24:24 (12:11)
HK FCC Město Lovosice
Neděle 22.05.2011, 11:00 • TJ Cement Hranice • Chance Extraliga mužů

(24:24) (14:28:19)

Dnešní zápas mezi týmy TJ Cement Hranice a HK A.S.A Město Lovosice se nesl, pro mnohé překvapivě, ve vedení domácího celku. Hraničtí po dobu celého zápasu vedli o několik branek, jejichž rozdíl se v průběhu zvětšoval i zmenšoval. Až v posledních minutách se Lovosicím v sérii několika branek za sebou podařilo pětibrankový rozdíl stáhnout a dorovnat na výsledné skóre 24:24. (24:24)

60
    Druhý poločas skončil. (24:24) (0:0)

60
    Lovosice vybojovaly míč a Kučerka míč po devítce chytá. Dnes to je plichta. (24:24) (0:0)

60
    Poslední minuta zápasu, máme vyrovnáno. Naštěstí pro hranické lovosičtí ztrácí míč. (24:24) (0:0)

59
    Devítka pro hranické, hraničtí promarnili svoji šanci díky nepřesnosti. Teď se na ně řítí lovosičtí, kteří si mnou ruce po vedení. (24:24) (0:0)

58
    Lovosice mají šanci dorovnat. A taky se tak stalo díky Chroustovskému a jeho střele z křídla. 24:24 (24:23) (0:0)

58
    Devítka pro hranické, Pavlíček vychytán Kylíškem. (24:23) (0:0)

57
    Hra pokračuje, hraničtí v útoku, ztrácí míč a Jelínek snižuje na 24:23, pro hranické nebezpečná událost. (24:22) (0:0)

57
    7m hod pro lovosické, Motl je úspěšný. 24:22, domácí družstvo si bere oddechový čas. (24:21) (0:0)

56
    5 minut do konce zápasu a Pavlíček zvyšuje na 24:21 ze spojky. (23:21) (0:0)

55
    Weintrittova střela vychytána Kylíškem. Berkova střela odražena Kučerkou, avšak Motl jeho chybu opravil střelou ze spojky. 23:21 (23:20) (0:0)

55
    Berka snižuje na 23:20 ze spojky. (23:19) (0:0)

54
    Hranice ztrácí míč. Hraničtí svou obranou míč sice ubránily, nicméně ho tečovaly, takže je u lovosických. (23:19) (0:0)

53
    Devítka pro hranické, Galus střílí přímo do Kylíška z křídla. Podstřel Chroustovskému nevyšel. (23:19) (0:0)

53
    Lovosičtí přidávají také po jedné. 23:19 (23:18) (0:0)

52
    Weintritt přidává další branku ze spojky. 23:18 (22:18) (0:0)

52
    Čadra vychytán Kylíškem. Krahulík snižuje na 22:18 ze spojky. (22:17) (0:0)

51
    Kučerka opět vychytává lovosické. Pavlíčkova střela se odrazila od břevna mimo bránu, škoda pro něj. (22:17) (0:0)

50
    Galus se prosazuje v rychlém protiútoku. 22:17 ze spojky. (21:17) (0:0)

50
    7m hod za faul Berky na Čadru, Berka si jde sednout na dvě minuty a Čadra trefuje tyč. (21:17) (0:0)

49
    Motl přidal svému týmu krásnou branku z křídla. 21:17 (21:16) (0:0)

49
    Pavlíček si jde sednout na dvě minuty a za nedovolený zákrok. (21:16) (0:0)

48
    Kučekra získává míč hranickým. (21:16) (0:0)

48
    Čadra připravil Kylíškovi šálek hořkosti. Přehodil ho obloučkem z lkřídla. 21:16 (20:16) (0:0)

47
    Berka našel v hranické obraně díru a náležitě toho využil. Trefil se ze spojky. 20:16 (20:15) (0:0)

46
    Poslední čtvrtina zápasu před námi. Devítka pro Galuse. Brožova střela letěla nd bránu. (20:15) (0:0)

45
    Hra pokračuje, devítka pro hosty. Hází se 7m hod za bránění lovosickým v brankovišti. Hází Motl, který hod proměňuje. 20:15 (20:14) (0:0)

45
    Motl ubráněn, a tak mohl přidat Čadra branku na druhé straně ze spojky. 20:14. Hosté si berou oddechový čas. (19:14) (0:0)

