Havířov – Olomouc 1:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Kladno 1:7 (kon.) | Zlín – Motor ČB 4:3 (kon.)
Hr. Králové – Plzeň 2:5 (kon.) | Havlíčkův Brod – Vsetín 1:5 (kon.) | Vítkovice – Třinec 2:6 (kon.)
Slavia – Sparta 3:1 (kon.) | Liberec – Chomutov 2:4 (kon.) | K. Vary – Ústí n/L 4:1 (kon.)
Pardubice – Litvínov 4:8 (kon.)
Královští lvi Hradec Králové
2:5 (0:3, 2:0, 0:2)
HC Škoda Plzeň
Sobota 05.02.2011, 13:00Extraliga staršího dorostu

59:12
    Roman Konečný dostává menší trest za faul kolenem a Lukáš Gabriel 5 plus do konce utkání za napadení.

58:06
    Tak ještě možnost alespoň korigovat pro domácí tým. Ondřej Kopta pyká za sekání.

55:40
    Hradecký ofsajd a zároveň trest pro jednoho z hostů. Filip Mašek si odpočine za hákování.

53:10
    Hradecké tažení za vyrovnáním dostává trhliny. Ve středním pásmu byl příliš hrubý Michal Procházka a dostává dvě minuty za vražení na hrazení.

48:59
    A nebo z přesilovky. Jakub Houfek krosčekoval Ondřeje Vlčka přímo na brankáře Polívku, což znamená početní výhodu pro domácí tým.

43:48
    Rozhodčí Hribik nevidí ani polovinu faulů, a to platí na obě strany. Teď vylučuje Šimona Havlíka za hákování a nakládá mu ještě "desítku" za protesty.

38:59
    Rozhodně k tomu bude mít příležitost. Patrik Marcel tvrdě narazil na hrazení právě Šimona Havlíka a vysloužil si za to 2 plus 10 minut za úder do hlavy a krku.

30:46
    Ihned po buly se provinil krosčekem Lukáš Pravda a domácí se budou dvě minuty bránit.

26:15
    V plzeňské třetině se kočkovali dva hráči a rozhodčí posílá oba za katr. Patrik Marcel (PLZ) hrubost a Michal Procházka (HKR) držení.

24:37
    Hradečtí dostávají další možnost, za hákování totiž pyká hostující Michal Pour.

12:41
    Dobrý postřeh sudího Hribika. Lukáš Pravda najížděl Ondřeji Vlčkovi do tandemu a možná by dokonce mohl dorážet jeho střelu, to by ho ale nesměl nedovoleně bránit Jakub Houfek. Druhá přesilovka pro Hradec.

08:38
    Šikovný pohyb první lajny domácích přináší vyloučení také na druhé straně. Právě Radek Farný si teď už pomohl nedovoleně, a to držením protihráče.

01:53
    Na straně domácích ale potrestá Daniela Součka za krosček.

Martin Voltr

Branky a nahrávky: 25. Procházka (Nedvídek), 37. Havlík (Procházka) - 4. Kubalík (Schleiss), 7. Kubalík (Schleiss), 19. Kopta (Houfek), 48. Šmíd (Noga), 58. Kubalík

Královští lvi Hradec Králové: Pavelka (Dohnal) - Kopsa, Kováč, Pilař, Konečný, Červený, Souček, Hofman J. - Gabriel, Ropický, Procházka M., Půlpán, Ouzký, Pravda, Frk, Vlček "C", Kastner, Bartoň, Havlík, Nedvídek, Šimončič.
    HC Škoda Plzeň: Polívka (Karafiát) - Tichý, Farný, Kubík, Šmíd, Marcel, Moravčík, Houfek, Procházka I. - Slavík, Šimandl, Mašek, Schleiss, Kopta, Tolar, Zimmermann, Noga "C", Kubalík, Pitel, Pour, Tulačka.

Rozhodčí: Hribik - Machač, Veselý.