Třinec – Zlín 2:1 (kon.) | Most – Sparta B 1:1 (kon.) | Vlašim – Táborsko 2:1 (kon.)
FK Baník Most 1909
1:1 (1:0)
AC Sparta Praha B
Sobota 07.05.2011, 16:00 • stadion Josefa Masopusta, Most • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Utkání končí spravedlivou remízou 1:1. V prvním poločase byli domácí opticky lepší, ale po přestávce brzy inkasovali a další gól už nepřidali. Z Mostu přeji pěkný zbytek víkendu. Fotbalu zdar! (17:53:00)

90
    Nastavuje se jedna minuta.

89
    Sparta naposledy střídala: Pavelku nahradil Rada.

89
    Žlutou kartu dostal domácí Hofmann.

88
    Teď měla Sparta štěstí! Tečovaný centr Christofa gólman konečky prstů vytěsnil na roh!

88
    Sparťané nic nevymýšlí a dlouhými nákopy se osvobozují.

86
    Brejk Sparty přerušil mostecký Lafrance a dostává žlutou kartu.

85
    Moje slova málem vyvrátil domácí Franěk, který se po chytré Christofově přihrávce objevil sám před brankářem, ale Mokrohajský ho vychytal!

84
    Hru často přerušují fauly a nepřesné přihrávky. Před brankami se přitom nic zajímavého také neděje.

83
    Zápas skutečně není příliš koukatelný. Takový onlajn se nepíše snadno...

82
    Mostečtí se už několikrát připravili školácky nepřesnými přihrávkami o zajímavé příležitosti. To samé se ale dá říct i o druhé straně.

80
    Utkání sleduje 435 diváků.

79
    Mostecký Franěk v souboji fauloval Doležala a je druhým hráčem zápasu, který vidí žlutou kartu.

78
    Druhé střídání připravili hosté. Dohrál Putz, nastupuje Lačný.

75
    Poslední minuty patří už zase Mosteckým. Po dlouhém Knakalově autu hlavičkoval Franěk do rukavic Mokrohajského.

73
    Oborvská šance Sparty! Hosté získali u svého vápna míč a bleskovým brejkem se přehnali do útoku. Na Palečka šel zcela sám Putz, ale tentokrát mostecký brankář vyšel jako vítěz!

72
    Na hřišti se nic zajímavého neděje a tak diváci sledují potyčky u sektoru Sparty.

71
    Baník naposledy střídá: místo Bednáře nastupuje Frnoch.

69
    Šance Mosteckých! Lafrance opět podpořil ofenzívu, posunul míč do pravé strany na Knakala, který z voleje poslal před branku centr. Fraňkovi chyběl krok!

68
    Zmar domácích teď dokumentovala standardní situace, kterou se baníkovci snažili rozehrát jako signál, ale vůbec se jim to nepovedlo.

65
    Domácí Lafrance prošel s míčem u nohy celé hřiště, našel ve vápně Bednáře, který už mohl z dobré pozice pálit, ale ještě přihrával a následný centr před prázdnou branku obrana Sparty zastavila.

61
    Domácí se teď vymanili z vlastního vápna a podnikli rychlý brejk. Na jeho konci se Danoski vyhnul Polomovi, ale upadl na zem a žádal si faul, který sudí neodpískal.

60
    Baníkovcům se nedaří delší dobu udržet míč ve své moci, a tak se dopředu tlačí Sparta.

58
    Mostečtí trenéři musejí podruhé střídat. Kulhajícího Badalyana nahradil Franěk.

57
    Letenští se usadili na polovině Mostu a jsou lepším týmem.

54
    S domácími laciný gól trochu zamával. Druhý poločas přitom začal ospale, pak ale z čista jasna přišla tutovka pro Putze, kterou mladý útočník nepohrdl.

50
    Sparta právě vstřelila branku!
    Sparta srovnává zadarmo na 1:1! Dlouhý balon chtěl Lafrance posunout hlavou brankáři, ale to se mu nepovedlo, balonu se chopil PETR PUTZ a střelou mezi nohy propálil Palečka.

47
    Do sektoru hostí dorazilo o přestávku asi dvacet přívrženců Sparty a zhruba stejný počet přišlo také do mosteckého kotle. Podle informací od našeho zdroje se tábory střetly v bitce v odlehlé části Mostu.

46
    Také hosté sáhli ke změně. Kroba nahradil Skalák.

46
    Domácí střídali o půli: v kabině zůstal Rusetski, přišel Rosendo.

46

45
    Jendruščák odhlavičkoval míč pryč, poločas končí.

45
    Hosté ještě budou kopat roh, svůj první v zápase.

43
    Mostečtí by už raději asi byli v kabinách. Domácí se stáhli na vlastní půlku a čekají na poločasový hvizd.

40
    Abena lehkovážně přišel o míč, k tomu se dostal Danoski a připravil gólovou pozici pro Christofa, který ale z patnácti metrů vysoko přestřelil sparťanskou branku! To byla velká šance.

