Benátky n/J – Chrudim 4:1 (kon.) | Kadaň – Vrchlabí 3:1 (kon.) | Olomouc – Znojmo 3:4 (po pr.)
Ústí n/L – Chomutov 6:2 (kon.) | Třebíč – Litoměřice 4:1 (kon.) | Jihlava – Havlíčkův Brod 3:1 (kon.)
Tábor – Písek 4:2 (kon.) | Hr. Králové – Beroun 1:0 (po pr.)
HC Olomouc
3:4 (1:1, 0:1, 2:1 - 0:1)
HC LERAM Orli Znojmo
Sobota 22.01.2011, 17:00 • Zimní stadión Olomouc. Kapacita: 5.300 míst. • 1. liga (ČR)

62:05
    Jan Mikel (OLO) dostává dvě minuty za hrubost.

52:29
    Nechceš dostat gól, posuň branku! Tohohle pravidla se držel i Jan Mikel (OLO), který dostává dvě minuty za její posunutí. Znojmo tak sice vstřelilo gól, ale nebyl mu uznán. Hráči Orlů byli tímto rozhodnutím velmi rozladěni, nakonec se ale museli s rozhodnutím sudího Dvořáka smířit.

49:21
    Kdyby se dvouminutové tresty ukazovaly kartami, tak by si arbitr Dvořák dnes mohl zahrát přinejmenším betla. Za napadení posílá hlavní rozhodčí Petra Domina (OLO) na dvě minuty na trestnou.

47:15
    A hosté mají po přesilovce. Za vysokou hůl putuje na trestnou Martin Doležal.

46:34
    Takže dvojnásobná přesilová hra i pro Orli. Alexandr Lhotský si odpyká dvouminutový trest za faul loktem.

44:52
    Petr Domin (OLO) byl vyloučen na dvě minuty za sekání.

40:55
    František Pospíšil obdržel od hlavního sudí trest 2+2 minuty za vysokou hůl, která zasáhl Kucharczyka do obličeje. Olomoucký útočník musel odejít, aby si nechal ošetřit ránu. Zůstala po něm v mezikruží kaluž krve, takže hra je na trochu delší chvilku přerušena. Hanáci budou poté hrát minutu a sedmačtyřicet sekund v pěti proti třem.

40:42
    Za sekání dostává dvouminutový trest Jakub Lev (ZNO).

37:40
    Za držení dostává dvě minuty Ondrej Šedivý (OLO).

33:49
    Dvouminutové tresty na obou stranách. Za držení je vyloučen Jiří Beroun (ZNO), za hrubost Martin Pláněk (ZNO) a Radim Kucharczyk (OLO). Domácí tak budou v početní výhodě.

28:56
    Za držení protihráče si dvě minuty na trestné odpyká Jan Mikel (OLO).

14:10
    Nepodařilo, takže František Pospíšil vyinkasoval dvě minuty za hákování.

11:12
    Za faul loktem byl vyloučen Jakub Bartoň (OLO).

6:33
    Bude se hrát ve čtyřech na obou stranách. Za držení byl potrestán dvěma minutami David Bartoš.

5:47
    Ondrej Šedivý (OLO) dostává dvě minuty za hákování.

Tomáš Schmiedt

Branky a nahrávky: 3. Černý (Šedivý), 43. Brančík (Koma), 44. Pekr (Mikel, Brančík) - 13. David (Lattner), 21. Říha (Beroun), 55. Komínek (Pláněk), 64. Pláněk (Štach, Bartoš)

HC Olomouc: Žigárdy (Motáň) – Ministr, Meidl, Polodna, Šedivý, Černý, Brančík (C), Mikel, Ondrušek, Tesařík, Janáček, Haluza, Vyrůbalík, Koma, Nedbálek, Domin, Bartoň, Lhotský, Kolouch, Pekr, Kucharczyk.
    HC LERAM Orli Znojmo: Kacetl (Panec) – Štach, Pospíšil, Novák, Pláněk, Klimeš, David, Stehlík, Beroun (C), Říha, Trojan, Lev, Podešva, Lattner, Jarůšek, Bartoš, Komínek, Vyletelka, Rajnoha.

Rozhodčí: Dvořák – Goňa, Obadal.