Most – Kobra 5:4 (po s.n.) | Klatovy – Sokolov 3:4 (po s.n.) | Děčín – Klášterec nO 4:2 (kon.)
Jablonec n/N – Řisuty 4:0 (kon.) | Č. Lípa – Roudnice 3:4 (po s.n.) | Kutná Hora – Trutnov 2:4 (kon.)
Milevsko – Kolín 5:4 (kon.) | Jindř. Hradec – Lev Benešov 6:5 (po pr.) | Žďár n/S – Chotěboř 4:2 (kon.)
Nymburk – Pelhřimov 5:8 (kon.) | Uh. Hradiště – SHK Hodonín 3:6 (kon.) | Šumperk – Přerov 3:2 (po s.n.)
Havířov – Karviná (Baník) 1:0 (kon.) | Frýdek-M. – Nový Jičín 2:9 (kon.) | Technika Brno – Vsetín 3:2 (kon.)
Uničov – Opava 2:4 (kon.) | Prostějov – Břeclav 1:2 (po s.n.)
po s.n.
HC Česká Lípa
3:4 (1:1, 0:1, 2:1)
HC Roudnice nad Labem
Středa 05.01.2011, 18:002. liga skupina Západ

64:39
    Holeš opět atakován a Bauer jako ochránce udeřil pěstí jednoho z Roudnice. Bauer je vyloučen na 2 minuty za hrubost.

64:03
    Domácí si ted vymodlili faul v brankovišti Holeše fauloval Chamrád a usedá na poslední dvě minuty.

62:32
    Domácí jdou do třech! Dostál dostává 2 minuty za držení.

45:08
    Českolipští dostanou příležitost k vyrovnání. Na trestnou lavici usedl kapitán Roudnice Novák 2 minuty - držení.

35:58
    Vyloučen hráč Roudnice Štěpán 2 minuty - hákování.

30:45
    Vyloučení i na druhé straně Bílek 2 minuty - podražení.

28:35
    Jakeš potřetí usedá na 2 minuty za sekání. Domácí budou hrát devět sekund ve třech.

26:35
    Vyloučení českolipského hráče Karla 2 minuty za hákování.

17:52
    Dnes podruhé vyloučen Jakeš 2 minuty - napadení. Hosté teď chvíli tlačili, ale Holeš vše polapil.

8:40
    Vyloučen Jakeš 2+10minut.

5:10
    Další vyloučení Roudnice. K Sailerovi usedl Bílek 2 minuty za podražení.

03:52
    Prvním vyloučeným je hráč hostí Sailer 2 minuty - hákování.

Radek Hurych

Branky a nahrávky: 13. Patzenhauer (Bauer), 48. Macek (Jakeš), 53. Patzenhauer - 3. Kotrba (Boháček), 33. Knesl (Antončík), 50. Mrňa, 65. Novák

HC Česká Lípa: Holeš (Mahdal) - Dostál, Cafourek, Zenk, Jirkovský, Macek, Formánek- Patzenhauer, Jakeš, Adámek, Výrut, Šulc, Bauer, Pekárik, Beneš, Jambor, Příhoda (c).
    HC Roudnice nad Labem: Knap (Kolinger)- Bílek, Antal, Knesl, Novák, Boháček, Novotný, Chalupa, Chamrád, Mrňa, Božilov, Antončík, Sailer, Kotrba, Sladký, Štěpán, Veselý, Janíček.