K. Vary – Sparta 1:2 (kon.) | Vítkovice – Zlín 2:1 (kon.) | Ústí n/L – Mladá Boleslav 3:0 (kon.)
Plzeň – Slavia 4:3 (po s.n.) | Opava – Olomouc 1:3 (kon.) | Havlíčkův Brod – Pardubice 3:6 (kon.)
Havířov – Znojmo 2:4 (kon.)
HC Vítkovice Ridera
2:1 (1:0, 1:0, 0:1)
Berani Zlín
Pátek 14.01.2011, 13:00 • MFH Ostrava • DHL Extraliga juniorů

Je za námi další zápas NOEN juniorské extraligy. Tři body dnes zůstávají ve Vítkovicích. Zlínští nehráli špatně, ale zradila je především střelecká muška. Ve druhé části dokázali dostat domácí pod tlak, ale nic z něj nevytěžili. Až v poslední třetině se jim podařilo překonat Bartošáka, ale vítkovičtí dali o jeden gól více, a to je to, co se počítá. Těšíme se s vámi napočtenou a dalších zápasů. (15:21:55)

60:00

59:55
    Na led naskakuje Kilnar a nabrusluje si do pásma.

59:34
    Zábojník se napřáhl a vypálil, kotouč se za brankou odrazil od mantinelu a opačnou stranou se dostal ven z pásma.

59:23
    Valenta zleva pálí úplně mimo.

59:16
    Zavadil spěšně prchá ze své klece.

59:02
    Domácí dobře šetří vteřinky ve středním pásmu.

58:40
    Zámorský přihrál přímo na hůl Vrány, pro kterého nebyl problém vyhodit puk až za červenou čáru.

58:31
    Hosté rozestavěni a rozehráli přihrávkový kolotoč.

57:55
    Vyloučen domácí Kilnar za krosček.

57:55
    Oddechový čas pro hosty.

57:22
    Kolouch ve spolupráci s Řehákem ohrozili Zavadilovu klec, ale branka z toho nebyla.

56:03
    Do konce už nezbývá mnoho času, obě mužstva se snaží s výsledkem něco udělat.

54:47
    Oba potrestaní hráči se v přerušené hře vracejí na své střídačky.

52:22

52:20
    Blinka se natlačil před Bartošáka, ten jeho střelu chytil, Blinka se chystal dorážet, ale vítkovičtí byli proti. Domácí obránce Hruzík si vykoledoval dvouminutový trest za hrubost, Blinka zase dvě minuty za držení. Hosté pokračují v přesilovce 5 na 4.

51:56
    Zlínští rozehrávají do své branky, Kucsera výborně forčekuje.

51:32
    Vodák vyslal na Bartošáka jedovatou střelu, ten ustál i dorážku jeho spoluhráče.

50:48
    Zásluhou Hruzíka vyhazují vítkovičtí až k Zavadilovi.

Monika Baloghová

Branky a nahrávky: 11. Řehák (Richter), 37. Kilnar (Řehák, Vrána) - 49. Šlahař (Zámorský)

HC Vítkovice Ridera: Bartošák (Kubáň) - Holý, Pociecha, Pavelka, Kovář, Hruzík, Koziol, Prokop, Žvátora - Vrána, Řehák, Šebesta, Richter, Maliník, Slovák, Walker, Kolouch, Kucsera, Kilnar
    Berani Zlín: Zavadil (Kašík) - Hampl, Valenta, Zámorský, Janota, Zábojník, Vodák - Merta, Fořt, Haloda, Šlahař, Finsterle, Vodný, Romig, Šoula, Blinka, Křemeček

Rozhodčí: Minář - Hlavatý, Tošenovjan