Třinec – Zlín 2:1 (kon.) | Most – Sparta B 1:1 (kon.) | Vlašim – Táborsko 2:1 (kon.)
FK Baník Most 1909
1:1 (1:0)
AC Sparta Praha B
Sobota 07.05.2011, 16:00 • stadion Josefa Masopusta, Most • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Utkání končí spravedlivou remízou 1:1. V prvním poločase byli domácí opticky lepší, ale po přestávce brzy inkasovali a další gól už nepřidali. Z Mostu přeji pěkný zbytek víkendu. Fotbalu zdar! (17:53:00)

90
    Nastavuje se jedna minuta.

89
    Sparta naposledy střídala: Pavelku nahradil Rada.

89
    Žlutou kartu dostal domácí Hofmann.

88
    Teď měla Sparta štěstí! Tečovaný centr Christofa gólman konečky prstů vytěsnil na roh!

88
    Sparťané nic nevymýšlí a dlouhými nákopy se osvobozují.

86
    Brejk Sparty přerušil mostecký Lafrance a dostává žlutou kartu.

85
    Moje slova málem vyvrátil domácí Franěk, který se po chytré Christofově přihrávce objevil sám před brankářem, ale Mokrohajský ho vychytal!

84
    Hru často přerušují fauly a nepřesné přihrávky. Před brankami se přitom nic zajímavého také neděje.

83
    Zápas skutečně není příliš koukatelný. Takový onlajn se nepíše snadno...

82
    Mostečtí se už několikrát připravili školácky nepřesnými přihrávkami o zajímavé příležitosti. To samé se ale dá říct i o druhé straně.

80
    Utkání sleduje 435 diváků.

79
    Mostecký Franěk v souboji fauloval Doležala a je druhým hráčem zápasu, který vidí žlutou kartu.

78
    Druhé střídání připravili hosté. Dohrál Putz, nastupuje Lačný.

75
    Poslední minuty patří už zase Mosteckým. Po dlouhém Knakalově autu hlavičkoval Franěk do rukavic Mokrohajského.

73
    Oborvská šance Sparty! Hosté získali u svého vápna míč a bleskovým brejkem se přehnali do útoku. Na Palečka šel zcela sám Putz, ale tentokrát mostecký brankář vyšel jako vítěz!