Třinec – Motor ČB 3:5 (kon.) | Chomutov – Mladá Boleslav 7:0 (kon.) | Jihlava – Havířov 2:3 (po s.n.)
Sparta – Pardubice 3:2 (kon.) | HC Litvínov – Hr. Králové 1:2 (kon.) | Vsetín – Vítkovice 8:5 (kon.)
Plzeň – Slavia 9:1 (kon.) | Kometa Brno – Letňany 4:3 (kon.)
HC Oceláři Třinec
3:5 (2:2, 1:0, 0:3)
Banes Motor České Budějovice
Pátek 18.02.2011, 13:00Extraliga staršího dorostu

50:57
    Z hostujícího celku je vyloučen Jonáš Ťoupal.

Po vypršení času pro druhou třetinu byl na ledě ještě nejaký konflikt, který rozhodčí vyhodnotili tak, že na trestnou jde na 2+10 minut Filip Ohera a to za úder do oblasti hlavy a krku.

34:55
    Třinec absolvuje další hru v přesile. Vyloučen je Jaroslav Kypta.

30:48
    Domácí si zahrají další přesilovku. Petr Škopek dostal dvouminutový trest za hákování.

25:00
    Michal Chvostek vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl.

Po skončení třetiny se u domácí střídačky strhla menší bitka, která má následky. Z týmu domácích je vyloučen Jiří Slovák za hrubost, z týmu hostů je vyloučen Petr Škopek za stejný prohřešek. V obou případech se jedná o menší trest.

07:23
    Domácí Jiří Běhal dohrál souboj u mantinelu podražením a je za toto vyloučen na dvě minuty.

00:22
    Aktivněji začali domácí, kteří se vířivým pohybem zasloužili o první přesilovu hru. Ven ze hřiště jde Jan Trummer za hákování.

Tomáš Vacho

Branky a nahrávky: 11. Ohera (Slovák, Kurzok), 12. Ohera (Vrabel), 22. Štencel (Bumbál) - 10. Bárta (Kypta, Trummer), 15. Škopek (Svoboda), 50. Svoboda (Bárta), 54. Škopek, 59. Svoboda (Trummer, Prokop)

HC Oceláři Třinec: Němec - Kurzok, Slovák, Valíček, Jonáš, Štencel, Běhal - Pargáč, Ohera, Ižacký, Malyjurek, Chvostek, Samek, Franek, Vrabel, Matěj, Bumbál, Matuš
    Banes Motor České Budějovice: Gába - Škopek, Kypta, Ťoupal, Piegl, Prokop, Břečka - Mareš, Bárta, Rob, Beneš, Bílek, Trummer, Švec, Pich, Svoboda