Jihlava – Karviná 2:0 (kon.) | Třinec – Most 1:2 (kon.) | Žižkov – Hlučín 1:1 (kon.)
Čáslav – Vlašim 2:1 (kon.) | Sparta B – Varnsdorf 1:2 (kon.) | Zlín – Znojmo 1:2 (kon.)
Sokolov – Dukla Praha 3:3 (kon.) | Táborsko – Kladno 1:1 (kon.)
FC Vysočina Jihlava
2:0 (0:0)
MFK Karviná
Sobota 11.06.2011, 18:30FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Rozhodčí ve druhém poločase nenastavil nic, utkání tak končí výhrou Jihlavy 2:0. O branky se postarali v 47. Dolejš a v 72. minutě Šimáček. (20:16:23)

88
    Hosté se ještě snaží o čestný úspěch. Zatím marně.

85
    Krutý rozehrál rohový kop, do šance se dostal Fadrný, který svůj pokus tlačil k levé tyči.

84
    Krutý z levé strany centroval, ve vápně se k balónu dostal Šimonek, ale včasným skluzem jej obránci hostí o šanci připravili.

Dnešnímu utkání přihlíží 650 diváků.

82
    Pavla Vránu nahrazuje Tomas Radzinevičius.

78
    Hřiště opustil Elvist Ciku, kterého nahradil Josef Hoffmann.

77
    Žlutou kartu vidí Ondřej Ficek.

76
    Krutý na polovině hřiště rozehrál standardní situaci a domácím příliš nechybělo ke vstřelení třetí branky.

75
    Domácí i nadále pokračují v aktivní hře.

72
    Jihlava právě vstřelila branku!
    Krutý rozehrál standardní situaci a JAN ŠIMÁČEK posílá domácí do dvoubrankového vedení.

71
    Hřiště opustil Martin Bača, kterého nahrazuje devatenáctileý mladík Jiří Fadrný. Pro nějž je to premiéra A-týmu.

70
    Do hry se podívá devatenáctiletý mladík Jiří Fadrný.

67
    Poprvé střídají hsté, Michala Gondu nahrazuje Jakub Legierski.

67
    Domácí podruhé střídají, Gabriela nahrazuje Arnold Šimonek.

66
    Hosté byli blízko vyrovnání, ve vápně se sám ocitl Vrána, Uvarenko však včasným vyběhnutím velkou šanci zneškodnil.

65
    Hosté obléhali domácí obranný val, nakonec zakončil Ciku do připravené náruče Uvarenka.