Zenit – Young Boys 3:1 (kon.) | Liverpool – Sparta 1:0 (kon.) | Leverkusen – Met. Charkov 2:0 (kon.)
Eindhoven – Lille 3:1 (kon.) | Spartak – Basilej 1:1 (kon.) | Sporting – Rangers 2:2 (kon.)
Ajax – Anderlecht 2:0 (kon.) | Braga – Lech Poznaň 2:0 (kon.) | Villarreal – Neapol 2:1 (kon.)
Twente – Kazaň 2:2 (kon.) | Manchester City – Aris Soluň 3:0 (kon.) | Dynamo Kyjev – Besiktas 4:0 (kon.)
PSG – BATE 0:0 (kon.) | Stuttgart – Benfica 0:2 (kon.)
Liverpool FC
1:0 (0:0)
AC Sparta Praha
Čtvrtek 24.02.2011, 19:00 • Anfield Road • Evropská liga

Z Anfield Road přeji příjemný zbytek čtvrteční noci a s fotbalem opět někdy na přečtenou. (20:55:39)

Liverpool slaví postup do další fáze Evropské ligy, stadiónem zní opět klubová hymna. Místní fanoušci se zde mohou těšit na postupujícího z duelu Sporting Braga - Lech Poznaň, který začne za necelou čtvrt hodinu.

Na Anfield Road je dobojováno, Liverpool poráží pražskou Spartu jedinou brankou Dirka Kuijta ze závěru zápasu, poslední český zástupce v evropských pohárech tady však rozhodně ostudu neudělal.

90+2
    Žlutou kartu ještě inkasuje Lucas.

90+1
    Srbský arbitr Mažič přidává k dnešnímu utkání tři minuty, poslední tři minuty sparťanské naděje.

90
    Poslední střídání Sparty, která bude hrát již skutečně vabank, Pamiče nahrazuje jeho chorvatský krajan Andrej Kerič.

88
    Sparťané potřebují nutně vstřelit branku, zatím se jim ale nedaří dostat k míči, natož do bezprostředního ohrožení Reinovy branky.

87
    Kuijt částečně napodobil svoji postupovou trefu z loňského utkání čtvrtého předkola Ligy mistrů, kdy Liverpool po bezbrankové remíze se Standardem Lutych uhrál v domácím prostředí stejný výsledek a až branka Kuijta v závěru prodloužení poslala Liverpool do milionářské soutěže.

86
    Liverpool právě vstřelil branku!
    Z následného rohového kopu Meirelese se na přední tyči prosadil do zakončení DIRK KUIJT a posílá Liverpool do vedení!

85
    Meirelesův pokus z přímého volného kopu srazila sparťanská zeď.

82
    Na druhé straně míjí branku Brabec.

81
    Další Kuijtův pokus končí tentokrát mimo sparťanskou branku. Deset minut před vypršení té devadesáté se tak na Anfield Road stále hraje bez branek.

79
    Dirk Kuijt se prosadil do šance, Blažek zasáhl včas před dobíhajícími protivníky.

77
    Sparťanská lavička připravila druhé střídání a to poměrně výrazné posílení útoku, když Martina Abenu nahrazuje Tomáš Pekhart.

75
    Meireles parádní přihrávkou vybídl do šance N'goga, jehož příležitost z pravého křídla zneškodnil Jaromír Blažek.

74
    Sionkovi poděkovali za dnešní výkon také tisícovky sparťanských příznivců, kteří ač stojí proti čtyřicetitisícové přesile, tak si vedou velmi zdatně, podobně jako fotbalisté ve žlutém na hřišti.

73
    Jozef Chovanec vytáhl z rukávu první změnu ve složení hráčů na hřišti, Jakub Podaný vbíhá na hřiště místo Libora Sionka.

70
    Matějovského střelecký pokus srazili domácí na rohový kop, ten domácí odvrátili pouze opět na kopačky Sparťanů, Pamič přetaženým centrem našel Sionka, který však nedokázal míč usměrnit mezi tři tyče.