44
    Weintritt zvyšuje ze spojky. 19:14 (18:14) (0:0)

44
    Krahulík si doběhl v rychlém protiútoku ke Kučerkovi a už ho nic nezastavilo ke snížení stavu. 18:14 (18:13) (0:0)

43
    Devítka pro hosty, Lovosice díky výborné hranické obraně získávají míč. (18:13) (0:0)

42
    Hraničtí získávají míč, avšak Indrák se netrefuje. (18:13) (0:0)

42
    Šálekj vystřídán Kylíškem. Pavlíček si jde sednout na dvě minuty. (18:13) (0:0)

41
    Devítka pro hranické, Šálek prostřelen Čadrou. 18:13 (17:13) (0:0)

40
    Přesouváme se do poslendí třetiny zápasu. Devítka pro hosty. Kučerka odráží lovosický útok. (17:13) (0:0)

29
    Devítka pro hranické, lovosciká obrana zrušila hranické iluze na další branku. (17:13) (0:0)

39
    Brabec si jde sednout na dvě minuty. (17:13) (0:0)

38
    Jelínke vychytán Kučerkou, Hranice získaly míč a Čadra si sám doběhl k Šálkovi, kterému jeho výskok nebyl na nic. 17:13 (16:13) (0:0)

38
    Chroustovský sráží hranickou obranu a Čadra se na druhé straně trefuje ze spojky. 16:13 (15:13) (0:0)

37
    Lovosičtí přidávají branku. 15:13 (15:12) (0:0)

36
    Weintritt zvyšuje ze spojky. 15:12 (14:12) (0:0)

36
    Berka střílí přes hranickou obranu, to se nevyplácí. (14:12) (0:0)

35
    Galus zvyšuje z křídla na 14:12 (13:12) (0:0)

35
    Kučerka vychytává střelu hostů. (13:12) (0:0)

34
    brož je vyloučen na dvě minuty a hraničtí ztrácí míč. (13:12) (0:0)

34
    Berka je úspěšný ze spojky. 13:12 (13:11) (0:0)

34
    Týmy si vyměnily míče. Týmy jsou v plném počtu. (13:11) (0:0)

32
    Cement ukradl Lovosicím míč, avšak díky nepřesnosti nahrávek nedokončil rychlý protiútok. Hranice ztratily míč. (13:11) (0:0)

32
    Krahulík si jde sednout na dvě minuty a Brož přidává hranickým braku ze spojky. 13:11 (12:11) (0:0)

31
    Motlova střela odražena Kučerkou. (12:11) (0:0)

31
    Začal druhý poločas. (12:11) (0:0)

(12:11)

30
    První poločas skončil. (12:11) (0:0)

30
    Devítka pro lovosické, Chroustovského střela odaržena Kučerkou, poté však Lovosice získaly míč zpět a Berka snížil na 12:11 ze spojky. (12:10) (0:0)

29
    Devítka pro domácí, Hraničtí ztrácejí míč. (12:10) (0:0)

29
    Hraničtí ztrácejí míč úplně zbytečně. Indrák si jde sednout na dvě minuty. Měchýř se trefuje ze spojky. 12:10 (12:9) (0:0)

28
    Odražený míč opět tečován hranickým hráčem, takže u míče zůstávají hosté. Kučerka však poté míč získává. (12:9) (0:0)

27
    Čtyři minuty do konce prvního poločasu, Čadra vychytán z křídla Kylíškem. Chroustovský vychytán Kučerkou, ale míč zůstává u Lovosic. (12:9) (0:0)

27
    Devítka pro domácí tým, Pavlíček dostal ránu, zvedá se však statečně a pokračuje se. (12:9) (0:0)

26
    Lovosičtí střílejí také křídla. Nicméně narozdíl od Galuse byl míč hozen ve špatném úhlu. Tak nic. (12:9) (0:0)

25
    Devítka por hranické, Galus vstřeluje krásnou branku z křídla. 12:9 (11:9) (0:0)

25
    Hned nato vstřeluje Motl další branku z křídla. 11:9 (11:8) (0:0)

24
    Motl se trefuje z křídla, 11:8 (11:7) (0:0)

23
    Hra pokračuje, Pavlíček přidává Cementu branku ze spojky. 11:6, stejně tak i Jelínek na druhé straně svému týmu. 11:7 (10:6) (0:0)

