HC Slovan – Trenčín 4:1 (kon.) | Banská Bystrica – Zvolen 3:4 (kon.)
HC Slovan Bratislava
4:1 (0:1, 0:0, 4:0)
HK DUKLA Trenčín
sk Neděle 27.02.2011, 18:00 • Bratislava - Ružinov, štadión Vladimíra Dzurillu • Tipos Extraliga (SR)

V sérii vedie SLOVAN BRATISLAVA 2:0. (20:21:46)

60:00

Siréna končí dnešný duel domáci Slovan si zaknihuje víťazstvo 4:1, stav série je 2:0.

59:20
    Do konca štaridsať sekúnd, potlesk pre aktérov dnešného duelu. Stav stretnutia sa nám pravdepodobne meniť nebude.

57:59
    V Ružinove je už oslavná nálada, fanúšikovia sú spokojní do konca tretiny už veľa nezostáva a Slovan vedie o tri góly, keď sa mu zadarilo najmú v poslednej tretine, keď trenčanov rozbil štyrmi gólmi.

57:03
    Slovan sa dopustil priestupku voči pravidlám, o zakázanom uvolnení. Sekerášov pokus od modrej čiary - neúspešný.

56:40
    Trenčanom sa prestalo dariť, a Slovan zaslúžene vedie v koncovke sa domácim začalo dariť až v poslednej tretine, vydržali čakať na svoju príležitosť a to sa im oplatilo.

55:51
    Hudáček odviedol kvalitnú prácu, keď sa zjavil pred bránou Kováča, ktorého prekonal strelou ponad betóny a zvýšil tak stav stretnuia na štyri jedna.

53:58
    Tretí gól domáceho mužstva dáva Martin Hujsa, ktorý dostal puk na hokejku medzi kruhy a nádhernou stelou prekonal Kováča, ktorý nemal šancu.

53:30
    Nedorost, Hujsa v rohu klziska, držia puk na svojich hokejkách a bierajú cené sekundy.

53:10
    Puk je v útočnom pásme Slovana, hra je prerušená, puk sa vzdialil z dohladu rozhodcov, preto prerušená hra.

Vhadzovanie v strednom pásme, puk na trenčianskych hokejkách Hruška a zakončenie Gašparoviča, končí na výstroji Konráda.

52:07
    Tieme out - reklamná prestávka

51:53
    Zakázane uvolnenie domáceho mužstva, hokej ako v prvej treitne v Ružinove absentuje.

50:42
    V Ružinove zostáva v riadnom čase odohrať desať minút dnešného duelu.

49:42
    Buc v rohu klziska vybojoval puk poslal ho Hudáčkovi, ten za brnou Kováča ale čo s pukom, prišiel oň.

49:00
    Skokan nie vlastnou vinou na ladovej ploche, no píšťalky mlčia, vylučovať sa nebude.

48:40
    Navrov - mal možnosť vyrovnať, no betón pri pravej tyčke Konrádovej brány nepovolil a stav sa nemení.

47:50
    Slovan vedie o jeden gól, no ešte nemá body pod strechou celkom isté. Trenčania sa nevzdávajú...

Sekerášov pokus od modrej čiary, jeden z hráčov hostí bol v bránkovisku, všetko sa sťahuje do stredného pásma.

Jozef Fajták

Branky a nahrávky: 47. Lipiansky, 54. Hujsa Martin, 56. Hudáček (Buc) - 12. Ďuriš (Sekeráš), 43. Buc (Uram)

HC Slovan Bratislava: Konrád - Jackman, Hájek, Cartelli, Frühauf, J. Kováčik, Štajnoch, Rullier, Bohunický - M. Bakoš, Hujsa - Uram, L. Hudáček, Lipiansky - D. Skokan, Kapuš, D. Buc - Róbert Huna, A. Nedorost, Richard Huna
    HK DUKLA Trenčín: Trenčín: Kováč - Sekeráš, E. Bednár, Hruška, Bolf, Martin Chovan, S. Tomko - Mikula, Blatný, T. Melichárek - Tybor, Gašparovič, R. Tvrdoň - Naurov, P. Kopecký, Jánoš - M. Filo, O. Ďuriš, Koložváry

Rozhodčí: GREČKO, KONC

Diváci: Vypredané