Třinec – Motor ČB 3:5 (kon.) | Chomutov – Mladá Boleslav 7:0 (kon.) | Jihlava – Havířov 2:3 (po s.n.)
Sparta – Pardubice 3:2 (kon.) | HC Litvínov – Hr. Králové 1:2 (kon.) | Vsetín – Vítkovice 8:5 (kon.)
Plzeň – Slavia 9:1 (kon.) | Kometa Brno – Letňany 4:3 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
8:5 (5:1, 0:2, 3:2)
HC Vítkovice Ridera
Pátek 18.02.2011, 16:30Extraliga staršího dorostu

54:00
    Janeba ujížděl do brejku, byl podražel a síly na ledě se tak vyrovnají. Domácí se sice dožadují trestného střílení, ovšem marně. Dvě minuty za podražení si odsedí Vojtěch Černín.

53:13
    ..přestože si teď Vítkovice zahrají přesilovou hru. Dominik Tobola se totiž dopustil přestupku nazývaného podražení.

51:21
    ...ne však na dlouho. Zuzaník je vyyloučen na dvě minuty za vysokou hůl.

48:58
    Další velká šance domácí, Seifert se ale tentokrát vyyznamenal. Valašská příležitost ale přišla v signalizované výhodě, vyloučen Sysala za hákování.

44:20
    Hosté teď budou mít dobrou příležitost ke snížení. vsetínský Michal Žák je totiž vyloučen za podražení.

39:40
    Josef Zuzaník si ale proti domácímu průniku pomohl háčkem a zatím velmi pozorně pískající rozhodčí jej bez váhání posílá na lavici hanby - dvě minuty, hákování.

39:26
    Síly na ledě se vyrovnají. Dominik pokorný byl v rohu za hostující brankou až příliš důrazný a je vyloučen za nedovolené bránění.

38:37
    Vyloučen hostující Charvát za podražení.

34:17
    Domácí pobyt v útočném pásmu přerušil až další faul Kloka. Ten zcela evidentně krosčekoval domácího útočníka a už usedá na lavici hanby.

27:00
    Báchor je vyloučen za podražení. Vítkovickým se nabízí možnost ke skorigování nepříznivého skóre.

16:36
    Hosté situaci nezvládají. Hodně záludný zákrok za domácí svatyyní předvedl Patrik Zdráhal a může být rád, že za svůj krosček vyfasoval pouze dvouminutový trest.

15:37
    Vsetín si zahraje pět na tři. Pokorný se šikovně proháčkoval až do střelecké pozice a Klokovi nezbylo nic jiného než jej v poslední chvíli podrazit.

14:40
    A další přesilovka domácích je na světě. Za podražení v útočném pásmu je vyloučen Marek Charvát.

13:43
    Martin Blahuta to s tvrdostí při bránění přehnal a za úder do oblasti hlavy a krku vyfasoval trest na 2+10 minut.

10:45
    Vyloučen hostující Černín za hákování.

4:54
    V témže čase vyloučen jeden z domácích hráčů za sekání. Pokračuje hra čtyři na čtyři.

4:16
    Síly na ledě se vyrovnají. Hlavní rozhodčí viděl sekání hostujícího Lukáše Kloka.

3:10
    Zdráhal nabral ve středním pásmu velkou rychlost a řítil se s pukem na jediného obránce domácích. Při pokusu o kličku byl podražen a Vítkovice tak čeká první přesilová hra. Na lavici hanby usedá Báchor.

Radek Bařina

Branky a nahrávky: 5. Pokorný (Pelc), 6. Pelc (Ptáčník, Slováček), 15. Daněk (Ptáčník), 17. Pelc (Slováček, Daněk), 19. Štědrý (Pokorný), 49. Janeba (Kohout), 52. Kývala (Pelc), 55. Báchor (Štědrý) - 5. Rimmel, 34. Klečka (Blahuta), 37. Zdráhal (Blahuta), 59. Tomi (Zdráhal), 59. Tomi (Černín)

VHK ROBE Vsetín: Kohn (Bača) – Surý, Pelc, Hradil, Žák, Báchor, Galia, Štědrý - Daněk, Pokorný, Štrbík, Ptáčník, Kohout, Kývala, Janeba, Slováček, Brida, Tobola.
    HC Vítkovice Ridera: Ďuriš (Seifert) - Zuzaník, Charvát, Celner, Klok, Černín, Cabák - Tomi, Klečka, Kysučan, Kovář T., Blahuta, Rimmel, Zdráhal, Ballner, Sysala.