Kometa Brno – Ústí n/L 7:4 (kon.) | Třinec – Pardubice 4:1 (kon.) | Motor ČB – Litvínov 4:2 (kon.)
Vsetín – Slavia 6:0 (kon.) | Písek – Chomutov 5:2 (kon.) | Vítkovice – Hr. Králové 3:1 (kon.)
Zlín – Sparta 5:3 (kon.) | Olomouc – Liberec 4:1 (kon.) | Jihlava – K. Vary 3:2 (po s.n.)
Havlíčkův Brod – Plzeň 4:2 (kon.) | Havířov – Mladá Boleslav 3:1 (kon.)
HC Olomouc
4:1 (1:0, 2:1, 1:0)
Bílí Tygři Liberec
Pátek 28.01.2011, 17:30 • Zimní stadión Olomouc. Kapacita: 5.300 míst. • Extraliga staršího dorostu

60:00
    Konec zápasu. (19:30:36)

56:15
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Domácí předvedli v útočném pásmu kolotoč, po kterém nejprve ALEŠ JERGL netrefil prázdnou klec. O pár sekund později ale tentýž hráč už branku vsítil. Po přihrávce Peštuky tečoval olomoucký útočník puk mezi Krejčího betony. Asistence: Jiří Peštuka.

55:23

53:23
    David Škůrek (OLO) obdržel dvě minuty za podražení.

45:48
    Domácí v pěti.

43:48
    Domácí jdou do čtyř. Martin Němec (OLO) inkasuje dvě minuty za nebezpečnou hru vysokou holí.

40:01

40:00

39:54
    Jak je vidět, JINDŘICH ZITKA už je v naprostém pořádku a několik sekund před druhou sirénou vrací Hanákům dvoubrankové vedení. Olomoucký útočník se protáhl po levé straně a z téměř nulového úhlu poslal puk do vzdálenějšího horního růžku branky. Asistence: Karel Kebza.

37:55
    Liberec právě vstřelil branku!
    Přestože měli hostující hráči na ledě méně hráčů než soupeř, střílí branku. Jan Kouba, ač byl faulován, poslal kotouč do úniku PATRIKU URBANOVI, který tváři v tvář nezaváhal a proměnil. Asistence: Jan Kouba.

37:46
    V útočném pásmu se srazil domácí Jindřich Zitka s hostujícím Dominikem Návratem. Zatímco olomoucký hráč zůstal na ledě, hostující hráč zamířil směr hráčská lavice. Po cestě si však zřejmě vyslechl několik neslušných slov od dalšího z domácích, kterého tak pěstně napadl. Liberecký hráč tak dostává dvě minuty za hrubost.

27:26
    Hostující celek sice zatápěl domácí obraně, ovšem Kohouti se ubránili.

25:26
    Jindřich Zitka (OLO) oslabuje svůj tým hákováním.

23:43
    Hanákům se početní výhoda nepovedla. Severočeši v plném počtu.

21:43
    Přesilovka pro Kohouty. Michal Slavík (LIB) se dopustil držení protihráče, což neušlo pohledu hlavního sudího. Dvě minuty pro libereckého hráče.

21:15
    Chvíli po návratu domácího hráče se Hanáci ujímají dvoubrankového vedení. Přesnou střelou se prosadil navrátilec do sestavy Olomouce LUKÁŠ KRÁLÍK. Asistence: Jakub Schejbal.

20:51
    V přesilovce, kterou přeťala přestávka na dvě části, se hosté neprosadili.

20:01

Miroslav Fantal

Branky a nahrávky: 18. Hánl (Kebza, Zitka), 22. Králík (Schejbal), 40. Zitka (Kebza), 57. Jergl A. (Peštuka) - 38. Urban (Kouba)

HC Olomouc: Lukáš (Kochta) – Kebza, Němec, Škůrek, Hes, Novotný, Jirák, Hánl, Paksi, Jergl A., Bauer, Zitka, Rašner, Králík, Vondra, Ostřanský, Hradil, Macek, Boubeníček, Schejbal, Kochta, Peštuka.
    Bílí Tygři Liberec: Krejčí (Sobotka) – Mrázek, Klíma, Jandejsek, Bednarik, Havlas, Slavík, Mikyska, Dlouhý, Beránek, Shpakov, Kouba, Slivka, Langhammer, Žďárský, Urban, Simandl, Procházka, Plutnar, Návrat, Pálek.

Rozhodčí: Přikryl – Dohnal, Novotná.