23
    Domácí trenér si bere oddechový čas pro svůj tým. (10:6) (0:0)

22
    Havlovec trefuje tyč Kučerkovy brány. (10:6) (0:0)

21
    Devítka pro Havláta, Brož krásně vypíchl lovosickým míč a těm už se nechtělo ho dohánět. Pak už jen přehodil Kylíška krásným obloučkem. 9:6, Vzápětí ukradli míč hraničtí znovu, tentokrát si počkal Galus na přihrávku, opět krásně prostřelil Kylíška ze spojky. 10:6 (8:6) (0:0)

20
    Bajgar trefuje roh Kylíškovy brány ze spojky. 8:6 (7:6) (0:0)

19
    Havlát snižuje na 7:6 ze spojky. (7:5) (0:0)

19
    Čadra si jde sednout na dvě minuty. (7:5) (0:0)

19
    Čadra vychytán Kylíškem ve výskoku ze spojky. (7:5) (0:0)

18
    Motl přidává branku z křídla. 7:5 (7:5) (0:0)

18
    Konečně branka. Postaral se o ni Galus z křídla. 7:4 (6:4) (0:0)

17
    Hra pokračuje, míč tečovaný hranickými zapříčinil, že hosté zůstali u míče. Havlátův útok odražen Brožem. Lovosičtí se nemohou dostat přes hranické, Motlova střela odražena. Škvařil pálí úplně mimo bránu do plenty. (6:4) (0:0)

16
    Motlova střela díky hranické obraně letí mimo Kučerkovu bránu. time out pro oba týmy. (6:4) (0:0)

15
    Kučerka získává míč, tým ysi vyměnily míč, momentálně jsou jeho pány lovosičtí. (6:4) (0:0)

15
    Indrák pálí mimo Kylíškovu bránu ze spojky. (6:4) (0:0)

14
    Motl tentokrát vycyhtán již připraveným Kučerkou. (6:4) (0:0)

14
    Bajgar přehazuje Kylíška obloučkem, bohužel pro něj míč neletí do brány. (6:4) (0:0)

13
    Hraničtí brání lovosické opravdu dobře, pak však přibíhá Motl z křídla a nedává Kučerkovi šanci. 6:4 (5:2) (0:0)

13
    Weintritt přidává další branku ze spojky. 6:3. (5:2) (0:0)

11
    Hraničtí brání dobře, devítka pro hosty, Havlovec naběhl do hranické obrany a srazil dva hráče k zemi. Motl chvíli bojoval, s Kučerkou, pak ho však přestřelil ze spojky. 5:3 (5:2) (0:0)

10
    Lovosičtí střílí mimo. Weintritt trefil malinkou škvíru v Kylíškově bráně ze spojky. 5:2 (4:2) (0:0)

9
    Havlát je vychytán Kučerkou, který poté nahrává přes celé hřiště lovosickému hráči přímo do náruče. (4:2) (0:0)

8
    Hraničtí střílí přes vysokou lovosickou obranu. Kylíšek nahrává přes celé hřiště, Weintritt se však míče zmocnil a Brož zvyšuje na 4:2 ze spojky. (3:2) (0:0)

8
    Chroustovský střílí 7m hod díky Čadrově zákroku, tuto střelu Kučerka pouští. 3:2 (3:1) (0:0)

7
    Čadra dostává žlutou kartu. (3:1) (0:0)

6
    Brož střílí z pivota, je bráněn v brankovišti, střílí se tedy 7m hod, Galus ho však neproměňuje. Havlát je vychytán na druhé straně Kučerkou, avšak hraničtí hned poté ztrácí míč. (3:1) (0:0)

6
    Brožovi vypadl míč z rukou, Weitritt dostává další žlutou kartu za svérázné bránění Brabce. (3:1) (0:0)

5
    Devítka pro lovosické, Berkova střela odražena Kučerkou. (3:1) (0:0)

4
    Bajgar střílí ze spojky a zvyšuje na 3:1. Šíra dostal žlutou kartu za faul. (2:1) (0:0)

3
    Devítka pro hranické, Brabec si vysloužil žlutou kartu za silný faul na Brože. (2:1) (0:0)

3
    Berka přidává první branku svému týmu ze spojky. 2:1 (2:0) (0:0)

2
    Lovosičtí ztrácí míč, Čadra přihrává Šírovi na pivota, který zvyšuje na 2:0. Pěkný rozjezd domácího mužstva. (1:0) (0:0)

1
    Hranice v útoku, hraničtí zkouší první signály, devítka. Bajgar vstřeluje první branku. 1:0 (0:0) (0:0)