháč)

HC Energie Karlovy Vary: Mensator (Sáblík) - Čutta, Kokko - Dobroň, Gřegořek - Nosek, Rohan - Příndíš, Prošek - Kumstát, Skuhravý (C), Košťál (A), Hruška, Pech, Zaťovič, Skladaný, Melenovský, Sailer (A), Dej, Kuběna, Vachovec.
    BK Mladá Boleslav: Schwarz (Valent) - Hay, Macháček, Chaloupka, Mikuš, Jindra, Marušák - Pabiška, Divíšek, Macho - Vrbata, Štefanka, Bahenský - Nouza, Hrdel, Boháč - Loskot, Gajovský, Barney.

Rozhodčí: Hribik, Pešina, Kostka, Jílek.