24:24 (12:11)
HK FCC Město Lovosice
Neděle 22.05.2011, 11:00 • TJ Cement Hranice • Chance Extraliga mužů

(24:24) (14:28:19)

Dnešní zápas mezi týmy TJ Cement Hranice a HK A.S.A Město Lovosice se nesl, pro mnohé překvapivě, ve vedení domácího celku. Hraničtí po dobu celého zápasu vedli o několik branek, jejichž rozdíl se v průběhu zvětšoval i zmenšoval. Až v posledních minutách se Lovosicím v sérii několika branek za sebou podařilo pětibrankový rozdíl stáhnout a dorovnat na výsledné skóre 24:24. (24:24)

60
    Druhý poločas skončil. (24:24) (0:0)

60
    Lovosice vybojovaly míč a Kučerka míč po devítce chytá. Dnes to je plichta. (24:24) (0:0)

60
    Poslední minuta zápasu, máme vyrovnáno. Naštěstí pro hranické lovosičtí ztrácí míč. (24:24) (0:0)

59
    Devítka pro hranické, hraničtí promarnili svoji šanci díky nepřesnosti. Teď se na ně řítí lovosičtí, kteří si mnou ruce po vedení. (24:24) (0:0)

58
    Lovosice mají šanci dorovnat. A taky se tak stalo díky Chroustovskému a jeho střele z křídla. 24:24 (24:23) (0:0)

58
    Devítka pro hranické, Pavlíček vychytán Kylíškem. (24:23) (0:0)

57
    Hra pokračuje, hraničtí v útoku, ztrácí míč a Jelínek snižuje na 24:23, pro hranické nebezpečná událost. (24:22) (0:0)

57
    7m hod pro lovosické, Motl je úspěšný. 24:22, domácí družstvo si bere oddechový čas. (24:21) (0:0)

56
    5 minut do konce zápasu a Pavlíček zvyšuje na 24:21 ze spojky. (23:21) (0:0)

55
    Weintrittova střela vychytána Kylíškem. Berkova střela odražena Kučerkou, avšak Motl jeho chybu opravil střelou ze spojky. 23:21 (23:20) (0:0)

55
    Berka snižuje na 23:20 ze spojky. (23:19) (0:0)

54
    Hranice ztrácí míč. Hraničtí svou obranou míč sice ubránily, nicméně ho tečovaly, takže je u lovosických. (23:19) (0:0)

53
    Devítka pro hranické, Galus střílí přímo do Kylíška z křídla. Podstřel Chroustovskému nevyšel. (23:19) (0:0)

53
    Lovosičtí přidávají také po jedné. 23:19 (23:18) (0:0)

52
    Weintritt přidává další branku ze spojky. 23:18 (22:18) (0:0)

52
    Čadra vychytán Kylíškem. Krahulík snižuje na 22:18 ze spojky. (22:17) (0:0)

51
    Kučerka opět vychytává lovosické. Pavlíčkova střela se odrazila od břevna mimo bránu, škoda pro něj. (22:17) (0:0)