Most – Kobra 5:4 (po s.n.) | Klatovy – Sokolov 3:4 (po s.n.) | Děčín – Klášterec nO 4:2 (kon.)
Jablonec n/N – Řisuty 4:0 (kon.) | Č. Lípa – Roudnice 3:4 (po s.n.) | Kutná Hora – Trutnov 2:4 (kon.)
Milevsko – Kolín 5:4 (kon.) | Jindř. Hradec – Lev Benešov 6:5 (po pr.) | Žďár n/S – Chotěboř 4:2 (kon.)
Nymburk – Pelhřimov 5:8 (kon.) | Uh. Hradiště – SHK Hodonín 3:6 (kon.) | Šumperk – Přerov 3:2 (po s.n.)
Havířov – Karviná (Baník) 1:0 (kon.) | Frýdek-M. – Nový Jičín 2:9 (kon.) | Technika Brno – Vsetín 3:2 (kon.)
Uničov – Opava 2:4 (kon.) | Prostějov – Břeclav 1:2 (po s.n.)
AZ Havířov
1:0 (0:0,0:0,1:0)
HK Baník Karviná
Středa 05.01.2011, 18:002. liga skupina Východ

57:30
    Valchař ve výborné pozici netrefil kotouč!

55:56
    Přece jen ještě šance pro hosty. Balčík dostává dvojku za držení.

53:39
    Luka dostává za naražení domácího hráče na mantinel bez kotouče pět minut plus do konce utkání.

51:18
    Přátelé a pokud by vás zajímalo, kolik je tady dnes diváků, tak je VYPRODÁNO, což by podle oficiální kapacity mělo čítat 5100 diváků !!!!!!!

50:45
    Po následné potyčce dostávají Maruna a Luka dvě minuty.

50:35
    Balčík tvrdě sražen Moravcem, hra však pokračuje a Moravec ve velké šanci sám před Danečkem, který však stále kouzlí!!

50:00
    Říčka však obehrál na modré Galvase, který ho stejně okatě musel přidržet a hosté o přesilovku rázem přišli.

49:47
    Nyní míří za katr opět Honza Daneček za hákování, tentokrát však tahal za záchrannou brzdu.

46:47
    Po krátké výhodě dostává Machálek dvojku za podražení.

45:37
    Dalším úplně zbytečným faulem v útočném pásmu si pomohl Valchař a hosté jdou za držení do tří.

44:33
    Vzápětí však Galgonek neudržel nervy na uzdě a bez kotouče sekl Krisla a síly na ledě se vyrovnají.

44:19
    Trochu zbytečný faul Danečka v útočném pásmu a domácí se tak budou opět bránit. Daneček odchází za sekání.

40:51
    Havířov právě vstřelil branku!

Michal SZTEFEK vypíchl kotouč na modré čáře a s Vítem STRÁNSKÝM jeli na jediného obránce. První pokus Sztefka ještě Žídek vyrazil, ale odražený kotouč zachytil Stránský a předložil jej Sztefkovi k pravé tyči a Michal SZTEFEK zavěsil v oslabení pod horní tyč.

39:45
    Hosté si ještě v posledním pobytu v útočném pásmu vynutili faul a Lukáš Zientek dostává dvě minuty za podražení.

36:17
    Stránský teď mohl jít do úniku, když vypíchnul kotouč na modré, ale zlomil hůl. Bohužel s touto holí odjel na střídačku a za nebezpečnou hru dostává dvě minuty.

33:07
    Domácí jsou v pěti a Říčku zastavil nedovoleně Javín a jde ven.

31:44
    Obrovská šance domácích. Klimša dostal přirávku, když byl úplně sám před Žídkem, který předvádí úžasný zákrok a kotouč nachází v lapačce.

28:52
    Pavlas zasáhl Moravce nešťastně v útočném pásmu hokejkou do obličeje a domácí se budou muset čtyři minuty bránit, protože tento zákrok vidělo bedlivé oko zatím výborného hlavního rozhodčího.

26:10
    Přátelé a pokud byste si mysleli, že větší šanci už nelze vidět, tak nyní jeli Luka s Moravcem sami na Danečka, který vytáhl proti blafáku Luky neuvěřitelný zákrok betonem !!

25:07
    Teď jsme byli svědky něčeho neuvěřiutelného. Hosté jeli opět dva na jednoho, Holušovu střelu vyrazil s obtížemi Daneček jen před sebe a Studený zblízka minul o deset centimetrů úplně prázdnou branku!!! Neuvěřitelná šance Orlové, která ale opět nekončí brankou.

23:44
    Valchař s Ivanem jeli ve dvou na jediného obránce, po skvělé přihrávce netrefil Ivan kotouč před odkrytou brankou!

21:47
    A obrovská šance na druhé straně. Potočný se Stránským jeli dva na jednoho, Stránský procedil kotouč Žídkovi mezi betony, ten však míří těsně mimo pravou tyč!

21:34
    Obrovská šance Marka Ivana po nepřesné přihrávce Machálka, jeho bombu Daneček kryje.

16:31
    A za tento faul dostává Javín dvojku (hrubost) a návdavkem deset minut za protesty.

14:56
    Maruna si vykoledoval další faul, tentokrát byl přidržen Urbánkem, který už odchází na trestnou lavici.

13:42
    Další velká šance Brezaniho, jehož tvrdou střelu Žídek perfektně zlikvidoval betonem.