Havlíčkův Brod – Chomutov 4:7 (kon.) | Opava – Kladno 1:3 (kon.) | Ústí n/L – Motor ČB 3:2 (kon.)
K. Vary – Liberec 4:0 (kon.) | Pardubice – Olomouc 4:2 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
3:2 (2:0, 0:0, 1:2)
Banes Motor České Budějovice
Pondělí 28.02.2011, 17:00 • Zlatopramen Arena, Masarykova 232, Ústí nad Labem • DHL Extraliga juniorů

Statistiky utkání:

Zakázaná uvolnění: 10:4 (1:2, 4:0, 5:2).
    Ofsajdy: 3:3 (2:1, 0:1, 1:1).
    Vyhraná vhazování: 27:37 (8:12, 7:10, 12:15). (23:08:58)

Vyrovnávací gól se již hostům vstřelit nepodařilo, a tak zůstávají všechny tři body v Ústí nad Labem. Nebýt úvodu, Jihočeši by možná sahali i po třech bodech. Ze Zlatopramen Areny na shledanou.

60:00

59:31
    Hosté znovu bez brankáře.

59:28
    Mountfield právě vstřelil branku!

Hosté znovu snižují, využitá přesilovka. Z dorážky se prosazuje MARTIN SEMRÁD. Asistence: Radim Heřman.

59:13
    Hosté bez brankáře.

59:13
    Domácí hráčská lavice potrestána 2 minutami za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká Kuchynka.

58:28
    Vyloučen Předota (CEB) na 10 minut za nesportovní chování.

58:28
    Hosté s brankářem.

58:28
    Lvi právě vstřelili branku!

VOJTĚCH HOŠEK trefuje prázdnou branku. Nejprve se trefil do brusle jednoho z bránících hráčů, napodruhé už byl neomylný! Bez asistence.

57:42
    Icing Ústí nad Labem.

57:22
    Hosté okupují branku Bursy, ale prosadit podruhé se jim nedaří.

57:01
    Martin Baránek míří z půlky vedle!

56:29
    Hosté bez brankáře!

56:25
    Domácí jsou pod tlakem a vyhazují na zakázané uvolnění.

55:40

54:18
    Hosté to zkouší, přeci jen mají ještě necelých šest minut. Dietz od modré Bursu nepřekonal.

53:40
    Budějovice mají k dispozici přesilovku. Za faul kolenem byl na 2 minuty vykázán Merta (UNL).

Zdeněk Kamínek ml.

Branky a nahrávky: 3. Kuchynka (Pořický, Baránek Martin), 6. Racek, 59. Hošek - 53. Švihálek (Předota), 60. Semrád (Heřman)

HC Slovan Ústí nad Labem: Bursa (M. Formánek) - V. Brož, T. Procházka, Ságer, Holomek - Racek, Daráš, Krupička - Hošek, Merta, Vávra - Kuchynka, Martin Baránek, Pořický - Harkabus, M. Hanzl. Trenér: Neliba.
    Banes Motor České Budějovice: Hrubec (Kantor) - Jáchym, Semrád, Předota, Dietz, Kolařík, Klement, od 11. do 40. Štěpán - Babka, Ježek, Švihálek - R. Seidl, Jakub Marek, Sumerauer - Rousek, Sedlák, R. Heřman - Přibyl, Zvoník, E. Turek. Trenér: J. Formánek.

Rozhodčí: Luczków - Mašek, Rozlílek