Znojmo – Chomutov 2:5 (kon.) | Havlíčkův Brod – Ústí n/L 1:3 (kon.) | Písek – Vrchlabí 3:2 (kon.)
Litoměřice – Kadaň 3:2 (kon.) | Chrudim – Třebíč 3:2 (kon.) | Tábor – Benátky n/J 5:4 (po s.n.)
Beroun – Jihlava 0:3 (kon.) | Olomouc – Hr. Králové 5:1 (kon.)
IHC Králové Písek
3:2 (0:1, 2:0, 1:1)
HC Stadion Vrchlabí
Středa 19.01.2011, 18:001. liga (ČR)

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

IHC KOMTERM Písek: Hrubec (Pinkas) - Vráblík, Výborný, Procházka, Všetečka, Jan Kudrna, Tůma, Kalečík, Vomela - Zdráhal, Fadrný, Kellner - Polodna, Bauer, Jiří Kudrna - Červený, Dragoun, Pšurný - Vlček, Diviš.

HC Vrchlabí:

Rozhodčí: Horák - Dančišin, Matějček.

00:01

00:48
    Obrovský zmatek před píseckou brankou. Nikdo z hostujících hráčů toho však nevyužil.

01:37
    Pšurný dvakrát zakončoval, ležící Koutský ale puk před brankovou čarou udržel.

01:56
    Všetečkův pokus od modré Koutský ztlumil v lapačce a vhazovat se bude před jeho brankou.

02:22
    Hosté mají problém s rozehrávkou, Písečtí vyčkávají ve středním pásmu.

03:27
    Tomáš Bláha se individuální akcí probil až před Hrubce, nepříliš důraný pokus ale píseckému brankáři potíže nečinil.

04:12
    Pácal pozlobil píseckou obranu, střelu z mazikruží Hrubec vyrážečkou vytěsnil do rohu.

04:47
    Hrubec musel opět zasahovat a následně Písečtí nasměrovali puk na icing.

05:32
    Bauer se protlačil ke střele, jedovatý nápřah píseckého útočníka mířil těsně vedle.

05:50
    Koutský riskantně vyjel z brány do souboje o blížící se puk a málem na to doplatil. Kolem opuštěné klece prolétl puk brankovištěm.

06:15
    Vrchlabí vstřelilo branku!

Střelu Miroslava Dubna vyrazil Hrubec před sebe a PATRIK BECK pohotovým zakončením dorazil puk do brány. Asistenece: Miroslav Duben.

08:19
    Bauer se snažil o vyrovnání a projel celým kluzištěm jako nůž máslel, nakonec mu ale puk sjel z čepele a skončil s kusem gumy v rohu.

09:26
    Červený vyslal razantní střelu od modré. Koutský puk vůbec neviděl, touš ale mezi tyče nezamířil.

10:00
    Hosté si zahrají přesilovku, zatím kombinují při ponechané výhodě.

10:44
    Michal Pšurný (PIS) - 2 minuty - podražení.

11:10
    Poživil rychle po vhazování střílel od modré a Hrubec podržel puk pod lapačkou.

11:23
    Hosté se drží ve třetině a velmi dobře kombinují.

11:40
    Přihrávky na jeden dotek vypramenily ranou Pácala, také tentokrát Hrubec úspěšně zasahuje.

12:20
    Hosté se nehodli v rozehrávce a dlouhý pas z obrany končí zakázaným uvolněním. Vhazování před Koutským.

12:44
    Písečtí jsou kompletní.

13:00
    Jakub Drábek vybojoval puk v útočné třetině a málem překvapil. Puk ale nasměroval mimo tyče.

13:21
    Písecký Jan Kudrna tvrdě srazil jednoho z hostujcích hráčů a ten se z ledu velmi těžce zvedá. Snad bude vše v pořádku.

13:52
    První přesilovku si zahrají také Písečtí. Bronislav Adres půjde pykat za podražení.

14:38
    Píseckým se zatím nedaří usadit se v soupeřově třetině. Hosté všechny snahy domácích odražejí.

15:39
    Jan Kudrna střílel od modré, trefil ale pouze Dragouna před sebou a ten zůstává ležet na ledě.

15:48
    Tůma měl na hokejce vyrovnání, zblízka ale trefil pouze vnější konstrukci.

15:52
    Nejvíce Písek zatlačil v závěru vlastní přesilovky, k využití ale nedojde. Andres je zpátky ve hře.

16:29
    Lehkou střelu z dálky Hrubec podržel do přerušení.

16:48
    A podobná akce na druhé straně. Fadrný střílel z rohu a Koutský zalehnul puk.

17:00
    Ofsajd Vrchlabských.

18:29
    Písečtí jsou v těchto fázích mírně aktivnější, koncovka ale dělá domácím největší potíž. Polodna se pěkně obtočil kolem hostující obrany, následně ale zakončoval velmi nepřesně.

19:00
    Hraje se poslední minuta první třetiny.

19:45
    Třetina se dohrává před vrchlabskou brankou, teď už toho ale Písečtí asi příliš mnoho nestihnou.

20:00

Úvodních dvacet minut je za námi. Aktivněji začali domácí, hosté ale odpověděli nejlíp jak mohli a dorážkou Becka se ujali vedení. Stejný stav trvá také po dvaceti minutách. Druhá třetina začne přibližně v 18:50.

20:01

21:11
    Písek právě vstřelil branku!

Domácí odstarovali druhou část náporem a bleskově vyrovnávají. STANISLAV POLODNA zakončoval hned třikrát a nakonec dotlačil puk do brány. Asistence: David Všetečka.

21:47
    Loskot zkoušel Hrubce překvapit ranou z úhlu, domácí brankář ale puk chytá.

