Jihlava – Karviná 2:0 (kon.) | Třinec – Most 1:2 (kon.) | Žižkov – Hlučín 1:1 (kon.)
Čáslav – Vlašim 2:1 (kon.) | Sparta B – Varnsdorf 1:2 (kon.) | Zlín – Znojmo 1:2 (kon.)
Sokolov – Dukla Praha 3:3 (kon.) | Táborsko – Kladno 1:1 (kon.)
FK Čáslav
2:1 (0:1)
FC Graffin Vlašim
Sobota 11.06.2011, 18:30FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Máme za sebou poslední utkání letošního ročníku druhé fotbalové ligy a tímto se tedy s Vámi loučíme, přejeme příjemné léto a v srpnu opět o druhé nejvyšší soutěže napočtenou.. (20:26:51)

Domácí fotbalisté Čáslavi dokázali ve druhém poločase obrátit vývoj zápasu a nakonec po zásluze tak zvítězili 2:1.

90
    Je tady pomalu závěr utkání.

88
    Naposledy dnes střídá Vlašim. Místo Schustera si poslední dvě minuty zahraje Vincenc Peroutka.

86
    Střelce prvního gólu Čáslavi Macka nyní nahrazuje Ondřej Prášil.

85
    Domácí hráči v naprosté pohodě kontrolují vývoj zápasu a nezdá se, že by připustili závěrečné drama.

83
    Vlašim podruhé dnes střídá. Místo Nádeníčka si zahraje Tafat.

80
    Trochu horko bylo nyní před domácí bránou. Po rohovém kopu vznikl ve vápně Čáslavi závar, ze kterého ale hosté nakonec nic nevytěžili.

77
    Dnešní utkání sleduje 420 diváků.

75
    Čáslav je po vstřelené brance na koni a v pohodě kombinuje a svému soupeři nepůjčuje vůbec balon.

72
    Čáslav právě vstřelila branku!
    Po přímém kopu se dostal balon až k JAKUBU ŠPIDLENOVI, který dvě minuty po příchodu na hrací plochu dokonává obrat domácího celku!

70
    Střídají také hosté, místo Strnada si poslední minuty zahraje Jan Jícha.

70
    Domácí dnes poprvé střídají. Místo Mojdla jde na hrací plochu Jakub Špidlen.

68
    Žlutou kartu dostává hostující Krmpotič.

67
    Ke střele z voleje se dostal Šisler, nezamířil ale přesně.

61
    Čáslav je nyní lepší a tlačí se stále více do útoku. Vlašim se víceméně jen brání.