Znojmo – Jihlava 3:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Beroun 4:2 (kon.) | Písek – Třebíč 3:2 (kon.)
Kadaň – Benátky n/J 1:3 (kon.) | Vrchlabí – Tábor 4:2 (kon.) | Litoměřice – Chrudim 2:3 (kon.)
Ústí n/L – Hr. Králové 7:2 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
7:2 (3:1, 3:1, 1:0)
Královští lvi Hradec Králové
Středa 02.02.2011, 18:00 • Zlatopramen Arena, Masarykova 232, Ústí nad Labem • 1. liga (ČR)

Rozhodnutý zápas se ve třetí části jen dohrával o vítězi nebylo dlouho pochyb. Hradec po celý zápas neklad větší odpor a zlomil ho gól z poslední minuty první třetiny. (20:13:59)

60:00

58:45
    Chyby Hradce již domácí nepotrestali. Blízko gólu byl Sklenička. Puk však za Pavelku z brankoviště nedošťoural.

57:00
    Zápas spěje do poklidného konce. Všichni aktéři jsou již s výsledkem smířeni.

54:30
    Sklenička z rohu hřiště našel přesně mezi kruhy Vobořila. Jeho střelu Pavelka likvidoval v pádu a puk skotačil kousek od jeho pravé tyče.

52:20
    Kloz držel dloiuho puk v soubojích na své holi. Vytočil se i ke střele, ale ta byla zblokována do hlediště.

51:10
    Poživil si nabruslil na křižný pas a jeho střela zprvní zamířila snad do břevna. Jinak Ústečtí spíš přihrávají než střílí.

49:45
    Daniel Volráb (HKR) - 2 min.

48:00
    Klobouček si od modré nabruslil mezi kruhy, obešel protihráče a mířil pod břevno. Pavelka vyrazil vedle. Domácí kapitán měl po pasu od zadního hrazení další šanci, ale promáchl.

47:00
    Ani Ústečtí nebyli v početní výhodě příliš nebezpeční, a tak skóre dále neroste.

44:55
    Jan Šejnoha (HKR) - 2 min. hákování.

43:15
    Hradec dlouhou dvojnásobnou přesilu nevyužil. Ani vyloženou šanci si nepřipravil.

42:20
    Hosté zatím nic světoborného nevymysleli. Střela z dálky sice prošla mezi Orctovými betony, ale puk zamířil vedle tyče.

41:11
    Robin Hanzl (UNL) - 2 min. držení hole.

40:46
    Dominik Boháč (UNL) - 2 min. zdržování hry.

40:17
    Lvi právě vstřelili branku!
    No a MILOSLAV GUREŇ přivítal nového brankář stylově - gólem. Po vítězné buly Alinče od modré prostřelil ostrou ranou všechno včetně Pavelky. Asistence: Jan Alinč.

Do branky Hradce zamířil místo Luňáka Jaroslav Pavelka.

40:01

I ve druhé třetině byli diváci ve Zlatopramen aréně svědky čtyř branek a jelikož domácí už vedou 6:2, jsou spokojeni. Zápas plyne v poklidném tempu k pohodové výhře favorita.

Karel Filas

Branky a nahrávky: 7. Sklenička (Rod), 12. Roubík (Poživil), 20. Čurilla (Alinč), 23. Šagát (Alinč, Diviš), 34. Handlovský (Hanzl, Klobouček), 39. Šagát (Alinč), 41. Gureň (Alinč) - 13. Budínský (Koudelka), 31. Koudelka (Volráb)

HC Slovan Ústí nad Labem: Orct (Francouz) - Němeček, Gureň, L. Poživil, P. Hořava, Vobořil, Boháč, Klobouček, K. Černý - Čurilla, Alinč, Hampl - Šagát, do 12. Roubík, Diviš - Sklenička, Rod, Ludvík - Kloz, R. Hanzl, Handlovský.
    Královští lvi Hradec Králové: Luňák (41. Pavelka) - Čáp, Chmelíř, Táborský, Horák, Červený, Křetínský, Kozák, Karlík - Kubica, Záhorovský, Čermák - Budínský, Koudelka, Volráb - Valášek, J. Hruška, Kadlec - A. Půlpán, Šejnoha, O. Hruška.

Rozhodčí: T. Zubzanda - J. Bertlík, R. Koskuba