Ústí n. L. – Olomouc 0:3 (kon.) | Č. Budějovice – Teplice 2:2 (kon.) | Jablonec – Liberec 3:0 (kon.)
SK Dynamo Č. Budějovice
2:2 (2:1)
FK Teplice
Neděle 27.02.2011, 15:00 • Střelecký ostrov • Gambrinus liga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.

Přeji krásné odpoledne ze Střeleckého ostrova v Českých Budějovicích. První jarní kolo Gambrunis ligy je tu! Domácí Dynamo přivítá Teplice.

SK Dynamo České Budějovice: Kučera - Laštovka, Lengyel, Horejš (K), Vulin - Černák - Otepka, Čirkin, Nitrianský - Pecka, Ondrášek.

FK Teplice: Grigar - Siva, Vidlička, Matula, Rosa - Vachoušek, Kalivoda, Čajič, Mareš - Došek, Melunovič.

Rozhodčí: Paták - Pospíšil, Teuber.

Hráči nastupují na hrací plochu. Domácí v purpurově-černé kombinaci. Hosté ve žlutomodré variantě dresu.

1

1
    Utkání zahájili domácí hráči.

2
    Náznaky šancí na obou stranách. Bez úspěchu.

3
    Pecka se dostal po centru Horejše do zakončení. Jeho přízemní střelu zblokoval před Grigarem jeden z obránců.

4
    Pecka vybojoval standardní situaci na polovině Teplic...

5
    ... Otepkův centr odkopl Siva.

6
    Čirkin byl faulován a je tu další standardní situace...

7
    Střílenou přihrávku špatně zpracoval Lengyel. Míč se ještě odrazil k Čirkinovi, který branku přestřelil.

8
    Pecka vybojoval rohový kop...

9
    ... centr Otepky na bližší tyč odhlavičkoval Vidlička.

10
    Otepka se dostal ke střele ale jen nastřelil Grigara.

10
    Na druhé straně na míč v pokutovém území nedosáhl Vachoušek ani Melunovič.

11
    Nitrianský byl faulován, je tu další standardní situace...

12
    ... Otepkův centr odhlavičkoval Siva.

13
    Horejš kopl při pádu Černáka do obličeje, ten zůstává ležet na hřišti.

15
    Nitrianský nacentroval do pokutového území, míč se dostal k Otepkovi, který z hranice vápna tvrdě vystřelil. Grigar měl plné ruce práce, aby míč vyrazil. Balón se ještě dostal k Ondráškovi, který Grigara prostřelil, ale gól neplatí pro ofsajd! Z další akce mohl znovu Ondrášek dát gól, ale jeho hlavička byla nepřesná.

16
    Dynamo kombinuje na polovině Teplic.

17
    Dlouhý nákop na Doška končí až u Kučery.

18
    Čirkin hledal dlouhým centrem Nitrianského. Ten na míč nedosáhl.

19
    Ondráška dobře uhlídal Siva. Míč má Grigar.

20
    Mareš se už už dostával do zakončení, ale těsně před ním míč odkopl Laštovka.

21
    Před Čirkinem míč odhlavičkoval Vidlička do zámezí.

22
    Faul Teplic na polovině hřiště. Míč mají domácí.

23
    Nitrianský poslal centro-střelu a Grigar měl opět práci.

24
    Pecka se dostal ke hlavičce, ale zakončil slabě.

25
    Domácí mají výhodu standardní situace...

26
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Jako správný kapitán se zachoval DAVID HOREJŠ! Po centru Otepky vyšplhal nejvýš a hlavičkou otevírá skóre. Grigar si na míč, který šel k tyči sáhl, ale kulatý nesmysl nakonec doskákal na brankovou čáru. Domácí měli i štěstí.

28
    Nejlepší střelec Dynama se opět prosazuje! ZDENĚK ONDRÁŠEK se dostal do zakončení z pravé strany a levačkou prostřelil Grigara!

30
    Teplice poslaly dva centry do pokutového území Dynama. Gólman Kučera byl na místě a míč vyrazil.

31
    Lengyel tvrdě šel do míče a před Melunovičem skluzem odkopl míč. Následně fauloval Otepka a je z toho standardní situace. Mezi tím dostal žlutou kartu Mareš.

32
    ... Teplice domácí neohrozily.

33
    Matula skluzem sestřelil Otepku a může být rád, že vidí jen žlutou kartu.

34
    ... po centru se hosté nedomluvili a Matula poslal míč nad vlastní branku, je z toho roh...

35
    ... do zakončení se dostal Vulin. Grigar byl pozorný.