22:48
    Dragoun si pomohl před vlastní brankou faulem a hosté si zahrají v početní převaze.

23:40
    Písek velmi dobře brání, Vrchlabským se nedaří domácí zavřít před jejich branku.

24:30
    Jihočeši odpalují všechny snahy hostů až k vrchlabské kleci.

24:48
    Vrchlabí tuhle přesilovku nesehrálo příliš dobře. Hrubec se za dvě minuty ani jednou nedotknul puku a Dargoun se vrací zpátky do hry.

26:02
    Všetečka padal do střely a ostrý pokus z Pácalovy hole trefil píseckého zadáka do boku. Kapitán IHC se těžce zedá, ukazuje však, že bude vše v pořádku.

26:59
    Domácí na chvíli sevřeli hosty před jejich brankou, následně Vrchlabští nasměrovali puk tak šikovně ven ze třetiny, že se kus gumy těsně nedocoural na icing.

28:12
    Písečtí si zahrají v početní převaze. Hosté vyfasovali menší trest za hráčskou lavičku.

28:34
    Hosté vyhazovali puk z pásma, Jan Kudrna ale fotbalovým zákrokem udržel puk ve třetině. Písek nadále kombinuje.

29:20
    Jakub Drábek v oslabení vystrčil růžky a Roman Vráblík jej zastavil pouze za cenu faulu. Pokračovat se tak bude ve čtyřech.

29:39
    Další menší trest, tentokrát na straně hostů. Kamil Tvrdek půjde sedět za nedovolené bránění.

30:07

Domácí v přesilovce 4 na 3 dokonávají obrat. Střelu Pšurného od modré čáry tečoval RUDOLF ČERVENÝ a přesměrovaný puk zamířil mezi betony brankáře Koutského. Asistence: Michal Pšurný.

31:12
    Duben se ocitl v úniku, proti jeho střele z nápřahu se však Hrubec vytáhnul efektivním zákrokem lapačkou.

31:58
    Ostrá střela v podání Davida Všetečky končí v připravené náruči vrchlabského brankáře.

33:01
    Icing na straně Písku.

34:02
    Dobou minutu se teď obě mužstva přetahovala o puk v útočním pásmu Píseckých, nakonec vše končí odpalem hostujícími hráči přes všechny čáry.

35:35
    Andres bojoval o puk přes píseckou brankou a po střele zblízka se ještě snažil o dorážku. K té ho však už domácí obránci nepustili.

36:24
    Hubáčkova střela od modré mířila k levé tyči, Hrubec však stihl zasáhnout lapačkou.

37:27
    Aktivní Andres opět zahrozil před píseckou brankou. Tentokrát se k dorážce probojoval, beton brankáře Hrubce mu ale stál v cestě.

38:06
    Beck zakončoval vleže a také tentokrát vyniknul písecký brankář.

38:34
    Písečtí kombinují ve třetině soupeře.

38:54
    Hostující Martin Filip si půjde odpočinou na dvě minuty za hru vysokou holí.

39:00
    Poslední minuta druhé části.

39:21
    Ve zmatku před vlastní brankou se nejlépe zorietoval brankář Koutský a zalehnul puk. Vhazování před brankou Vrchlabí.

39:41
    Hosté vyvážejí puk až k Hrubcovi, v téhle třetině už toho domácí asi příliš mnoho nestihnou.

40:00

Ve druhé třetině jsme byli svědky obratu v domácím podání. Písek se brankami Polodny a Červeného dostal do vedení a před třetí třetinou vede 2:1. V jakém rytmu se dnešní zápas ponese dále, to uvidíme nejdříve v 19:41, kdy by měla začít třetí třetina.

40:01

41:16

Je vyrovnáno! Kolem branky se obtočil PATRIK BECK a ranou k bližší tyči střílí druhou branku svého týmu. Asistence: Václav Čížek.

42:34
    Hosté hrají po vstřelené brance velmi aktivně. Andres se probojoval s pukem až přes Hrubce, následně mu ale sjel puk z hole.

43:28

STANISLAV POLODNA se po perfektní přihrávce z hole Všetečky hnal sám na branku a pohotovým zakončením mezi betony vrací Píseckým ztracení vedení. Asistence: David Všetečka.

44:12
    Hosté se tlačili vpřed, Písek jim ale vstřelenou brankou tak trochu vyrazil dech. Nyní se hraje hlavně před brankou Vrchlabí.

46:55
    Bauer předložil puk na hůl zcela osamoceního Procházky před brankou, ten ale přesměroval puk jen do betonů brankáře Koutského.

48:19
    Hosté hodně otevřeli hru a málem na to rázem také doplatili. Písečtí se řítili na vrchlabskou branku ve třech v přečíslení proti dvěma hostujícím obráncům, nakonec puk končí pod ležícím Koutským.

49:47
    Miroslav Duben se probil ke střele, Hrubec měl ale výhled odkrytý a neponechal nic náhodě.

50:15
    Zakázané uvolnění Vrchlabských.

52:42
    Hosté přitlačili na pilu. Čas ubývá a Vrchlabští si to dobře uvědomují. S píseckou obranou si pohrál Marek Loskot, proti Hrubcovi ale následně vyhořel.

53:51
    Hosté si zahrají v početní převaze. Roman Vráblík usedá ke dvěma minutám za hrubost.

54:23
    Hosté se po chvilce konečně usadili v pásmu a kombinují.

55:30
    Polodna našel křížnou přihrávkou osamoceního Bauera před brankou, ten prázdnou branku přestřelil.

56:09
    Počet hráčů na ledě se srovná. Jeden z hostujících hráčů usedá k menšímu trestu za podražení.

56:09
    Time-out na straně hostů.

56:38
    Střelu Jana Kudrny Koutský vytěsnil špičkou lapačky.