Nitra – K. Vary 0:0 (*17:00) | Ústí n/L – Wolfsburg 5:6 (kon.) | Trenčín – Nitra 3:0 (kon.)
Trenčín – Nitra 3:0 (kon.) | Milevsko – Jindř. Hradec 3:7 (kon.) | Vsetín – Prostějov 4:3 (kon.)
HC Slovan – Vienna Capitals 6:1 (kon.) | SHK Hodonín – Senica 2:3 (po s.n.) | Poprad – Polsko 1:2 (kon.)
Linz – K. Vary 0:0 (19:15)
HC Slovan Ústí nad Labem
5:6 (2:2, 2:3, 1:1)
Grizzlys Wolfsburg
Pátek 19.08.2011, 17:00 • Zlatopramen Arena, Masarykova 232, Ústí nad Labem • Přípravné zápasy

56:14
    Velká šance pro Ústí nad Labem. Sebastian Furchner (WOL) potrestán menším trestem za podražení.

50:14
    Robert Bina (WOL) následně i Roubíka zahákoval a bude nucen zamířit na trestnou lavici.

44:04
    Domácí jdou do tří! Ondřej Holomek (UNL) v útočném pásmu zbytečně seknul soupeře a jeho tým bude čelit dvojnásobnému oslabení 95 sekund.

43:39
    Jindřich Kotrla (UNL) si za napadení soupeře musí odsedět dvě minuty.

33:40
    A je tu další trest! Ondřej Havlíček (UNL) potrestán menším trestem za podražení.

30:30
    David Laliberte (WOL) se provinil a míří k boxu časoměřičů. Tam si odbude dvě minuty za nedovolené bránění.

22:02
    Tentokrát budou mít převahu na ledě Severočeši. Vincenz Mayer (WOL) vykázán na dvě minuty za držení protihráče.

21:18
    Přesilová hra pro Wolfsburg. Zbyněk Sklenička (UNL) potrestán menším trestem za držení protihráče.

17:10
    Další možnost pro domácí. Johnovi Lalibertemu (WOL) udělil rozhdodčí dvě minuty za hrubost.

16:41
    Sudí Novák opět uděluje trest. Christoph Höhenleitner (WOL) si bude muset odsedět dvě minuty za hrubost.

08:02
    Druhá početní výhoda pro Wolfsburg. Opět za hákování je na dvě minuty vyloučen hříšník Jaroslav Roubík (UNL).

04:59
    A početní výhodu si zahrají i hosté. Jaroslav Roubík (UNL) obdržel menší trest za hákování.

02:49
    Ústečtí budou mít k dispozici přesilovou hru. David Laliberte (WOL) bude pykat dvě minuty za hákování.

Zdeněk Kamínek ml.

Branky a nahrávky: 3. Suchý (Havlíček), 17. Ludvík (Klobouček), 26. Havlíček (Rod), 31. Pazourek (Laš), 56. Laš (Pazourek, Sklenička) - 6. Haskins (J. Laliberte, Paetsch), 12. Höhenleitner (Huebscher, Paetsch), 22. Furchner (J. Laliberte, Mayer), 25. D. Laliberte (Milley), 39. Höhenleitner (Milley, Kohl), 54. Haskins (J. Laliberte, Milley)

HC Slovan Ústí nad Labem: Orct (Petrásek) - L. Poživil, P. Hořava, Gureň, Sklenička, Klobouček, Holomek, Jiří Suchý, Kružík - Laš, Alinč, Pazourek - Čurilla, Pajič, Kotrla - Kloz, Roubík, Ludvík - Havlíček, Rod, Handlovský. Trenéři: Petr Rosol, Milan Skrbek.
    Grizzlys Wolfsburg: L. Lang (Dshunussow) - Kohl, Paetsch, Sloan, Schopper, Bina, Wurm - Milley, Haskins, J. Laliberte - Furchner, Hospelt, Mayer - D. Laliberte, Davis, Höhenleitner - Huebscher, Berdsmore. Trenér: Pavel Gross.

Rozhodčí: M. Novák - Volf, Loskot