36
    Doška ubránil Laštovka, míč mají domácí.

37
    Domácí kombinují na polovině Teplic a jsou lepším týmem.

38
    Do zakončení se dostal Melunovič. Bohužel pro hosty ale zamířil jen doprostřed branky, kde stál Kučera.

39
    Opět domácí tvoří hru. Zdá se, že zimní přípravu měli opravdu kvalitní.

42
    Melunovič nedosáhl na malém vápně na přihrávku Mareše. To byla velká šance.

43
    Blíží se konec prvního poločasu. Dynamo je stále při chuti a Teplice se zatím hledají.

44
    Slyšet jsou i oba kotle. Více ten domácí.

45
    Nitrianský pro diváky... obhodil si Rosu a poté z první vypálil. Střela šla vedle.

45
    Došek fauloval Laštovku a dostává žlutou kartu.

45
    Teplice právě vstřelily branku!
    JAKUB MAREŠ křižnou střelou k levé tyči snižuje v nastavení!

Skončil první poločas utkání mezi Českými Budějovicemi a Teplicemi, který nabídl tři branky. Gól dali Horejš a Ondrášek a Mareš.

Pro domácí je to studená sprcha. Celý první poločas byli jasně lepší. Teplice se hledaly, ale nakonec se našly. Druhý poločas bude o to více zajímavý.

V domácímk týmu dojde ke změně. V dresu je Žižka a intenzivně se rozcvičuje. Uvidíme, za koho nastoupí. Možná to bude Laštovka, kterého přišlápl Došek ke konci půle.

Hráči se vracejí na hrací plochu. Druhý poločas zanedlouho začne.

46

46
    Žižka nakonec nahradil Černáka.

47
    Teplice vstoupily do druhého poločasu aktivněji.

48
    Centr Kalivody končí až za brankou. Vykopávat bude Kučera.

49
    Domácí nyní kombinují na polovině hřiště.

50
    Čirkin se efektivně uvolnil a vypálil. Je z toho roh...

54
    Vulin ukázal svou sílu a přetlačil Kalivodu.

55
    Kalivoda sestřelil Otepku a vidí žlutou kartu.

56
    Dynamo má roh...

2440 diváků přišlo na Střelecký ostrov.

57
    Hosté střídají. Přišel Mahmutovič a odešel Melunovič.

57
    Z rohu nic nebylo.

58
    Obrovská chyba kapitána Horejše! Míč místo odkopnutí jen zpracoval hrudí pro LIBORA DOŠKA a ten si pohrál jak s obranou, tak i s Kučerou, který byl bezmocný.

60
    Ondrášek se nechal nachytat a je pískán ofsajd.

61
    Míč mají Teplice. Do druhého poločasu jakoby nastoupil jiný tým.

62
    Dynamo má výhodu v podobě rohu...

63
    ... míč končí až v zámezí.

64
    Mahmutovič šel sám na Kučeru a ten ho vychytal!

65
    Přečíslení Dynama 4 na 3. Pecka vystřelil a Grigar míč vytěsnil na tyč!

66
    Dnes sledujeme pěkný fotbal plný šancí. Divákům se utkání musí líbit!

67
    Čirkin vymáchal obránce a poté nahrál před branku, míč končí v zámezí a je z toho roh...

68
    ... z něj nic domácí nevytěžili.

68
    Hudson střídá Nitrianského.

69
    Teplice si vybojovaly standardní situaci...

70
    ... z ní šance nebyla.

71
    Dynamo se dostalo na polovinu Teplic a kombinuje na ní.

72
    Horejš udělal další obrovskou chybu, ale napravil to Laštovka.

73
    Dynamo bojuje o třetí gól ale do zakončení se nemůže dostat.

74
    Lácha vystřídal Kalivodu.

75
    Nyní je aktivnější Dynamo a má stále míč.

76
    Hudson fauloval Grigara a ten leží na zemi. Domácí hráč vidí žlutý kartónek.

77
    Grigar je v pořádku. Pádu možná i trochu přidal.

78
    Vidlička pořádně protáhl Kučeru. Ten míč ve skoku vyrazil.

79
    Hostující hráči zdržují! Na hřišti po drobném kontaktu zůstává ležet Mahmutovič.

80
    Stráský nahradil Ondráška.

81
    Stráský už přehodil Grigara, toho ale v brance zastoupil spoluhráč!

82
    Domácí hráči chtějí víc. Bojují a chtějí získat zpět vedení.

83
    Otepka vybojoval standardní situaci...

84
    ... centr Otepky odhlavičkoval Matula na roh...

84
    ... domácí nic nevytěžili. Naopak hosté založili protiútok, který uhasil Lengyel za cenu žluté karty.

85
    Vachouška vystřídal Jungr.

86
    Mahmutovič běžel sám na brankáře... Kučeru si obhodil a už chtěl střílet. V tom mu zezadu skluzem míč zablokoval Lengyel a zachránil domácí od pohromy!

87
    Na Střeleckém ostrově utkání finišuje. Teplice se odhodlaly, že nakonec ještě zkusí zaútočit na tři body.

88
    Lengyel se dostal do zakončení. Střelou z první ale branku minul.

90
    Rozhodčí nastaví 3 minuty.

90
    Mahmutovič se dostal do protiútoku a trefil vnější tyč!

90
    Dynamo má míč a zakládá pravděpodobně poslední akci zápasu.

90
    Do zakončení se domácí nemohou dostat.

Skončilo utkání, které nabídlo čtyři góly. Dvě branky daly obě mužstva. Remíza je spravedlivá. První poločas byli lepší domácí hráči, druhý hosté. (16:50:26)