Trenčín – HC Slovan 3:2 (po s.n.) | Zvolen – Banská Bystrica 3:4 (po s.n.)
3:4 (2:0, 0:0, 1:3)
HC MONACObet Banská Bystrica
sk Čtvrtek 03.03.2011, 18:00Tipos Extraliga (SR)

Bánská Bystrica dala gól!
    Tománek ako jediný premenil samostatný nájazd blafákom medzi betóny padajúceho zvolenského brankára a postaral sa o to, že v sérii je nerozhodne 2:2!

64:30
    Tománkova šanca, následne žrďka Šechného!!!

64:10
    Otčenáš ide na dve minúty za držanie, presilovka Banskej Bystrice!

63:55
    Škrečko neudržal Bambúchovu strelu zdiaľky a Hlinka vo vyloženej šanci v páde netrafil bránku!!!

59:41
    Cebák nahodil puk na Hudeca a ten pohotovo z otočky vyrovnáva 19 sekúnd pred koncom! Neuveriteľný infarktový scenár pokračuje!

56:09
    Zvolen dal gól!
    Skvelý Otčenáš vybojoval puk, natlačil sa pred Šimonoviča ako buldog a zakončil s prehľadom blafákom! Zvolenčania opäť vyhrávajú!

54:27
    Je vyrovnané! Po obrovskom závare pred Škrečkom sa vrhol po puku Šechný a dostal ho za chrbát zvolenského brankára!

54:05
    Kútny nedal do prázdnej bránky, neuveriteľné!!!

53:10
    Hostia znižujú! Hlinka posielal puk z pravej strany pred bránku a pohotový Tománek dopravil puk z uhla do siete!

51:32
    Teraz bude poriadne horúco, Lukáš Jurík ide na dve minúty za hákovanie! Šanca Banskobystričanov na kontaktný gól.

44:52
    Sýkora vo vyloženej šanci zahákovaný Čiernym! Ten ide na dve minúty, hostia budú hrať presilovku.

44:20
    Češík trafil z nenápadnej akcie do žrďky! Škrečko vôbec nestačil reagovať!

37:35
    Biro narazil hrubo Chovana na mantinel a toto už rozhodca musel pískať! Zvolenčania si zahrajú presilovku.

35:51
    Otčenáš ide na trestné strieľanie, nedal medzi Šimonovičove betóny!

35:51
    Biro na modrej zlomil hokejku a už sa cez neho rútil Otčenáš do sóla! Cebák ho zrazil, trestné strieľanie!

29:37
    Češík v stopercentnej šanci po prihrávke spoza bránky! Zblízka trafil iba Škrečka!

27:09
    Trochta vo veľkej šanci, prehodil si na bekhend a nedal! Šimonovič vzápätí posunul bránku, podľa rozhodcu úmyselne a hostia dostávajú dvojminútový trest Odsedí si ho Weissmann.

23:10
    Ďalšia presilovka hostí, Kovář si oddýchne na dve minúty za podrazenie.

18:25
    Pucher pred bránkou vyrazil hokejkou Kolbovi a ide na dve minúty.

16:13
    Ďalšie obojstranné vylúčenie, Kovář a Kútny si oddýchnu na dve minúty za podrazenie, resp. sekanie.

14:50
    Baláž sekal a za to ide na dve minúty, hostia si zahrajú presilovku.

11:59
    Lažo dostáva dve plus dve minúty, Ďaloga to isté, obaja za sekanie a hrubosť.

10:39
    Domáci dokonale rozobrali súperovu obranu! Kovář prihral z pravého kruhu Balážovi, ktorému už stačilo trafiť iba prázdnu bránku!

9:20
    Tománkova nádherná individuálna akcia! Prešprintoval až pred Škrečka, ten jeho strelu pod brvno bravúrne vyrazil!

5:18
    Zaslúžené vedenie HKm po vydarenej presilovke! Po strele Čierneho od modrej Pucher ešte Šimonoviča neprekonal, ale Barinka stojaci pri ľavej žrdi už áno!