Č. Budějovice B – Karlovy Vary 0:3 (kon.) | Ml. Boleslav B – Liberec B 3:1 (kon.) | Jablonec B – Chomutov 1:5 (kon.)
Hlavice – Pardubice 0:5 (kon.) | Ovčáry – Kunice 2:1 (kon.)

Chomutov právě vstřelil branku!
    Ještě v úplném závěru přidávají hosté pátý gól. Autora branky přineseme později.

82
    Domácí Havlín dostává žlutou kartu.

80
    Poslední střídání hostů, odstupujícího střelce hattricku Tomáše Smolu nahrazuje Belaň.

77
    Hosté střídají. Místo Šollara si poslední minuty zahraje Vaitl.

76
    IVAN ŠOLLAR překvapivou střelou přeloboval domácího brankáře a zvyšuje na 1:4.

66
    Domácí měli možnost kopat pokutový kop za faul na Rudolfa. K míči se postavil Steiner, který ale gól nedal.

61
    Ilavskij odstupuje a zahraje si Franc.

59
    Domácí Šulc dostává žlutou kartu.

47
    Hosté dávají hned v úvodu druhého poločasu gól na 1:3. Střelcem je dnes potřetí TOMÁŠ SMOLA.

46
    Jablonec podruhé o poločase vystřídal. Na hřišti se neobjeví již Hloušek a zahraje si Kozel.

46

32
    Domácí střídají. Místo Simona si zahraje Rudolf.

31
    Jablonec právě vstřelil branku!
    Penaltu s přehledem proměnil PAVEL PATKA. Snižuje tak na 1:2.

30
    Penalta pro domácí! Rozhodší Jedlička viděl při rohovém kopu Jablonce nedovolené držení v pokutovém území a píská penaltu!

18
    Hosté vedou již o dvě branky, když se prosazuje opět TOMÁŠ SMOLA. Tentokrát se prosadil středem obrany a střelou pod brankářem Fendrichem zvyšuje na 2:0.

5
    TOMÁŠ SMOLA se trefil tvrdou ranou přímo pod břevno a hosté vedou od páté minuty 1:0!