Ústí n. L. – Olomouc 0:3 (kon.) | Č. Budějovice – Teplice 2:2 (kon.) | Jablonec – Liberec 3:0 (kon.)
SK Dynamo Č. Budějovice
2:2 (2:1)
FK Teplice
Neděle 27.02.2011, 15:00 • Střelecký ostrov • Gambrinus liga

Skončilo utkání, které nabídlo čtyři góly. Dvě branky daly obě mužstva. Remíza je spravedlivá. První poločas byli lepší domácí hráči, druhý hosté. (16:50:26)

90
    Do zakončení se domácí nemohou dostat.

90
    Dynamo má míč a zakládá pravděpodobně poslední akci zápasu.

90
    Mahmutovič se dostal do protiútoku a trefil vnější tyč!

90
    Rozhodčí nastaví 3 minuty.

88
    Lengyel se dostal do zakončení. Střelou z první ale branku minul.

87
    Na Střeleckém ostrově utkání finišuje. Teplice se odhodlaly, že nakonec ještě zkusí zaútočit na tři body.

86
    Mahmutovič běžel sám na brankáře... Kučeru si obhodil a už chtěl střílet. V tom mu zezadu skluzem míč zablokoval Lengyel a zachránil domácí od pohromy!

85
    Vachouška vystřídal Jungr.

84
    ... domácí nic nevytěžili. Naopak hosté založili protiútok, který uhasil Lengyel za cenu žluté karty.

84
    ... centr Otepky odhlavičkoval Matula na roh...

83
    Otepka vybojoval standardní situaci...

82
    Domácí hráči chtějí víc. Bojují a chtějí získat zpět vedení.

81
    Stráský už přehodil Grigara, toho ale v brance zastoupil spoluhráč!

80
    Stráský nahradil Ondráška.

79
    Hostující hráči zdržují! Na hřišti po drobném kontaktu zůstává ležet Mahmutovič.

78
    Vidlička pořádně protáhl Kučeru. Ten míč ve skoku vyrazil.

77
    Grigar je v pořádku. Pádu možná i trochu přidal.

76
    Hudson fauloval Grigara a ten leží na zemi. Domácí hráč vidí žlutý kartónek.

75
    Nyní je aktivnější Dynamo a má stále míč.

74
    Lácha vystřídal Kalivodu.

73
    Dynamo bojuje o třetí gól ale do zakončení se nemůže dostat.

72
    Horejš udělal další obrovskou chybu, ale napravil to Laštovka.

71
    Dynamo se dostalo na polovinu Teplic a kombinuje na ní.

70
    ... z ní šance nebyla.

69
    Teplice si vybojovaly standardní situaci...

68
    Hudson střídá Nitrianského.

68
    ... z něj nic domácí nevytěžili.

67
    Čirkin vymáchal obránce a poté nahrál před branku, míč končí v zámezí a je z toho roh...

66
    Dnes sledujeme pěkný fotbal plný šancí. Divákům se utkání musí líbit!

65
    Přečíslení Dynama 4 na 3. Pecka vystřelil a Grigar míč vytěsnil na tyč!

64
    Mahmutovič šel sám na Kučeru a ten ho vychytal!

63
    ... míč končí až v zámezí.

62
    Dynamo má výhodu v podobě rohu...

61
    Míč mají Teplice. Do druhého poločasu jakoby nastoupil jiný tým.

60
    Ondrášek se nechal nachytat a je pískán ofsajd.

58
    Teplice právě vstřelily branku!
    Obrovská chyba kapitána Horejše! Míč místo odkopnutí jen zpracoval hrudí pro LIBORA DOŠKA a ten si pohrál jak s obranou, tak i s Kučerou, který byl bezmocný.

57
    Z rohu nic nebylo.

57
    Hosté střídají. Přišel Mahmutovič a odešel Melunovič.

2440 diváků přišlo na Střelecký ostrov.

56
    Dynamo má roh...

55
    Kalivoda sestřelil Otepku a vidí žlutou kartu.

54
    Vulin ukázal svou sílu a přetlačil Kalivodu.

50
    Čirkin se efektivně uvolnil a vypálil. Je z toho roh...

49
    Domácí nyní kombinují na polovině hřiště.

48
    Centr Kalivody končí až za brankou. Vykopávat bude Kučera.

47
    Teplice vstoupily do druhého poločasu aktivněji.

46
    Žižka nakonec nahradil Černáka.

46

Hráči se vracejí na hrací plochu. Druhý poločas zanedlouho začne.

V domácímk týmu dojde ke změně. V dresu je Žižka a intenzivně se rozcvičuje. Uvidíme, za koho nastoupí. Možná to bude Laštovka, kterého přišlápl Došek ke konci půle.

Pro domácí je to studená sprcha. Celý první poločas byli jasně lepší. Teplice se hledaly, ale nakonec se našly. Druhý poločas bude o to více zajímavý.

Skončil první poločas utkání mezi Českými Budějovicemi a Teplicemi, který nabídl tři branky. Gól dali Horejš a Ondrášek a Mareš.

