Olomouc – Mladá Boleslav 2:3 (po pr.)
HC Olomouc
2:3 (0:1, 0:1, 2:0 - 0:1)
BK Mladá Boleslav
Čtvrtek 27.01.2011, 17:30 • Zimní stadión Olomouc. Kapacita: 5.300 míst. • Extraliga staršího dorostu

60:22
    David Škůrek (OLO) byl vyloučen za držení. Velká šance pro hosty!

49:40
    Lukáš Chalupa dostal dvě minuty za zdržování, Hanáci budou mít dlouhou přesilovku 5 na 3!

49:35
    Za držení je dvěma minutami potrestán Šimon Boček (MBL).

44:09
    Za držení dává možnost početní výhody domácímu celku Štěpán Štěpánek.

39:47
    Domácí si v úvodu třetího dějství zahrájí dvojnásobnou přesilovku. Za podražení odjíždí na trestnou Karel Bičiště.

38:26
    Za hákování Jiřího Brandejského půjdou hosté na chvíli do tří.

37:54
    Hanáci dlouho tlačili, jenže hosté jejich nápor ustáli. Při vývozu puku byl jeden z mladoboleslavských beků podražen Karlem Kebzou, kterého tak hlavní rozhodčí posílá na trestnou.

36:29
    Ladislav Holada (MBL) si odpočine dvě minuty na trestné za nedovolené bránění.

34:07
    Za podražení byl vyloučen Lukáš Zet (MBL).

21:46
    Za podražení dostává dvě minuty Jiří Hes (OLO).

19:56
    Za pád pod nohy si dvě minuty na trestné odsedí Petr Vondra (OLO).

17:24
    Za nedovolené bránění byl vyloučen Lukáš Chalupa (MBL).

12:41
    Olomouc jde do tří! S naskočením Brandejského na led obdržel dvouminutový trest Martin Němec.

11:41
    Za hrubost si dvě minuty vysloužil Martin Hánl (OLO). Minutu se bude hrát ve čtyřech na obou stranách.

10:41
    Jiří Brandejský (MBL) dostává dvě minuty za vysokou hůl.

6:17
    Za sekání si půjde chladit hlavu na trestnou Jiří Kůrka (MBL).

Tomáš Schmiedt

Branky a nahrávky: 51. Hradil (Škůrek), 52. Zítka (Vondra) - 1. Bičiště, 24. Brandejský (Holada), 62. Marek (Štěpánek)

HC Olomouc: Lukáš (Kochta) – Kebza, Němec, Škůrek, Hes, Ziegler, Novotný, Jirák, Hánl, Paksi, Augustin, Jergl A., Bauer, Zítka, Rašner, Vondra, Ostřanský, Hradil, Macek, Boubeníček, Peštuka.
    BK Mladá Boleslav: Sejpal (Novák) – Budín, Zet, Chalupa, Brzák, Teubner, Marek, Brandejský, Kurka, Podsedníček, Rovný, Holada, Hloušek, Ficek, Serbus, Bičiště, Štěpánek, Boček, Šimek, Protivný.