Vítkovice – Pardubice 2:1 (po s.n.) | Motor ČB – Kometa Brno 5:4 (kon.) | K. Vary – Mladá Boleslav 4:1 (kon.)
Litvínov – Třinec 6:3 (kon.) | Slavia – Plzeň 3:1 (kon.) | Liberec – Kladno 4:2 (kon.)

Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Do akce dva na jednoho se dostali Hruška a Skuhravý. Karlovarský kapitán poslal kotouč na druhou stranu DAVIDU HRUŠKOVI, který z první pod víko skóruje do prázdné branky! Asistence: Václav Skuhravý, Jan Košťál.

54:21
    David Hruška se dostal do brejku, šel do beckhendového blafáku, položil si gólmana a snažil se ho přehodit, ale Marek Schwarz výborně vymrštil svou lapačku a ukryl kotouč! Velmi důležitý zákrok.

53:30
    Po velkém závaru před brankou domácí raději vyhazují na zakázané uvolnění.

42:56
    Vyloučen Marek Melenovský (KVA) na dvě minuty za podražení - krátká přesilovka 4 na 3 pro Mladou Boleslav.

52:44
    Za vysokou hůl vyloučen na dvě minuty Juraj Štefanka. Poměr sil na ledě se srovná.

52:05
    Ránu Lehikoinena si domácí málem srazili do vlastní branky.

51:14
    Vyloučen Michal Dobroň na dvě minuty za nedovolené bránění.

51:10
    Marušák nahrál před branku Vrbatovi, jehož střelu Mensator vyráží.

47:30
    Dnešní utkání sleduje 3185 diváků.

43:20
    Pech nahrál zpoza branky Michalu Dobroňovi, který z první trefuje kotouč a Schwarz na poslední chvíli vyráží.

43:01
    Skuhravý byl držen u mantinelu od Nikoly Gajovského (MLB), který si tak odpyká dvě minuty za držení,

41:47
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Zbyněk Hrdel přenechal kotouč JOSEFU JINDROVI, který tahem z mezikruží skóruje nad betonem Mensatora. Asistence: Zbyněk Hrdel, Daniel Boháč.

37:20
    Mladoboleslavští vytvořili závar před Mensatorem. V chumlu hráčů se nikdo neprosadil.

34:30
    Skladaný z brankoviště míjí branku!

34:00
    Zaťovič byl ve středním pásmu atakován od Marka Matějovského, který si tak odsedí dvě minuty na trestné lavici za nedovolení bránění..

30:23
    Skuhravý obdržel kotouč od Petra Kumstáta. Karlovarský kapitán přibrzdil, zbavil se hostujících beků a poslal kotouč JANU KOŠŤÁLOVI, který se před brankou z první trefuje pod víko. Asistence: Václav Skuhravý, Petr Kumstát.

26:37
    Domácí nejprve minuli odkrytou klec, puku se za brankou ujal Petr Sailer, nahrál před branku MARKU MELENOVSKÉMU, který z brankoviště překonává Schwarze. Asistence: Petr Sailer.

25:03
    Akce dva na jednoho na straně Mladé Boleslavi - Macho se snažil přihrát na druhou stranu, ale nakonec zvolil střelu mimo.

23:56
    Za sekání je na dvě minuty vyloučen Darrel Hay (MLB).

23:46
    Za brankou se kotouče zmocnil Skuhravý, přihrál před branku Kumstátovi, který míjí horní tyč.

19:55
    V závaru před brankou domácích se nikdo neprosadil. Vyloučen Jakub Čutta (KVA) za hákování.

13:30
    Domácí si dělají s obranou hostí zcela co chtějí! Ovšem gól z toho vytěžit nedokázali.

12:30
    Energetici dělají hostům neuvěřitelné problémy! Gřegořek míjí horní tyč. Následný obrovský závar před brankou domácí také nevyužili!

11:08
    Vyloučen Daniel Boháč (MLB) na dvě minuty za hákování.

11:07
    Podobná situace se opakuje! Skuhravý si položil Schwarze, nedokázal však zvednout kotouč, a trefit tak prázdnou branku.

10:27
    Pech vystřelil na branku, kotouč se odrazil zpět k němu a zpoza branky přihrál před brankoviště DAVIDU HRUŠKOVI, který v pádu trefuje prázdnou branku. Asistence: Lukáš Pech.

06:48
    Vyloučen Scott Barney (MLB) na dvě minuty za hákování.

05:40
    Ke střele z mezikruží se dostal Košťál. Kotouč byl odražen za branku a puku se ujal Kumstát, vypálil z mezikruží a Shwarz chytá. Následoval obrovský závar před brankou hostí, ovšem Schwarz drží i nadále.

Jan Salajka

Branky a nahrávky: 11. Hruška (Pech), 27. Melenovský (Sailer), 31. Košťál (Skuhravý, Kumstát), 58. Hruška (Skuhravý, Košťál) - 42. Jindra (Hrdel, Boháč)

HC Energie Karlovy Vary: Mensator (Sáblík) - Čutta, Kokko - Dobroň, Gřegořek - Nosek, Rohan - Příndíš, Prošek - Kumstát, Skuhravý (C), Košťál (A), Hruška, Pech, Zaťovič, Skladaný, Melenovský, Sailer (A), Dej, Kuběna, Vachovec.
    BK Mladá Boleslav: Schwarz (Valent) - Hay, Macháček, Chaloupka, Mikuš, Jindra, Marušák - Pabiška, Divíšek, Macho - Vrbata, Štefanka, Bahenský - Nouza, Hrdel, Boháč - Loskot, Gajovský, Barney.

Rozhodčí: Hribik, Pešina, Kostka, Jílek.