Třebíč – Nymburk 18:3 (kon.) | Klatovy – Děčín 11:3 (kon.) | Frýdek-M. – Šumperk 5:3 (kon.)
SK Horácká Slavia Třebíč
18:3 (3:1, 9:1, 6:1)
NED Hockey Nymburk
Neděle 27.02.2011, 10:00 • Zimní stadion Města Třebíče - MANN+HUMMEL ARENA • Liga staršího dorostu

Po vyrovnané první třetině se prosazovali už jen domácí a hostům naložili na cestu neuvěřitelných osmnáct branek. Hezké nedělní odpoledne z Třebíče.

60:00

59:55
    Poslední střelu zápasu vyslal Šifta, vyrážečka Bednáře byla na místě.

59:10
    Domácí už se nikam neženou, dvacítky se asi nedočkáme.

58:26
    Horácká Slavia právě vstřelila branku!
    Další krok ke dvacítce. Nedáš dostaneě platí i dnes. Exhibiční kombinaci zakončil NIKOLA MAREK. sistence Michal Vlašín.

58:20
    Šifta jel sám na Bednáře, ale ten jeho blafák pokryl a vytěsnil puk mimo svoji klec.

57:32
    Úmyslný, pětimetrový ofsajd Nymburka, hra se stěhuje před bránu Reissausovu.

56:34
    Blížíme se ke dvacáté brance, sedmnáctý gól Třebíče vsítil jak jinak, než z dorážky JAN SALÁK. Asistence Jiří Roupec. Uvidíme kde se skóre zastaví.

56:10
    Domácí šli za další brankou. Ta sice nepadla, ale byla z toho strkanice v brankovišti Nymburka. Tentokrát už vážnější než minule, nakonec ale končí v klidu.

55:45
    Dlaší už šestnáctý gól Třebíčských střílí MICHAL VLAŠÍN. Opět to byla dorážka a opět z bezprostřední blízkosti. Asistence David Horký a Tomáš Pelikán.

54:44
    Abrahám teď svedl silový souboj s jedním z útočníků soupeře a dá seříct, že jej zvládl výbroně. Tělo na tělo odvezl soupeře až do rohu kluziště, kde mu pak pomohli spoluhráči a odebrali útočníkovi Nymburka puk.

53:25
    Domácí forvard Weiss se dostával do úniku, ale obránce Nymburka mu v poslední chvíli nadzvedl hůl a obral ho tak o puk i šanci.

52:50
    Hosté teď kombinovali v útočném pásmu, ale bez zakončení.

51:54

51:33
    Strkanice u nymburské branky, nakonec to ale nebude nic vážného.

51:11
    Více než minuta přesilovky utekla a domácí se nedostali ke střele.

49:54
    Na dvě minuty si odpočine Šafra (NYM) za hákování. Odsedí si celé dvě minuty? To je aktuální otázka,.

48:10
    Nejlepší hráč hostů Šifta střílel švihem z pravého kruhu, brankář Bednář vyrážečkou odrazil puk do své masky a kootuč šel daleko h¨do hřiště.

Milan Píša

Branky a nahrávky: 9. Horký (Marek), 13. Marek (Horký), 20. Horký, 25. Abrahám (Stromecký), 25. Marek (Horký), 25. Vlašín (Marek, Horký), 29. Donutil (Roupec), 30. Vlašín (Horký, Pálka), 31. Horký (Pálka), 32. Salák, 35. Weiss (Horký), 38. Mašek (Abrahám), 46. Abrahám (Mašek, Pálka), 47. Pálka (Marek, Vlašín), 48. Salák (Roupec), 56. Vlašín (Horký, Pelikán), 57. Salák (Roupec), 59. Marek (Vlašín) - 16. Šifta (Výborný), 38. Fiala, 41. Šifta

SK Horácká Slavia Třebíč: Vejmelka - Pálka, Pelikán, Sedlář, Donutil, Tvarůžek, Švejda - Vlašín, Marek, Horký - Roupec, Salák, Weiss, Stromecký - Abrahám, Mašek
    NED Hockey Nymburk: Novotný - Fiala, Havelka, Jirousek, Kořínek, Výborný, Zumr, Straňák, Šifta, Petrtýl, Podzimek, Šafra, Tománek