39
    Hosté se sympaticky tlačí dopředu, ale jejich akci podruhé během dvou minut zastavil ofsajd.

38
    Domácí Danoski naprosto zbytečně bránil Pavelkovi rozehrát standardní situaci a dostává žlutou kartu.

35
    Letenští už poněkolikáté váhavě rozehrávali před vlastní brankou a vše musel řešit odkopem do autu brankář Mokrohajský.

32
    Sparta se pokusila odpovědět průnikem Putze, ten po souboji s Bělouškem šel ve vápně k zemi a žádal si penaltu. Sudí místo toho odpískali jeho ruku a rozehrávat mohl Baník.

31
    Domácí fanoušci na oslavu gólu rozjeli celosvětové známý chorál Horto magiko. Mostečtí potřebují body do tabulky jako sůl.

29
    Most právě vstřelil branku!
    A z třetího rohu v pořadí Baník udeřil! Jendruščákův načechraný míč se snesl na hlavu KEVINA LAFRANCEHO, který přeskočil o hlavu vyššího Abenu a možná i s nějakou tečí dostal míč do sítě - 1:0!

28
    A další roh pro Baník. Sparťané se poslední minuty jen pasivně brání.

26
    Mostečtí se teď kombinací dostali až k vápnu Sparty, ale Rusetskému se centr nepovedl a těsně před Badalyanem upálil míč do bezpečí Sus.

24
    Tak to se nepovedlo. Jendruščák rozehrál roh na volej Hofmannovi, který ale slabší levačkou vystřelil slabě, dá-li se to tak vůbec nazvat.

24
    Baník bude kopat druhý rohový kop. Ten první hosté snadno odvrátili.

22
    Od urostlého Abeny se domácí hráči odráželi jako od zdi. Kamerunský hráč poslal míč na pravou stranu Glaserovi, tomu ale centr nesedl a míč skončil v zámezí.

20
    Mostecký Bednář se probíjel přes obránce Suse, ten ale klíčovou situaci zvládl. Jinak by domácí útočník byl před brankářem zcela sám.

19
    Lafrance je tvrdý chlapík a nakonec se po jedné noze sám dostal za lajnu a teď se vrátil do hry.

18
    Po několika tvrdých soubojích se po zemí kroutí v bolestech mostecký stoper Lafrance. To nevypadá dobře.

16
    Knakal vytloukl bloky a Baník bude kopat první roh.

15
    Po bojovných minutách u středového krohu se v poslední době mazlí s míčem Mostečtí, ale všechno to probíhá daleko daleko od branky Sparty.

13
    Na stadion Josefa Masopusta přišla tradiční možná čtyřsethlavá návštěva. Tradičně slyšet je také kotel baníkovců. Jejich pokřiky se odráží od protilehlé prázdné tribuny a nesou se areálem.

11
    Rána z nouze v podání mosteckého Hofmanna se ukázala jako hodně nebezpečná! Zdánlivě vysoký balon v poslední fázi letu rychle klesl a skončil možná třicet čísel nad břevnem. Gólman Sparty by neměl šanci.

9
    První závar před brankou Sparty. Bednářův centr ale vyboxoval daleko od branky brankář Mokrohajský. Vzápětí se řítil sám na branku Lafrance, ale akci domácích posoudil pomezní k nelibosti fanoušků jako ofsajdovou.

8
    Stále se týmy spíše oťukávají, kromě Glaserovi střely jsme žádný střelecký pokus neviděli.

4
    Dnes na sebe narazily mladé celky a na hře je to hned od začátku znát. Na jedné straně dravost a agresivita, na té druhé ale také dost nepřesností a někdy i taktických zmatků.

2
    Sparta ale přispěchala s první střeleckou příležitostí, Odražený balon se dostal za vápno ke Glaserovi, který pěkně vypálil bez přípravy, ale trefil jen náruč připraveného Palečka.

1
    Rozehrávali hosté, ale Mostečtí okamžitě vytáhli napadání a chopili se balonu.

1

Hráči už přicházejí na zelený pažit. Domácí tradičně celí v bílém. Sparta oblékla žluté dresy a černé trenýrky.

Do mostecké sestavy se vrací po šesti utkáních brankář a kapitán Baníku Lukáš Paleček, který dlouhé týdny chyběl kvůli vážným rodinným problémům. Tímto na dálku zdravíme i jeho manželku Kristýnu!

Jak si oba týmy stojí v druholigové tabulce? Mostečtí jsou s 30 na 11. místě, Pražané mají 34 bodů a patří jim 8. příčka. Domácí tak stále nemají záchranu v soutěži jistou, na předposlední Kladno mají ošemetný náskok pěti bodů.

Pěkné prosluněné odpoledne z mosteckého stadionu Josefa Masopusta, kde nám zhruba za osm minut vypukne utkání 25. kola druhé ligy mezi domácím Baníkem Most a rezervou pražské Sparty.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.