45
    JAKUB MAREŠ křižnou střelou k levé tyči snižuje v nastavení!

45
    Došek fauloval Laštovku a dostává žlutou kartu.

45
    Nitrianský pro diváky... obhodil si Rosu a poté z první vypálil. Střela šla vedle.

44
    Slyšet jsou i oba kotle. Více ten domácí.

43
    Blíží se konec prvního poločasu. Dynamo je stále při chuti a Teplice se zatím hledají.

42
    Melunovič nedosáhl na malém vápně na přihrávku Mareše. To byla velká šance.

39
    Opět domácí tvoří hru. Zdá se, že zimní přípravu měli opravdu kvalitní.

38
    Do zakončení se dostal Melunovič. Bohužel pro hosty ale zamířil jen doprostřed branky, kde stál Kučera.

37
    Domácí kombinují na polovině Teplic a jsou lepším týmem.

36
    Doška ubránil Laštovka, míč mají domácí.

35
    ... do zakončení se dostal Vulin. Grigar byl pozorný.

34
    ... po centru se hosté nedomluvili a Matula poslal míč nad vlastní branku, je z toho roh...

33
    Matula skluzem sestřelil Otepku a může být rád, že vidí jen žlutou kartu.

32
    ... Teplice domácí neohrozily.

31
    Lengyel tvrdě šel do míče a před Melunovičem skluzem odkopl míč. Následně fauloval Otepka a je z toho standardní situace. Mezi tím dostal žlutou kartu Mareš.

30
    Teplice poslaly dva centry do pokutového území Dynama. Gólman Kučera byl na místě a míč vyrazil.

28
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Nejlepší střelec Dynama se opět prosazuje! ZDENĚK ONDRÁŠEK se dostal do zakončení z pravé strany a levačkou prostřelil Grigara!

26
    Jako správný kapitán se zachoval DAVID HOREJŠ! Po centru Otepky vyšplhal nejvýš a hlavičkou otevírá skóre. Grigar si na míč, který šel k tyči sáhl, ale kulatý nesmysl nakonec doskákal na brankovou čáru. Domácí měli i štěstí.

25
    Domácí mají výhodu standardní situace...

24
    Pecka se dostal ke hlavičce, ale zakončil slabě.

23
    Nitrianský poslal centro-střelu a Grigar měl opět práci.

22
    Faul Teplic na polovině hřiště. Míč mají domácí.

21
    Před Čirkinem míč odhlavičkoval Vidlička do zámezí.

20
    Mareš se už už dostával do zakončení, ale těsně před ním míč odkopl Laštovka.

19
    Ondráška dobře uhlídal Siva. Míč má Grigar.

18
    Čirkin hledal dlouhým centrem Nitrianského. Ten na míč nedosáhl.

17
    Dlouhý nákop na Doška končí až u Kučery.

16
    Dynamo kombinuje na polovině Teplic.

15
    Nitrianský nacentroval do pokutového území, míč se dostal k Otepkovi, který z hranice vápna tvrdě vystřelil. Grigar měl plné ruce práce, aby míč vyrazil. Balón se ještě dostal k Ondráškovi, který Grigara prostřelil, ale gól neplatí pro ofsajd! Z další akce mohl znovu Ondrášek dát gól, ale jeho hlavička byla nepřesná.

13
    Horejš kopl při pádu Černáka do obličeje, ten zůstává ležet na hřišti.

12
    ... Otepkův centr odhlavičkoval Siva.

11
    Nitrianský byl faulován, je tu další standardní situace...

10
    Na druhé straně na míč v pokutovém území nedosáhl Vachoušek ani Melunovič.

10
    Otepka se dostal ke střele ale jen nastřelil Grigara.

9
    ... centr Otepky na bližší tyč odhlavičkoval Vidlička.

8
    Pecka vybojoval rohový kop...

7
    Střílenou přihrávku špatně zpracoval Lengyel. Míč se ještě odrazil k Čirkinovi, který branku přestřelil.

6
    Čirkin byl faulován a je tu další standardní situace...

5
    ... Otepkův centr odkopl Siva.

4
    Pecka vybojoval standardní situaci na polovině Teplic...

3
    Pecka se dostal po centru Horejše do zakončení. Jeho přízemní střelu zblokoval před Grigarem jeden z obránců.

2
    Náznaky šancí na obou stranách. Bez úspěchu.

1
    Utkání zahájili domácí hráči.

1

Hráči nastupují na hrací plochu. Domácí v purpurově-černé kombinaci. Hosté ve žlutomodré variantě dresu.

SK Dynamo České Budějovice: Kučera - Laštovka, Lengyel, Horejš (K), Vulin - Černák - Otepka, Čirkin, Nitrianský - Pecka, Ondrášek.

FK Teplice: Grigar - Siva, Vidlička, Matula, Rosa - Vachoušek, Kalivoda, Čajič, Mareš - Došek, Melunovič.

Rozhodčí: Paták - Pospíšil, Teuber.

Přeji krásné odpoledne ze Střeleckého ostrova v Českých Budějovicích. První jarní kolo Gambrunis ligy je tu! Domácí Dynamo přivítá Teplice.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.